+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Firmowa konferencja

  1. #1
    Azar
    Guest

    Domyślnie Firmowa konferencja

    Czy macie jakieś podpowiedzi względem zaplanowania firmowej konferencji?

    Jak dobrze zgrać ze sobą wszystkie czynniki takiego spotkania?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    zaro
    Guest

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Kilka elementów jakie trzeba tutaj ze sobą zgrać to
    transport
    sala konferencyjna
    wyposazenie
    internet
    gadżety reklamowe
    jak również wyżywienie
    Profesjonalny catering to podstawa – jedzenie musi być smaczne, podawane regularnie i zgodnie z planem, a do tego powinno ono sprzyjać dyskusji, wymianie zdań i nawiązywaniu relacji.

    Jak widzisz jest tego sporo, tak wiec jeśli nie masz doświadczenia polecam kontakt z nimi: http://www.chillievent.pl/oferta/konferencje - firma bedzie w stanie rozplanować dla Ciebie profesjonalnie takie firmowe wydarzenie.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Jeśli chcesz, aby konferencja została dopięta na ostatni guzik, jej organizację powinieneś powierzyć profesjonalnej firmie. Ze swojej strony jestem w stanie polecić Ci https://www.piknik-event.pl/ - na pewno przygotuje dla Ciebie event, który będzie wyjątkowy pod każdym kątem.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Ja jeszcze pomyślałabym o różnych gadżetach reklamowych na taką konferencję. Przykładowo zakupiłabym notatniki z logo firmy lub wybrałbym specjalne teczki. Opcji jest multum, a wszystko zależy od Ciebie i prowadzonej przez Ciebie branży. U firmy https://www.tampogadzet.pl/ znajdziesz szeroki zakres usług w tej kwestii. Także możesz się do nich zgłosić.

  5. #5
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Warto urozmaicić taką konferencję firmową. Jest to świetna okazja do organizacji profesjonalnych stanowisk VR http://strefavr.pl/atrakcje-na-konferencje/ - takie atrakcje przyciągną wielu interesantów a także podniosą poziom takiego eventu. Teraz to bardzo popularne rozwiązanie a decydując się na usługi firmy ze sporym doświadczeniem w tej branży możecie mieć pewność ,że wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik

  6. #6
    miro332 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2020
    Wiek
    46
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Zawsze jak się organizuje konferencje biznesową to powinno się skorzystać z http://konferansjerkamil.pl/ . Sam zawsze jak taką konferencję organizuje to korzystam z jego.Konferencja biznesowa konferansjera naprawdę jest bardzo słaba i tak uważa naprawdę bardzo dużo osób.Nawet ostatnio mojemu przyjacielowi to tłumaczyłem bardzo dokładnie aż wreszcie zrozumiał.

  7. #7
    Wyrzucony z DoFo ameliad Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Postów
    130
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Z pewnością trzeba gościom także zaoferować poczęstunek i napoje. Na szczęście sprzęty do organizacji takiego eventu można wypożyczyć. Zobaczcie sami, co w swojej ofercie ma firma Horeca Service.

  8. #8
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Ja kiedyś na przykład organizowałem bardzo dobrą imprezę firmową. Na tę imprezę musiałem mieć bardzo dobry catering. Dlatego zdecydowałem że skorzystam z catering Ciechocinek .

  9. #9
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Wydaje mi się, że w każdym mieście powinny być takie miejsca, bez względu na to, czy to event firmowy, czy jednak społeczny. I też powinniśmy mieć dojście do miejsc takich wypożyczalnia sprzętu biznesowego, eventowego, jak Ekrany LED . W końcu to może nam się przydać na wiele sposobów. Przynajmniej ja mam takie wrażenie.

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo Mazina12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    Jak ktoś szuka miejsca na we Wrocławiu to [olecam Glamour. Zajmują się organizowaniem przyjęć i eventów, konferencji. Są pod tym względem bardzo dobrze przygotowani. Mają odpowiednie klimatyzowane sale i sprzęt. poza tym mozna swietnie zjesc. Serwują bardzo dobrą kuchnię. Jeśli byłaby konieczność noclegu, to zorganizują w hotelach obok.

  11. #11
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Firmowa konferencja

    A gdzie chcielibyście zorganizować Waszą konferencję? Pamiętajcie, że wybór odpowiedniego miejsca ma jednak duże znaczenie. Liczy się w końcu to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze centra, w których będziecie w stanie pozytywnie zaskoczyć Waszych gości. Moim zdaniem warto byłoby zajrzeć do https://hthouseboats.com/sala-konferencyjna/ i zastanowić się nad tym, by zorganizować tam konferencje nad morzem. To może być dla Was bardzo ciekawym wsparciem, pomyślcie nad tym dobrze.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. VR Konferencja
    By AgnieszkaSobczak in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-05-21, 12:46
  2. VR konferencja
    By AgnieszkaSobczak in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-11-19, 17:45
  3. Konferencja dla kobiet
    By Chochlik87 in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-04-10, 14:44
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-12-06, 20:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów