+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 100

Temat: Własny biznes

  1. #76
    Mira
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Czasem trzeba też kupić bardziej specjalistyczny sprzęt do konkretnej firmy. Moja znajoma na przykład otwiera laboratorium i jej potrzebne są najróżniejsze akcesoria laboratoryjne. Dobrze, że istnieją takie strony jak DanLab, gdzie można zaopatrzyć się w takie sprzęty jak ph metr laboratoryjny: https://danlab.pl/nasze-produkty/bad...try-przenosne/.

  2. #77
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Do biura na pewno przyda Ci się wyposażenie typowo papiernicze. Kartony, papier, folie i tak dalej... Z doświadczenia polecę sklep Dolpap. Mają naprawdę spory asortyment, nawet bardzo specjalistycznych produktów. Możesz zobaczyć na ich stronę internetową, albo zadzwonić do działu obsługi klienta.

  3. #78
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Prowadze własny biznes i wiem jak ważna jest obecnie reklama.

    zdalny helpdesk

  4. #79
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Ja zawsze chciałam prowadzić warsztaty i kursy dla młodzieży i dorosłych. Ostatnio zaczęłam realizować te marzenia i dowiedziałam się, jakie są narzędzia trenerskie, które umożliwiają lepszą i bardziej efektywną pracę i naukę.

  5. #80
    Wyrzucony z DoFo kaziapifko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    33
    Postów
    118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Jeżeli posiadacie własną firmę to nie zapominajcie także o formalnościach, które są niezbędne przy prowadzeniu swojego biznesu. Poczytajcie o takiej opcji jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . To może się w różnych sytuacjach przydać.

  6. #81
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Jak prowadzicie biznesy to ja wam polecam rozwiązanie jakie oferuje ta https://www.gamfi.com/ firma. Oprogramowanie które sprzedają pomoże wam w zarządzaniu pracownikami obsługi i sprzedaży tak aby mieli lepsze wyniki i pracowali wydajniej. Firma mojego brata z tego z powodzeniem korzysta.

  7. #82
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Uważam, że prowadzenie własnej firmy może być naprawdę dochodowym zajęciem. Wraz z jej rozwojem warto pomyśleć o usprawnieniach, które mogą naprawdę wiele dać. Jednym z kroków, który może znacznie ułatwić prowadzenie firmy jest system ERP, w którego wdrażaniu specjalizuje się www.bpxglobal.com.

  8. #83
    majakis
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Jeśli w waszym biznesie macie wózki widłowe to pamiętajcie, że bardzo ważną kwestią jest bezpieczeństwo. Koniecznie dowiedzcie się czym jest książka eksploatacji wózka widłowego i w jakim celu się jej używa. Dzięki rzetelnemu uzupełnianiu informacji wy albo inni korzystający z wózka będą na bieżąco widzieli stan techniczny wózka i w razie nieprawidłowości będziecie szybko mogli zgłosić problemy.

  9. #84
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Należy ja najszybciej się decydować i korzystać ze sprawdzonych form reklamy. Co mogę Wam polecić? Na pewno rodzaj reklamy, jaką jest influencer marketing. Wszystkich informacji szukajcie sobie na stronie https://dziennikbaltycki.pl/jak-infl...b79961bd0eabe3 Na pewno się Wam spodoba.

  10. #85
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Kilka tygodni temu dowiedziałem się o bardzo dobrej ofercie długopisy z logo . Te długopisy na pewno bardzo szybko kupię bo naprawdę bardzo się opłaca.

  11. #86
    janek443 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    39
    Postów
    59
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Moja znajoma ostatnio powiedziała mi ,że na pewno bardzo dobrze zrobię jak zdecyduje się skorzystać z rewelacyjnej oferty https://amzteam.pro . Każdy kto z tej oferty skorzysta to na pewno bardzo dobrze zrobi.

  12. #87
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Ja niedawno zdecydowałam się na audyt bezpieczeństwa informacji. Okazuje się, że jest tyle możliwości na kradzież danych, a co za tym idzie poważne problemy prawne, że warto taki audyt wykonać i sprawdzić jak nasza firma stoi z zabezpieczeniami.

  13. #88
    loud42
    Guest

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Prowadzenie własnego biznesu to duża odpowiedzialność. Warto pamiętać o tym, że każda firma powinna iść z duchem czasu, wprowadzając nowoczesne rozwiązania. Ja zastanawiam się nad tym czy nie zainwestować w szkolenia qlik oferowane w firmie bpx global. Mają szeroką ofertę, więc coś na pewno Ciebie zainteresuje

  14. #89
    kamyk Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2021
    Wiek
    34
    Postów
    24
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Otworzenie własnego biznesu to ogromne wyzwanie i wymaga naprawdę dużej odwagi i samozaparcia. Mi się zawsze marzyło otwarcie warsztatu, własnego, takiego przy domu. No i dzięki ciężkiej pracy mam taką możliwość. Muszę doposażyć warsztat w różnego rodzaju narzędzia i przeglądam sobie oferty różnych firm. Bardzo mi się spodobało to co mają w tym sklepie https://elektro-narzedzia.com.pl/ , produkty renomowanego producenta to gwarancja jakości i niezawodności w użytkowaniu.

  15. #90
    Benkit Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2021
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Własny biznes

    Zgadzam się z poprzednikiem, dlatego warto korzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą w firmie. Według mnie bardzo przydatne są usługi windykacja-online.pl - to przedsiębiorstwo, które pomoże Ci odzyskać pienia∂ze, gdy klient nie chce zapłacić za fakturę

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dobry Biznes
    By araj in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-12-23, 12:51
  2. Własny sklep internetowy
    By mczay in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-01-21, 10:23
  3. Galeria zdjęć - jak stworzyć własny album?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-03-11, 13:35
  4. a ja tam mam swój własny styl
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-09-08, 15:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów