+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Odchudzanie

  1. #16
    Mira
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Może warto także pomyśleć o wspomagaczach odchudzania? Poczytaj sobie koniecznie o tym, czym są spalacze bez stymulantów: https://swiatsupli.pl/spalacze-bez-stymulantow/c162 . Myślę, że taka suplementacja da dodatkowe efekty odchudzania.

  2. #17
    sand Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Ćwiczyłam z trenerem personalnym przez ponad rok, jak były zamknięte siłownie, to ćwiczyłam z nim online, do tego dieta, no i jeszcze więcej treningów. Schudłam szybko, ale też została mi skóra na brzuchu, co wyglądało tragicznie. Ja nie czułam się z tym komfortowo, dlatego zdecydowałam się na zabieg jej usunięcia. Abdominoplastykę wykonał u mnie chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, którego gorąco polecam. Spisał się świetnie, skóra została usunięta, ja w końcu mam płaski brzuch, a ślady po zabiegu ładnie się zagoiły.

  3. #18
    Kiszaa
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Tak naprawdę odchudzanie to zawsze ogromne wyzwanie. Dlatego też jeżeli mamy już zaplanowane określone treningi oraz przygotowany jadłospis, warto dowiedzieć się jak wytrwać na diecie . Z doświadczenia bowiem wiem, że w trakcie walki ze zbędnymi kilogramami, w końcu dopada nas kryzys i bardzo często jest on punktem zwrotnym. Jakby jednak nie patrzeć, solidna motywacja to tutaj zawsze podstawa.

  4. #19
    janek3333222s Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2021
    Wiek
    39
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Nad odchudzaniem zawsze trzeba się zastanowić. Takie jest moje zdanie na ten temat.
    ________________________________________________
    fotowoltaika Łódź

  5. #20
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Na szczęście dzisiaj jest o wiele prościej w kontekście odchudzania. Zamiast męczyć się z doborem odpowiednich posiłków dla siebie, powinniście przede wszystkim zastanowić się, co realnie mogłoby zadziałać u Was. Najlepiej byłoby zajrzeć do https://www.maczfit.pl/legionowo/ i sprawdzić taki catering dietetyczny. To bardzo ważna rzecz, więc podejdźcie do tego tematu na poważnie!

  6. #21
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Jest wiele sytuacji, gdzie w grę nie wchodzi już kilka nadprogramowych kilogramów, a poważna otyłość. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest bypass żołądka. Pozwala on na zmniejszenie ilości przyjmowanych pokarmów, a co za tym idzie spadku wagi. Należy pamiętać jednak, że to muszą być zdrowe posiłki. Otyłość prowadzi do wielu ciężkich chorób, dlatego warto z nią walczyć.

  7. #22
    janek2233 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    39
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Odchudzanie na pewno jest bardzo ważne. Teraz bardzo dużo osób się odchudza.

    __________________________________________________ ____
    przeprowadzki firm Wrocław

  8. #23
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    To poważna sprawa, dlatego też warto się dobrze zastanowić nad tym, co faktycznie mogłoby być dla Was potrzebne. Na przykładzie chociażby https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwia...jny-podbrodek/ świetnie widać, w jak prosty sposób mogłybyście usunąć swój podwójny podbródek. Nie ma co tutaj zwlekać, bo chodzi w końcu o Wasz wygląd!

  9. #24
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Przede wszystkim dieta - bo to jest podstawa, aby zacząć się skutecznie odchudzać. Każdy na pewno to wie... Ale taka dieta też powinna być odpowiednio dopasowana do nas, dlatego tutaj warto wspomnieć o poradni https://perfekcyjnalinia.pl , które może was nakierować na to co warto jeść, czego unikać?

  10. #25
    stefan2221ssw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2021
    Wiek
    39
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Na pewno tym wątkiem zainteresuje się bardzo dużo osób. Ten wątek jest bardzo ciekawy.
    __________________________________________
    fotograf produktowy

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odchudzanie
    By AgnieszkaSobczak in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-11-23, 15:31
  2. Catering - odchudzanie
    By AgnieszkaSobczak in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-21, 10:50
  3. Odchudzanie przed wakacjami
    By mali in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 20-08-21, 18:23
  4. wakacyjne odchudzanie
    By tolka in forum KUCHNIA - Przepisy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-08, 18:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów