+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Woda w domu

  1. #1
    Borowka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    26
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Woda w domu

    Witajcie, w mojej miejscowości woda jest kiepskiej jakości i nie da się jej pić prosto z kranu. Zastanawiam się nad zamówieniem dystrybutora z wodą, myślę, że wyjdzie to taniej niż kupowanie wody mineralnej w 1,5 litrowych butelkach. Ktoś w Was korzysta z takiej opcji?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Haidi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    14
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    Mam podobną sytuację, też nie piję wody prosto z kranu bez przegotowania. Od jakiegoś czasu mam dystrybutor i regularnie zamawiam butle do wymiany. Według mnie najlepsza jest woda eden Dostawy są zawsze punktualne, a smak wody rewelacyjny. Moje plecy też są wdzięczne, bo nie muszę dźwigać ze sklepu zgrzewek z wodą. Co do kosztów, to na dłuższą metę wychodzi to taniej niż kupowanie mineralki w butelkach, zwłaszcza, że kupiłam sobie butelkę wielokrotnego użytku i kiedy wychodzę gdzieś, to zabieram wodę z domu.

  3. #3
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    Ciekawe pytanie. Warto się przede wszystkim zastanowić, czy na pewno chcecie iść w kierunku kupowania wody butelkowej? Ja jednak wolę postawić na bardziej praktyczne rozwiązania, takie jak chociażby filtry wody. To świetna opcja, bo nawet jeśli filtr się Wam zużyje, to bez problemu możecie dokupić go w https://allegro.pl/produkt/wklad-fil...1-3a5b31763694 w dobrej cenie. To ważna rzecz, pomyślcie nad tym dobrze, bo może być to dla Was idealnym rozwiązaniem.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    Polecam spróbować wodę koksową https://www.bee.pl/9015-woda-kokosowa. Sama początkowo byłam przecina czemuś takiemu ale jednak po kilku miesiącach moja cała rodzina przerzuciła się na tą wodę. Niesamowita jest w smaku,

  5. #5
    choinka
    Guest

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    Picie wody jest bardzo ważne, bo ona jest naszym głównym budulcem. Jeśli jej odpowiednio często nie uzupełniamy, możemy mieć problem z czymś takim https://dietly.pl/blog/zatrzymywanie-wody . Dla mnie to jest akurat aktualna sprawa, bo już nie pamiętam od kiedy właśnie woda zatrzymuje w ciele. I liczę, że Wy mi powiecie, jak sobie z tym poradzić.

  6. #6
    wuhubert Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    Przy tegorocznych deszczach ciężko było nie skończyć chociaż jeden raz z wodą w piwnicy

  7. #7
    krzysmisiek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    Ja kupiłem dzbanek i butelki z filtrami, dzięki czemu mogę lać kranówkę bez oporu

  8. #8
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    Jeśli chodzi o wodę to potrzebne są działania, które będą ją chronić. Kwestia odpowiedniej gospodarki wodnej, oczyszczalni ścieków, regulacji rzek czy tworzenie zbiorników retencyjnych. Większość z nas nie ma wystarczającej wiedzy na ten temat, ważna jest też edukacja najmłodszych. Dlatego takie kampanie jak https://nieprzelewaj.pl/ są ważne i potrzebne i dobrze, że powstają. Można się z nich wiele dowiedzieć. Filmy edukacyjne, spoty, słuchowiska dla najmłodszych, przygotowane w oparciu o eksperckie materiały. Im większa edukacja tym bardziej świadome podejście do ekologii.

  9. #9
    Franceczek_82 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Wiek
    37
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    Ja korzystam z dzbanka z filtrem do wody

  10. #10
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    W tym momencie może faktycznie nie ma jeszcze większych problemów z woda, ale to nie zmienia faktu, że koniecznie powinniście być świadomi tego, że jest jednak zagrożenie, że wody zabraknie w przyszłości. Dobitnie zostało to przedstawione w https://nieprzelewaj.pl/ dlatego też powinniście już teraz zwrócić na to uwage. Moim zdaniem jeśli nie podejmiemy już teraz odpowiednich ruchów, to może się to bardzo źle skończyć w przyszłości.

  11. #11
    DamianSt1
    Guest

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    W przypadku poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych do zabezpieczenia budowanego domu to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Icopal u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, wysoką jakość i jednocześnie System Bezpieczny Fundament Icopal zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.

  12. #12
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    W sumie ja to bym chciała zaplanować coś takiego i zdecydować się na filtr big blue . Może ktoś mi podpowiedzieć, czy to się opłaca i czy to nie będą za duże koszta? Chodzi o to, że jednak muszę sprawdzać różne opcje, bo nie zawsze znajdę to, co jest dobrze. A kto mi lepiej podpowie, jak nie użytkownicy?

  13. #13
    Kornelka87 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    36
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    www.loteriastaropolanka.pl


    https://cutt.ly/4bSidmo

    U góry zostawiam Wam linki do loterii która prowadzi moja kochana woda Staropolanka. Towarzyszy mi ona wszędzie, moim pociechom również.

    Ja piję dużo wody serio, zwłaszcza mineralnej gazowanej, a dzieci wersje kids. Na dodatek tego jeszcze prowadzona jest loteria, gdzie rejestrujesz paragon na którym widnieje minimalna kwota 10 zł wydanej na wodę Staropolanki i gotowe. Może Tobie się poszczęści i wygrasz pieniążki

  14. #14
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Woda w domu

    A czy próbowaliście już wodę Polaris Ph z Biedronki? Właśnie sprawdziłam polecane wody alkaiczna i ta ma całkiem niezłe oceny. Przede wszystkim docenia się ten fakt, że mimo tego że jest naprawdę dobra, to jej cena nie jest wysoka. Warto pić wodę alkaiczną, ponieważ ma ona dobroczynny wpływ na nasz organizm.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. woda tabletkach
    By Legionista in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-08-07, 02:16
  2. woda mineralna
    By cisowianka20 in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-09-06, 00:05
  3. woda mineralna
    By cisowianka20 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-09-06, 12:06
  4. Woda...
    By SsMyQ in forum Humor
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-07-06, 23:05
  5. woda na marsie >??
    By arcz in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-02-06, 12:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów