+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: kredyt gotówkowy

1. Na górę | #1
    rybka13 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie kredyt gotówkowy

Ostatnio zauważyłam iż jest możliwość wzięcia kredytu przez system bankowości internetowej. Czy ktoś z tego korzystał? Na jakiej zasadzie to działa? Czy trzeba potwierdzić taką operację osobiście w banku? Czytałam ranking kredytów gotówkowych i nie wiem na jaki ewentualnie bank się zdecydować .

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    hush Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Siła Reputacji
    2

Domyślnie Odp: kredyt gotówkowy

A czy kojarzysz może firmę Funeda ? Bo tak sprawdzam informacje tutaj https://www.funeda.pl/pozyczki-onlin...lna-kwota.html na temat ich pożyczek i wygląda wszystko naprawdę fajnie. Myślę, że warto też byłoby zainteresować się ich ofertą.

3. Na górę | #3
    Mazina12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Siła Reputacji
    0

Ta firma z Warszawy załatwi kredyt bez problemu https://affinance.pl/ doradcy dobiora nam kredyt na najbardziej dogodnych warunkach.

4. Na górę | #4
    XslawomirekX Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Siła Reputacji
    0

A jaki jest Wasz sposób na znalezienie najlepszej oferty kredytowej? Szczerze mówiąc to u mnie szykuje się teraz duży wydatek, więc taki kredyt byłby zbawieniem. Oczywiście nie chciałbym wpakować się w jakieś niepotrzebne kłopoty finansowe przez to, dlatego myślę, żeby skorzystać z kalkulatora bnp https://www.digitalmoney.pl/bank-bnp...dytowy,14.html. Na pewno pomogłoby mi to znaleźć odpowiednią ofertę. Co o tym sądzicie?

5. Na górę | #5
    DamianSt1 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Siła Reputacji
    2

Szukając dobrej oferty w zakresie wyboru konta bankowego ale również kredytów na rozwój biznesu to jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę również na ofertę przygotowaną przez NestBank jeżeli chodzi o kredyty inwestycyjne https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rod...dostac-i-na-co Jednocześnie na ich stronie znajdziecie sporo konkretnych podpowiedzi jak go dostać i na co warto zwrócić uwagę, aby jednak później nie żałować. Pozdrawiam serdecznie i biznesu życzę

6. Na górę | #6
    małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Siła Reputacji
    2

A czy wiecie ile kosztuje apelacja ? Jak walczyć z kredytami frankowymi? Do dzisiaj można zauważyć tą walkę... Jeszcze jest wiele osób, które mają kredyt w frankach i nie wiedzą dokładnie jak z niego wybrnąć. Dlatego na pewno warto poczytać na ten temat trochę, porozmawiać z prawnikami etc.

7. Na górę | #7
    mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    2

Wiele informacji na temat kredytów hipotecznych znajdziecie na stronie kalkulator hipoteczny tutaj jest też opcja która pozwala nam porównywać oferty bankowe na takie właśnie kredyty hipoteczne. Sprawdźcie sobie, poczytajcie i korzystajcie z tej opcji. Polecam bo to fajna i pomocna funkcja. ja z niej skorzystałam.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)