+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Domowe sposoby na hemoroidy

  1. #1
    ringa Człowiek z aspiracjami Avatar ringa
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    31
    Postów
    176
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Domowe sposoby na hemoroidy

    Cześć. Czy wiecie może czy hemoroidy da się wyleczyć domowymi sposobami ? Wstyd mi trochę iść do lekarza .

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na hemoroidy

    A ile Ty masz lat,że się wstydzisz? 10? jesteś już dorosłą kobietą. powinnas wiedzieć,że lekarz jest od leczenia i dla niego takie przypadki to codzienność. Szacuje sie,że ponad 50 % osób w pewnym okresie swojego życia choruje na hemoroidy tak więc nie jest to wcale takie rzadkie. I na pewno można oraz trzeba to leczyć.
    W sieci jest wiele stron na ten temat. Możesz sobie poczytać tutaj jakie jest skuteczne leczenie hemoroidów - a w drugiej kolejności proponuję wybrać się z tym do lekarza.

    Zerknij sobie na przykład tutaj:
    https://lekarzebezkolejki.pl/blog/he...i-radzic/w-502

    Jeśli olejesz sobie sprawę, to potem będziesz musiała się liczyć z nieprzyjemnymi konsekwencjami swojego działania.

  3. #3
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na hemoroidy

    Szczegolnei w starszym wieku hemoroidy bywaja bardzo dokuczliwe. Tutaj niestety wazna jest aktywnosc fizyczna, higiena i dobra dieta ktorych brakuje. Trzeba o siebie dbac. Wraz z wiekiem przestajemy byc samodzielni - jednak dzieki takim miejscom jak dom seniora pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu seniorzy dostaja drugie życie . Moja babcia tutaj aktualnie przebywa - jezdzi na wozku ze wzgledu na problemy z kregoslupem i nogami - jednak budynek jest dla niej odpowiednio dostosowany.Jest tutaj na opiece calodobowej , a na co dzien organizuja seniorom ciekawe zajecia czy spotkania z roznymi osobami no i maja stala opieke rehabilitacyjna

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo reszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    34
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na hemoroidy

    noo nie wiem... ja mialam hemoroidy,po tym, jak urodzilam dziecko, probowalam kilku sposobow, niestety bez efektow, dlatego zdecydowalam sie na wizyte u chirurga w Alfa Medica w Czestochowie, poniewaz kolezanka polecala mi to miejsce, i tam wlasnie mialam usuwane, bardzo sie ciesze, ze zdecydowalam sie na ten zabieg i ze trafilam do tak dobrego specjalisty

  5. #5
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na hemoroidy

    Normalna sprawa. Przecież dzisiaj jesteście w stanie znaleźć dobrą pomoc medyczną, dzięki której będziecie w stanie pozbyć się tego uciążliwego problemu. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://klinikaflebologii.pl/Zakres-...nia-naczyniowa i samemu przekonać się, w jaki sposób powinnyście przeprowadzić konkretne badania, które pomogą w diagnozie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na przeziębienie
    By mineczka in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 12-06-23, 11:56
  2. Rośliny domowe
    By Speedmen in forum Hobby
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-04-21, 04:12
  3. Kino domowe podlaczyc do kompa
    By Enemigo in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-03-21, 10:53
  4. Sposoby na chrapanie
    By kronos in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-01-15, 12:27

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów