+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

  1. #16
    Wyrzucony z DoFo matyja Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    No hej, skoro mówimy o samochodach, to na pewno wiêkszo¶ci z nas potrzebne bêdzie kredytowanie. A czy macie ju¿ na to jaki¶ sposób, albo plany? Je¶li nie, to ja mogê powiedzieæ, ¿e warto spotkaæ siê z kim¶ takim jak doradca finansowy Gdañsk , kto pomo¿e i nas rzetelnie wesprze.

  2. #17
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Je¿eli planujecie zakup samochodu , to mogê Wam poleciæ ofertê https://www.uzywanejaknowe.pl/ .

  3. #18
    Wyrzucony z DoFo ameliad Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Postów
    130
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Ja zawsze marzy³am o aucie w automacie. My¶lê, ¿e taki samochód móg³by te¿ byæ samochodem rodzinnym. Je¶li nie macie przekonania do automatów to polecam Wam ciekawy artyku³ na ten temat: https://drogowipomocnicy.pl/wrzuc-na...zic-automatem/.

  4. #19
    karol3326778
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Mojej ma³¿once kupi³em rewelacyjny samochód.Z tego samochodu jest bardzo zadowolona.Dodatkowo ostatnio pojecha³a do mobilna wulkanizacja bydgoszcz .

  5. #20
    pawel_tolek Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Je¶li jest potrzeba posiadania wielkiego samochodu, to nie mo¿na zrobiæ nic innego

  6. #21
    Wyrzucony z DoFo mczay Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Do takiego auta rodzinnego potrzeba te¿ dobrego ubezpieczenia, na fajnych warunkach. Tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ macie jedn± z lepszych stron na której mo¿ecie porównaæ oferty od wielu ubezpieczycieli, moja mama tam w³asnie znalaz³a dla siebie najlepsze ubezpieczenie auta i dosta³a ju¿ du¿e odszkodowanie nie raz za st³uczki.

  7. #22
    lila00
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Moja rodzinka liczy 5 osób. Potrzebowali¶my wygodnego i przede wszystkim bezpiecznego samochodu. Co do marki to mój m±¿ nastawi³ siê ju¿ dawno na Porsche i dlatego samochód kupowali¶my w Porsche Centrum Sopot. Wybór jednog³o¶nie w sumie pad³ na Macana S. Teraz to i ja zakocha³am siê w tej marce. Wygl±d, wykoñczenie, wyposa¿enie i komfort jazdy. Teraz nie dziwiê siê mê¿owi, ¿e ta marka jest jego ulubion±.

  8. #23
    hush
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Ja te¿ teraz bêdê zmieniaæ swój samochód na co¶ wiêkszego, tak sobie my¶la³am ¿e postawiê na SUV. Dlatego planuje przejrzeæ sobie stronê pokato.pl, tam jest najszersza auto gie³da samochodów u¿ywanych. Tak¿e tam mam ogromn± szansê na to, aby znale¼æ co¶ dobrego dla siebie.

  9. #24
    Wyrzucony z DoFo kaziapifko Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    33
    Postów
    118
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Polecam tak¿e zapoznaæ siê bli¿ej z tak± opcj± jak awaryjne otwieranie i uruchamianie aut. Na stronie https://kuta-autoserwis.pl/awaryjne-...kiej-sytuacji/ znajdziecie wiêcej informacji na ten temat.

  10. #25
    Wyrzucony z DoFo mczay Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Zajrzyj na stronê: https://www.motorewia.pl/dokumenty-u...owac-samochod/ gdzie jest ciekawy artyku³ na temat rejestracji.

  11. #26
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Je¶li kupujecie nowy samochód a stary chcecie szybko go sprzedaæ to zobaczcie na skup aut Wroc³aw oni zaproponuj± na pewno rozs±dn± cenê i zap³ac± gotówk±. Za³atwicie z nimi wszystko szybko i bezproblemowo. Polecam serdecznie bo to fajna i op³acalna opcja a przede wszystkim wygodna.

  12. #27
    karol3326778
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Ja ostatnio wpad³em na co innego i samochód sprzeda³em do skup aut chorzów . Za swój samochód naprawdê dosta³em bardzo fajne pieni±dze. Polecam skorzystaæ z tej firmy.

  13. #28
    rivka Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Wiek
    33
    Postów
    24
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Je¶li jest nam w³asnie taki samochód potrzebny, to jak najbardziej warto kupiæ, wa¿ne aby pó¼niej o niego odpowiednio zadbaæ, pos³u¿y wtedy nam na d³u¿szy czas. Dobrze jest siê zaopatrzyæ w dobre
    kosmetyki samochodowe Dzieki nim bêdziemy mieli wypielegnowane zarówno wnêtrze auta jak i silnik, felgi czy karoseriê

  14. #29
    lewandowska
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    A gdyby tak zainteresowaæ siê samochodami marki Kia? S³ysza³am o nich wiele pozytywnych opinii. Poczytajcie te¿ o takiej opcji jak hybryda kia Lublin: https://technotop.pl/aktualnosci-kia...odu-marki-kia/ . Oprócz nowych aut znajdziecie u nich te¿ bardzo bogat± ofertê na samochody u¿ywane.

  15. #30
    Mira
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Samochód rodzinny - czy ju¿ siê op³aca kupiæ?

    Je¶li planujecie takie przedsiêwziêcie jak zakup auta to polecam zaopatrzyæ siê w ró¿ne profesjonalne kosmetyki i akcesoria samochodowe. Znajdziecie je na przyk³ad w ofercie sklepu internetowego Shining Car: https://shiningcar.pl/mierniki-lakierow . Sklep ten oferuje najró¿niejsze produkty z obszaru auto detailingu, tak¿e w³a¶nie mierniki lakieru.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Samochód rodzinny
    By onlyVi in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-10-23, 20:00
  2. Dzier¿awa niszczarek waszym zdaniem siê op³aca?
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-07-21, 13:30
  3. Chyba op³aca siê?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-06-07, 15:39
  4. Picie w kolektywie siê op³aca
    By SaiykoPat in forum POLITYKA, WIADOMO¦CI
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-06, 11:50
  5. Faarup sommerland-rodzinny park rozrywki
    By araj in forum Zdjêcia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-06-06, 19:22

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów