+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Sprzątanie

1. Na górę | #1
    AgnieszkaSobczak Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2019
    Siła Reputacji
    1

Domyślnie Sprzątanie

Zawsze sprzątacie na własną rękę? Wtedy gdy jest to duży dom do wysprzątania to rowniez? W razie czego na takie sprzatanie jest rozwiazanie a mianowicie centralny odkurzacz. Ten sprzet http://centralne-odkurzacze.net/ jest niezawodny i warty swej ceny.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    reszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Sprzątanie

no taaak, zawsze sama. Ale pomagam sobie, nie powiem bardzo przydaje mi sie robot sprzatajacy,kupilam go sobie kiedys na karchercenter-ocean.com bo cena byla taka ze az zal bylo nie skorzystac no i regularnie go uzywam, duzo to ulatwia

3. Na górę | #3
    AmbroziakU Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Siła Reputacji
    0

Nie lubię sprzątać, no ale trzeba to robić niestety.

4. Na górę | #4
    hush Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Siła Reputacji
    0

Aby wykonać niezawodnie różne prace porządkowe potrzebujemy też odpowiednie środki czystości. Na stronie https://www.kamien-ekspert.pl/ . Możecie znaleźć specjalistyczną chemię do czyszczenia kamienia naturalnego, betonu, ceramiki i nie tylko... Możecie się u nich rozglądnąć i sprawdzić z jakich opcji możecie skorzystać. Myślę, że warto. Że ich oferta jest naprawdę korzysta.

5. Na górę | #5
    małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Siła Reputacji
    2

A ja tam nie muszę się martwić już o kwestie porządkowe, ponieważ pracuje dla mnie firma sprzątająca kraków Moppy. W ten sposób w moim domu i jednocześnie też w firmie jest idealny porządek. A tak to nie miałabym w ogóle dla siebie wolnego czasu. Warto czasami ulżyć sobie w niektórych obowiązkach.

6. Na górę | #6
    krzysiuMiSiU Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2020
    Siła Reputacji
    0

A jak często sprzątacie tak generalnie? Ja raz w tygodniu robię takie duże sprzątanie, a tak regularnie to jakieś mniejsze sprzątanko.

7. Na górę | #7
    karol3326778 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    0

Ja musiałem ostatnio skorzystać z sprzątanie Bydgoszcz .Ta firma bardzo dobrze sprząta moje biura.Dla mnie to jest naprawdę bardzo ważna sprawa.

8. Na górę | #8
    karol3326778 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    0

Może ktoś z was zdecyduje się na bardzo profesjonalną firmę obsługa wspólnot mieszkaniowych .Sam z tej firmy już nie raz korzystałem i zawsze byłem bardzo zadowolony.

9. Na górę | #9
    Arkadiusz1 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2020
    Siła Reputacji
    0

Przecież bez odpowiedniego wyposażenia, będzie Wam bardzo ciężko uzyskać pozytywne efekty sprzątania. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście podeszli do tematu na poważnie i zastanowili się, co będzie u Was idaelnie się sprawdzało. Najlepiej zajrzyjcie do https://allegro.pl/produkt/wklad-do-...9-1d99f73189a9 i pomyślcie o takich wkładach do mopa. Wiem, że wiele osób z nich korzysta, więc być może i Wam będą one bardzo pomocne w utrzymaniu czystości. To świetna sprawa, pamiętajcie o tym już teraz.

10. Na górę | #10
    Milek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2020
    Siła Reputacji
    0

Zazwyczaj sama, na codzień, ale od jakiegoś czasu, raz w roku zamawiamy firmę, która pierze nasze dywany i meble tapicerowane. Na początku myślałam, że to zbędne, ale kiedy nabawiłam się różnych alergii zaczęłam to doceniać. Zupełnie inaczej pachnie w domu, jakoś tak pachnie domu czystością przez dłuższy czas. Mamy zaufaną firmę https://goldwash24.pl/czyszczenie-dywanow-wykladzin/ i od lar korzystamy z ich usług.

11. Na górę | #11
    marion Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Siła Reputacji
    0

Łapcie namiary - https://ewa-pol.pl/sprzatanie-i-odsniezanie-lodz/ To sprawdzona firma, wszystko sensownie ogarnięte, długa współpraca, bez komplikacji, każde zadanie wykonane tak, jak trzeba. Kontrolujemy te kwestie i jest to wykonywane rzetelnie. Ogólnie - nie mamy z nimi żadnych problemów. Na pewno nie ma sensu zatrudnienie kogoś na etat - lepiej zdać się na taką firmę

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia