+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Jakie wydajne oświetlenie do domu

  1. #1
    Azar
    Guest

    Domyślnie Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Potrzebuję jakiegoś wydajnego oświetlenia z przeznaczeniem do domu. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    zaro
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Przede wszystkim powinno być to oświetlenie LED-owe, które jest stosunkowo tanie w codziennym użytkowaniu. Żarówki 5 czy 10W dają porównywalną ilość lumenów co żarówki 60 czy 80W starego typu.
    Fakt, że jest to lekko droższa technologia, ale technologia która szybko się zwraca, która jest przede wszystkim znacznie mniej energochłonna.
    Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod poniższym linkiem: https://oswietlenie-sklep.pl/
    Znajdziesz tam trochę więcej info na temat specyfikacji.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Zgadzam się, oświetlenie LED jest dziś jedynym opłacalnym sposobem oświetlenia domu, sam mam takie oświetlenie, a co ciekawe lepiej sprawdza się z monitoringiem niż zwykła żarówka

  4. #4

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Lokale użytkowe najczęściej korzystają z świetlówek, ale to nie jest najtańsza opcja do domu, ledy będą jednak tańsze

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Mnie też interesowałaby jakiś dobry sklep oświetleniowy . Szukam dużej, eleganckiej lampy do mojego salonu oraz kuchni. Zastanawiam się gdzie warto byłoby się rozglądnąć? Może macie dla mnie jakieś ciekawe propozycje?

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Szukaj w internecie albo w marketach budowlanych. Osobiście polecam zainteresować się taśmami led , które mogą być wykorzystane do oświetlenia schodów jak tu http://projektowaniewnetrz.eu/tasma-...y-jaka-wybrac/ i nie tylko. Jest to bardzo uniwersalny rodzaj światła do zastosowania w każdym pomieszczeniu

  7. #7
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Teraz jest wiele ofert w sieci ale polecam wam serdecznie zerknąć na stronę wyposażenie wnętrz gdzie znajdziecie lampy i żyrandole w bardzo atrakcyjnych cenach. To piękne stylowe i nowoczesne lampy wykonane starannie z najlepszych materiałów. Będziecie zadowoleni. Gwarantuje.

  8. #8
    Mira
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Przede wszystkim trzeba pomyśleć o zakupie pasującej lampy do danego wnętrza. Duży wybór różnych lamp - nowoczesnych i klasycznych - znajdziecie w sklepie internetowym Elampy: https://www.elampy.pl/sufitowe/1147-...-punktowa.html . Z pewnością coś dla siebie wybierzecie.

  9. #9
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Akurat jeżeli chodzi o dobranie odpowiedniego oświetlenia do swojego domu to zawsze powinniście stawiać na jak najlepsze rozwiązania. Wiem że wiele osób dzisiaj polecam plafoniery, dlatego też uważam, że zdecydowanie warto byłoby je sprawdzić. Na stronie https://kupujledy.pl/pl/26-plafoniery znajdziecie sporo informacji na temat takich produktów, dlatego też już teraz zastanówcie się, czy i dla was będzie to idealnym wyborem.

  10. #10
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    449
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Jakie wydajne oświetlenie do domu

    Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie plafony sufitowe led i wiele innych produktów. Moim zdaniem oferują wysoką jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Oświetlenie
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-01-22, 14:19
  2. Oświetlenie
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-08-21, 14:17
  3. Oświetlenie do salonu?
    By Krollax in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-05-21, 13:15
  4. czy oświetlenie led jest energooszczędne?
    By pait11 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-03-21, 20:47

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów