+ Odpowiedz na ten temat
Poka¿ wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

  1. #1
    zaro
    Guest

    Domy¶lnie Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    Jak w temacie, zastanawiam siê, jaki mo¿e byæ koszt zwi±zany z wy³o¿eniem okre¶lonej powierzchni parkietem? Dodam, ¿e chodzi o domek 1-rodzinny i salon o powierzchni 60 m kw.

    *******************************
    Najpopularniejsze w±tki w tym dziale:


  2. #2
    Azar
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    Parkiet - zawsze jest topie i w modzie. Oczywi¶cie wszystko powinno byæ wykonane w pewnej konwencji, bo nowoczesne wnêtrza nijak bêd± mia³y siê do parkietu - który raczej uchodzi za tradycyjn± formê wnêtrza.

    Je¿eli chodzi o dostêpno¶æ us³ugi, to nie powinno byæ z tym wiêkszych trudno¶ci, pytanie tylko jak wygl±da kwestia z terminem jej wykonania, bo nale¿a³oby zapisaæ siê w jak±¶ kolejkê.

    Koszta - mo¿esz zapytaæ np tutaj pod linkiem: http://parkiety-warszawa.com/

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo ma³aaa Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    My¶lê, ¿e inwestycja ta jest wyjdzie ciê ca³kiem drogo. Ja osobi¶cie postawi³abym raczej na panele pod³ogowe. Przecie¿ one doskonale imituj± drewno i dobrze siê prezentuj±. Co do ich jako¶ci te¿ nie mo¿na siê do niczego doczepiæ, bo naprawdê s± wytrzyma³e. Chocia¿by sprawd¼cie sobie oferty my-floor.pl . Tam znajdziecie najlepsze modele paneli, bardzo dobrych producentów.

  4. #4
    dino34
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    Tutaj ci¶nie siê tylko jedno s³owo - ogromny. Dolicz oczywi¶cie koszt po³o¿enia i pó¼niejszych konserwacji. Ja jak sobie wszystko przeliczy³em, to zrezygnowa³em z tego pomys³u. Teraz mo¿na dostaæ wysokiej jako¶ci panele pod³ogowe, które wygl±daj± jak drewniana pod³oga. ¯ona za¿yczy³a sobie laminowane https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-s...owe-laminowane. Pocz±tkowo nie by³em przekonany, ale jak zwykle mia³a racja. To by³ idealny wybór.

  5. #5
    Borowka Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    26
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    My ¿eby zaoszczêdziæ, pod³ogê k³adli¶my sami- panele k³adzie sie ³atwo i szybko. Nawet je¶li nie ma siê w tym do¶wiadczenia, wystarczy mieæ jakie takie pojêcie techniczne. Wystarczy sobie obejrzeæ jakie¶ filmiki w necie, poczytaæ instrukcje. Tak samo problemu nie by³o z po³o¿eniem podk³adu - wybrali¶my bardzo dobry jako¶ciowo podk³ad pianowood firmy Organika. Na stronie producenta znale¼li¶my pe³n± informacjê na temat tego jak montowaæ pianomat i jakie warunki musi spe³niæ posadzka - http://www.pianomat.pl/instrukcja-mo...ele-podlogowe/ .Dziêki temu mogli¶my wszystko wykonaæ poprawnie, zgodnie z zaleceniami producenta. Pod³ogê ju¿ mamy kilka lat, i sprawdza siê bardzo dobrze.

  6. #6
    karol443 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2020
    Wiek
    39
    Postów
    1
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    Jakbym ja to wiedzia³ to na pewno by³o by bardzo dobrze.Tylko ja tego w ogóle nie wiem.
    __________________________________________________ ______________
    PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/malopolskie/okna-andrychow

  7. #7
    lila00
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    Taki koszt zale¿y od kilku rzeczy. Chocia¿by od samej ceny takiego parkietu, powierzchni pod³ogi itp. Warto wzi±æ pod uwagê, ¿e tak± pod³ogê robi siê na lata. Ja to bym nawet sprawdzi³a jakie s± najlepsze lakiery do parkietu . Solidna robota i materia³y prze³o¿y siê potem na zadowolenie z takiej pod³ogi.

  8. #8
    floe Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Postów
    54
    Si³a Reputacji
    4

    Domy¶lnie Odp: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    Musisz siê ju¿ konkretnie z firm± dogadywaæ, od siebie mogê poleciæ ci fachowców z firmy PARKIETY KURDZIEL z Krakowa. Oni u nas uk³adali parkiet i wysz³o to w dobrej cenie. Firma jest profesjonalna i rzetelna, maj± korzystne ceny, pracuj± szybko, ale s± dok³adni. Maj± du¿e do¶wiadczenie i to widaæ, bardzo zale¿y im na jako¶ci wykonywanych us³ug. Zarekomendowa³a nam ich moja siostra, u niej odnawiali parkiet i ona mocno ich zachwala³a. Nie zawiedli¶my siê na tej firmie, serdecznie ich polecam.

  9. #9
    MisiekPL
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Jaki mo¿e byæ koszt wy³o¿enia parkietem?

    Wydaje mi siê, ¿e najlepiej skontaktowaæ siê z firm± oferuj±c± tego typu parkiety. Na pewno bêd± w stanie okre¶liæ koszt dostarczenia i monta¿u pod³ogi w Twoim domu. Osobi¶cie mogê poleciæ Ci ofertê firmy https://drewkor.pl/oferta,63.html. Posiadaj± w asortymencie m.in. pod³ogi z drewna litego, pod³ogi trzywarstwowe, panele oraz parkiety tradycyjne. My¶lê, ¿e bêd± w stanie Ci doradziæ.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-21, 12:57
  2. Makto¶ mo¿e ?
    By Wujek in forum Telefony Komórkowe  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-01-08, 18:39
  3. Mo¿e Velvet ich zna
    By mineczka in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-12-06, 10:39

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów