+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Dom seniora?

1. Na górę | #1
    AgnieszkaSobczak Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2019
    Siła Reputacji
    1

Domyślnie Dom seniora?

Czy ktoś z was może ma w domu seniora: https://podtopolami.eu , kogoś z rodziny lub z znajomych? Mają fajną ofertą z tego co tam czytałam i poszukuje więcej informacji. U nas różnie bywa z babcią a nie wiem czy będzie miał kto się nią opiekować, a więc różnie myślimy.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    lila00 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Dom seniora?

Ja nie mam nikogo, moja babcia mieszka ze mną. Jak na swój wiek to dobrze się trzyma, czasem tylko pamięć zawodzi, ale śmieję się że mnie czasem też. Ważne żeby zadbać o bezpieczeństwo, są nawet gadżety samodzielny senior jak opaska czy zegarek z gps, które uważam za pomocne i zamierzam babci jeden z nich sprezentować. Tak, żeby się bezpiecznie czuła i ja również, jak będę mieć taki monitoring.

3. Na górę | #3
    AlarmyBielsko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

Moja sąsiadka pracuje w domu seniora, i często z nią o tym rozmawiałem. Ogólnie dom seniora zawsze będzie lepszy niż, żeby starsza osoba mieszkała sama w domu, tutaj ma 24H opiekę i pomoc. Należy za to zwrócić uwagę, na to czy w domu seniora jest monitoring, bo dzięki temu opieka reaguje szybciej.

4. Na górę | #4
    kijkami Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2017
    Siła Reputacji
    3

Sprawdzony dom seniora? Zobaczcie na ten nad morzem https://domseniora-jaso.pl/ . Mój dziadek obecnie tam przebywa. Nie chciał przyjeżdżać do nas do Warszawy, całe życie mieszkał nad morzem i tam chciał zostać. Sam nie był w stanie mieszkać dlatego przeniósł się do Grzybowa do domu seniora. Bardzo chwali miejsce, warunki, opiekę. Podobno przytył nawet 5 kg. Ma wizyty lekarskie zapewnione, nie musi się o nic martwić tak naprawdę.

5. Na górę | #5
    StaslekO Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem czy miałbym serce oddać kogoś bliskiego do takiego domu.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia