+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

    Hej są tutaj mamusie z okolic Mazowsza i mogą polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży bliźniaczej?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    malamii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    29
    Postów
    45
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

    Polecam gabinet ginekologiczny Wołomin chodziłam tam podczas 2 moich ciąż i za każdym razem byłam naprawdę bardzo zadowolona z opieki. gabinet ginekologiczny Wołomin posiada najlepszy sprzęt ginekologiczny na terenie całego województwa oraz kadrę najlepszych specjalistów. Jest to poradnia rodzinna stworzona przez wybitnego specjalistę Pana Andrzeja Lipę który posiada bardzo duże doświadczenie, pierwsza moja ciąża była zagrożona i lekarze nie dawały najmniejszych szans na donoszenie jej. Z polecenia znajomych trafiłam pod opiekę Pana Andrzeja i moja córka obecnie ma 3 latka. Jeśli będę po raz kolejny w ciąży to na pewno również wybiorę się do gabinetu ginekologicznego Wołomin tiliamed

  3. #3
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

    Ciąża to szczegolny czas dla każdej kobiety - wiadomo ze warto stawiac na profesjonalna opieke doświadczonego ginekologa - wkoncu chodzi o zdrowie matki i przyszlego dziecka. Niestety nie każdy może tak łatwo zajść w ciążę - problem niepłodnosci jest coraz czestszy - zwlaszcza dotyka mężczyzn . Są jednak rozwiazania medyczne - warto jak najszybciej podjąć się odpowiedniego badania https://gameta.pl/diagnostyka-nieplo...anie-nasienia/ aby móc dostosować odpowiednie metody leczenia.

  4. #4
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

    Wiele osób próbuje zajść w ciąże, ponieważ mogą pojawiać się różnego rodzaju problemy, jeśli kobieta w dni płodne nie może zajść w ciążę. W dzisiejszych czasach wiele par ma taki kłopot, ale na szczęście odpowiednie leczenie jest w stanie zaoferować kobiecie i mężczyźnie posiadanie wymarzonego i wyczekanego potomka.

  5. #5
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

    Właśnie też okazało się, że jestem w ciąży... To, moja w sumie pierwsza ciążą i nie wiem- od czego zacząć przygotowania... Może wy mi podpowiecie... Chociażby kiedy badanie połówkowe się wykonuje i poszczególne inne? Jak w ogóle przygotować się do takich badań etc.

  6. #6
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

    Nie wolno dopuścić do sytuacji, w której kobieta pozostaje pozostawiona sama sobie podczas tak trudnych chwil. Jeśli potrzebujecie wsparcia, to warto byłoby wybrać się do kliniki Psychomedic.pl. W ten sposób możecie poradzić sobie z opisaną w https://psychomedic.pl/tokofobia-zas...skiego-ciecia/ tokofobią. To naprawdę ważny temat, dlatego też podejdźcie do tego na poważnie.

  7. #7
    Wyrzucony z DoFo Mazina12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

    Warto zawsze popytać koleżanki, jeśli nie wiemy jaki lekarz w naszej okolicy bedzie najbardziej odpowiedni. To bardzo istotne aby trafić na dobrego ginekologa. Mój lekarz, do którego chodziłam wcześniej miała problem z dobrym dobraniem mi antykoncepcji. Dopiero jak zmieniłam ginekologa, to anty została dobrze dobrana. Czasem tak jest. Lekarz przepisał mi belarę i od kiedy ja stosuję, nie mam spadku libido, ani nie boli mnie głowa. Antykoncepcja bardzo mi pomogła na dokuczliwy pms.

  8. #8
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: gabinet ginekologiczny na terenie Mazowsza

    Jeśli chodzi o wybór ginekologa do prowadzenia ciąży to warto popytać koleżanek, które już urodziły i one powinny kogoś sprawdzonego polecić. Także na Twoim miejscu pomyślałabym o zrobieniu testu NIFTY https://www.testdna.pl/badania-prena...est-nifty-pro/ , gdyż dzięki niemu można się dowiedzieć czy dziecko jest obarczone jakąś chorobą genetyczną, czy nie. Test jest o wysokiej czułości i co ważniejsze nieinwazyjny czyli bezpieczny dla ciąży

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wysyłka paczek na terenie kraju
    By kijkami in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-09-21, 00:54
  2. Lombard na terenie Warszawy
    By Max25 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-06-21, 09:16
  3. gabinet
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-10-20, 12:09
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-10-20, 13:45
  5. Dowcip ginekologiczny
    By SaiykoPat in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-02-06, 21:44

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów