+ Odpowiedz na ten temat
Poka¿ wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: W co zainwestowaæ ma³y kapita³?

  1. #1
    Azar
    Guest

    Domy¶lnie W co zainwestowaæ ma³y kapita³?

    W co zainwestowaæ niewielki kapita³? Nie mam du¿o kasy ale nie chcê ich równie¿ trzymaæ w skarpecie bo nie chcê aby traci³y na warto¶ci.

    *******************************
    Najpopularniejsze w±tki w tym dziale:


  2. #2
    ringa Cz³owiek z aspiracjami Avatar ringa
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    31
    Postów
    177
    Si³a Reputacji
    5

    Domy¶lnie Odp: W co zainwestowaæ ma³y kapita³?

    Ciê¿ko stwierdziæ. Z jednej strony wydaje siê to byæ dobrym kierunkiem, bo przecie¿ jest to jaka¶ forma zwiêkszenia swojej przysz³ej emerytury. Z drugiej strony patrz±c na to jak dzia³a ZUS, OFE, IKE - to w zasadzie nic do tej pory siê nie sprawdzi³o tak do koñca.
    Problem z PPK jest taki, ¿e niby pien±dze s± moje,ale nie mo¿na ich ruszyæ do osi±gniêcia wieku emerytalnego. To po co to komu?
    Czy nie lepsze bêd± konta oszczêdno¶ciowe typu: https://konto-w-banku.pl/najlepsze-k...zczednosciowe/ - mo¿e trochê mniej oprocentowane, ale przynajmniej kasa jest moja.

  3. #3
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domy¶lnie Odp: W co zainwestowaæ ma³y kapita³?

    My¶lê,¿e najbardziej op³acaj± inwestycj± bedzie zalozenie wlasnej firmy. To pomys³ na zagwarantowanie sobie dobrej przyszlosci. Na Waszym miejscu postawilabym np na wlasny biznes odziezowy - oczywiscie trzeba odpowiednio sie do niego przygotowac. Warto postawic na oryginalnosc - cos co wyrozni Was na tle konkurencji - np odpowiednia aranzacja takiego sklepu stacjonarnego. Ja moge polecic firmê Ergostore https://ergostore.pl/ bo oni profesjonalnie projektuja a realizuj± wyposa¿enia takich lokali - maj± interesuj±ce pomys³y

  4. #4
    dino34
    Guest

    Domy¶lnie Odp: W co zainwestowaæ ma³y kapita³?

    ringa, a na koncie oszczêdno¶ciowym mo¿esz ruszyæ? ¦redni przyk³ad. Jak we¼miesz na 5 czy 10 lat to zysk jest bardzo ma³y. Nie op³aca siê w ogóle. Sam zamierzam wej¶æ na gie³dê amerykañsk±, bo tam s± firmy stabilniejsze i rozwijaj±ce siê. Pocz±tkowo zamierzam kupiæ kilka aukcji za po¶rednictwem https://pl.freedom24.com/. Solidne podstawy mam po ukoñczeniu kursu i symulacji na wirtualnym portfelu. Sz³o mi ca³kiem nie¼le.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Gdzie zainwestowaæ kasê
    By labtec in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-01-11, 14:32
  2. Ma³y konkurs
    By hybryd in forum Flirt
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-03-09, 22:27
  3. Ma³y ksi±¿e
    By Goerres in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 22-01-09, 21:59
  4. ma³y arajek
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-07-06, 21:28
  5. Ma³y pozar
    By SaiykoPat in forum Zdjêcia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-04-06, 13:47

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów