+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Podarunek na nowe mieszkanie

  1. #1
    ringa Człowiek z aspiracjami Avatar ringa
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    31
    Postów
    177
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Podarunek na nowe mieszkanie

    Heeejo, siostra w zeszłym miesiącu wyszła za mąż i teraz z mężem wyprowadzają się do nowego mieszkania (nareszcie mam pokój dla siebie yey) Rodzice dołożyli się sporo do ich mieszkania ale ja ze starszym bratem chciałam też złożyć się na coś fajnego... Myślałam o takim fajnym grillu elektrycznym bo to fajny gadżet ale też siorka całe życie tyczka na diecie pije dużo soków i koktajli, myślałam może o jakiejś wyciskarce? Co myślicie? Co będzie lepsze, a może zupełnie co innego?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Podarunek na nowe mieszkanie

    Ten grill elektryczny to świetny pomysł, ja bym się bardzo cieszyła To, ze siostra się zdrowo odżywia wcale nie wyklucza tego prezentu, przecież można na nim przygotować masę zdrowych, lekkich dań z warzyw, ryb czy chudego mięsa z tym, że to dosyć drogi prezent, poczytaj na stronach czy forach o aranżacjach wnętrz czy dekoracjach, znajdziesz wiele pomysłów, najczęściej ludzie wrzucają też fotki i sprawdzisz sobie od razu jak różnego rodzaju sprzęty czy gadżety wyglądają już w mieszkaniu.

    Zastanów się jeszcze nad jakąś dekoracją:
    https://www.villadecor.pl/170-zegary-glamour

    Zobacz sobie jakie zegary są w sklepie Villadecor.

  3. #3
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: Podarunek na nowe mieszkanie

    Pamiętam jak ja cieszyłem się pokojem tylko dla siebie. Okoliczności zmiany identyczne jak Twoje Grill bardzo dobry pomysł, ale jak siostra ciągle na diecie to może nie skorzystać. Ja dla swojej siostry kupiłem zestaw obiadowy z porcelany https://www.indelo.pl/porcelana-villa-italia-cat-38 To się zawsze przyda każdemu. Lubię stawiać właśnie na takie prezenty, które później nie będą się kurzyć w szafie.

  4. #4
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Podarunek na nowe mieszkanie

    Nawet nie macie pojęcia jak się cieszyłam z własnego mieszkanka, w Warszawie kupowałam. Nie jakieś wielkie i nie nowe, ale najważniejsze że się udało. Lokalizacja praktycznie tam gdzie chciałam i na co przed zakupem jeszcze zwracałam uwagę, to otoczenie bloków i jak one same wyglądają, czy są zadbane, czy jest porządek. Ale ten zarządca co tam jest Per modum, widać że dba o wszystko jak należy. Dobrze, a nawet bardzo dobrze mi się mieszka. Parapetówka też oczywiście była

  5. #5
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Podarunek na nowe mieszkanie

    Szczerze, to moim największym marzeniem jest mieć własne nowe mieszkanie, również w dosłownym sensie czyli od dewelopera. Wrocław, w tym mieście mogłabym zostać na stałe. Nawet już takie oferty jak ta https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwu...-we-wroclawiu/ przeglądam. Bardzo fajne te mieszkanka, jest wybór, różny metraż. Mam nadzieję, że uda mi się moje marzenie spełnić.

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo kaziapifko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    33
    Postów
    118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Podarunek na nowe mieszkanie

    Rzuć okiem na przykład na taką beczułkę: https://bokono.pl/pl/p/Beczulka-2L-A...ranikiem/20519. To karafka z kranikiem, którą można uzupełnić alkoholem - na przykład whisky lub winem. Sądzę, że będzie to dobry prezent na tę okazję.

  7. #7
    Agiswasilewski31 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Wiek
    32
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Podarunek na nowe mieszkanie

    Zdecydowanie uważam że jakieś porcelanowe dodatki czy ceramika to fajny dodatek na meble. Takie jak te na pewno się sprawdzi.

  8. #8
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Podarunek na nowe mieszkanie

    Jeżeli szukacie mieszkania dla siebie, to polecam Wam sprawdzić oferte https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia .

  9. #9
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Podarunek na nowe mieszkanie

    Jak moi przyjaciele się wprowadzali do nowego domu, kupiłam im grill ogrodowy w sklepie Landmann. Dlaczego właśnie tam, a nie w zwykłym markecie? Ponieważ wiem, że mają trwałe i dobre jakościowo produkty, które wytrzymują długie lata, a mi chodziło o to, żeby mieli ten prezent na bardzo długo.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Mieszkanie
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-04-24, 20:38
  2. mieszkanie
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-02-24, 20:35
  3. Mieszkanie
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-09-21, 15:25
  4. nowe mieszkanie na sprzedaż
    By Szymek12311 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-21, 19:50
  5. Mieszkanie
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-08-21, 11:03

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów