+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Odchudzanie

  1. #1
    zaro
    Guest

    Domyślnie Odchudzanie

    Jakie polecicie sprawdzone sposoby na odchudzanie sie?

    Czy macie jakieś przetestowane?

    I jakie macie zdanie o suplementach diety na odchudzanie?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    ringa Człowiek z aspiracjami Avatar ringa
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    31
    Postów
    176
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Aha, co do tych wszystkich "cudownych" środkow to przyznam,ze mnie to kusi,ale boje sie,bo jaj mmam jakis glupi organizm... a wszystkie chromy,karnityny,aplefity itp.moge lykac jak dropsy i nic no a z drugiej strony to co chyba stac mnie jeszcze na troche samozaparcia-tak sadze zobaczymy...
    Dlatego zabieram sie porzadnie do roboty!
    aha i przestrzegam przed wszelkimi musli ,pistacjami,migdalami,rodzynkami,slonecznikiem...i tp.uwielbiam to,ale nie potrafie sie pohamowac i poprzestac na kilku sztukach a to potwornie tuczy!!!

    Tak poza tym to polecam sklep.spokey.pl - mozesz tam skompletować sobie elementy do domowej siłowni, sama ostatnio się za to zabrałam. Warto sobie na pewno kupić orbitrek, od czasu od kiedy ćwicze czuję, ze wytrzymałośc mojego organizmu się poprawiła.

  3. #3
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Ja nie jestem zwolenniczką suplementów- bo wolę naturalne i skuteczne sposoby odchudzania. Trzeba pić dużo wody, ćwiczyć no i nosić odpowiednią bieliznę wyszczuplającą i modelującą. Nie dość ,że bielizna z orirose http://orirose.pl/ jest wygodna i miła w dotyku to jeszcze jest bardzo praktyczna - redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatny masaż.

  4. #4
    Mariola12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    28
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Ostatnio pojawił się nowy lek na odchudzanie, który wzbudził duże zainteresowanie, mianowicie Mysimba, słyszeliście o tym ? Tu możecie się więcej dowiedzieć https://mejores-suplementos.es/mysim...ara-adelgazar/. Warto też wdrążyć specjalną dietę oraz ćwiczenia, bo wiadomo od samych tabletek nie schudniemy.

  5. #5
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Mam takie postanowienie noworoczne, że będę bardziej stawiać na aktywność fizyczną. Według mnie to podstawa, trzeba się po prostu ruszać, ćwiczyć. W domu przydałaby mi się specjalna mata do ćwiczeń. Dużo lepiej się wtedy ćwiczy, wygodniej. Jak weszłam na stronę https://www.ceneo.pl/Maty_do_cwiczen to się okazało, że takie maty są bardzo różne i należy dobrać ją do rodzaju aktywności, a nawet do swojego wzrostu. Co do suplementów to ja takich nie używam.

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    No, dobrze... A kto z was już próbował diety pudełkowej? Bo tak sobie myślę, że jak chcemy faktycznie odchudzać się zgodnie z naszym organizmem. Warto byłoby spróbować takiej diety. Tutaj https://dietly.pl/ możecie sobie wyszukać w swojej okolicy i porównać poszczególne firmy cateringowe. Jest to fajna strona dając możliwość sprawdzenia danego cateringu.

  7. #7
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Ja miałam bardzo duży problem z wagą po ciąży ale na szczęście mój mąż pomyślał za mnie i zamówił mi rower treningowy https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Spr...gowe-1027.html. Dzięki niemu powoli wracam do swojej wagi i nie muszę wychodzić nigdzie na siłownie.

  8. #8
    dominik2323 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    39
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Odchudzanie dla każdego człowieka jest bardzo ważne.Sam zacząłem się ostatnio odchudzać.
    __________________________________________________ _______
    https://odpustowe.pl/kategoria-produ...ria-naprawcze/

  9. #9
    NSports Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Najlepiej ćwiczyło mi się z nsports.pl

  10. #10
    SklepyNaPlus Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Poszukaj dobrego serwisu w na stronie sklepynaplus.pl

  11. #11
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Ja ćwiczę i odżywiam się zdrowo, a jednak ciężko jest zgubić mi tłuszczyk na udach i nogach, w dodatku miałam tam straszny cellulit. Kremy ani nic takiego nie skutkowało, więc uznałam, że czas skorzystać z jakiś zabiegów. Koleżanka zarekomendowała mi gabinet Ladies First. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie profesjonalnie wykonują zabiegi z zakresu redukcji tkanki tłuszczowej, w Warszawie, to zdecydowanie powinniście udać się właśnie tam. Maja świetna obsługę, dobre ceny, a ich zabiegi działają świetnie, u mnie cellulit już praktycznie zniknął, polecam serdecznie.

  12. #12
    DamianSt1
    Guest

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Każdy na wiosnę chce wyglądać jak najlepiej, dlatego w mojej ocenie jak najbardziej warto tutaj zwrócić więcej uwagi na temat produktów wspierających te procesy jak Burn It https://www.labosal.pl/burn-it-landing/?v=9b7d173b068d który wspiera procesy metaboliczne, zmniejsza poczucie głodu, aloe i dostarcza energii do treningów. Warto sprawdzić, a ja sukcesów w redukcji i wymarzonej wadze życzę!

  13. #13
    alicja75 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2021
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Suplementy nic nie dają, nie ma tabletek wymiatających smalec z bioder. Tylko deficyt kaloryczny, racjonalne gospodarowanie tłuszczami w misce (NIE REZYGNOWANIE Z NICH, a dlaczego to polecam artykuły na http://www.fitlinepolska.pl/), aplikacja do liczenia kalorii i wytrwałość. No i słodycze wywalić, niby można wszystko jeść byle z umiarem, ale ze słodyczami za łatwo przesadzić i zepsuć deficyt kalorii.

  14. #14
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Jeśli chcesz zdrowo stracić na wadze i nie dopuścić do efektu jo-jo, najlepiej oddać się w ręce specjalisty. Dobry dietetyk, sprawnie rozpisze Ci zbilansowaną i dopasowaną do Ciebie dietę. Polecam też zapoznać się z artykułem Akopa Szostaka, w którym dzieli się on swoją opinią na temat diety. Jego wypowiedzi zawsze są rzeczowe, więc na pewno wiele się z nich dowiesz.

  15. #15
    slawek33344rr Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    38
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie

    Od bardzo dawna się odchudzam i idzie mi bardzo dobrze. Warto się odchudzać.
    __________________________________________________ ___________
    gdzie na sylwestra w Lublinie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odchudzanie
    By AgnieszkaSobczak in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-11-23, 15:31
  2. Catering - odchudzanie
    By AgnieszkaSobczak in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-21, 10:50
  3. Odchudzanie przed wakacjami
    By mali in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 20-08-21, 18:23
  4. wakacyjne odchudzanie
    By tolka in forum KUCHNIA - Przepisy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-08, 18:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów