+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Rehabilitacja po wypadku

  1. #1
    rozpogodzona Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Rehabilitacja po wypadku

    Ponad rok temu uległam niebezpiecznemu wypadkowi... Spadłam z drabiny z wysokości kilku metrów i upadłam na tyle niefortunnie, że złamałam kość piszczelową. Każdy, kogo kiedykolwiek spotkało podobne nieszczęście, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko zrasta się ta konkretna kość. Kiedy ściągnięto mi już gips, miałam spore problemy z poruszaniem się, w efekcie czego zaczęłam kuśtykać. Dopiero rehabilitacja w Krakowie, na którą zapisałam się po konsultacji z ortopedą, przyniosła niesamowite efekty. Szybko powrót do dawnej sprawności zawdzięczam fantastycznemu fizjoterapeucie, który otoczył mnie wsparciem i zawsze służył mi radą czy pomocą.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    A czy mogłabyś dać namiary na tego rehabilitanta? Szukam dobrego specjalisty dla mojej babci. Rehabilitacja na NZF właśnie jej się kończy i po powrocie z ośrodka będzie zdana na siebie. Powiedziano nam, że jest szansa, żeby polepszyć jej warunki życia, ale konieczna jest dalsza praca. Najlepiej gdyby rehabilitant mógł przyjeżdżać do nas do domu. Kwestia zakupu łóżka rehabilitacyjnego leży po naszej stronie. Już sprawdzałam i mogę je zamówić w sklepie https://innow.pl/ podejrzewam, że przydadzą nam się jeszcze uchwyty oraz balkonik na początek, a dopiero później kule.

  3. #3
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    Ale koleżanka tutaj pyta się o możliwość rehabilitacji w Krakowie i raczej nie pyta się o rehabilitację w innych miastach. Problem z narodowym funduszem zdrowia jest ten,ze tak naprawde niewiele rzeczy jest refundowanych i bardzo trudno dostać sie na wiele zabiegów. O czym sam wiem bo przechodziłem to na własnej skórze.

    W Krakowie jednak moge polecić bardzo dobre centrum rehabilitacji Mianowicie centrum rehabilitacji Fizjoter. Za to, ze pracuja tam prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Chodziłęm tam po złamaniu nogi, pozwolili mi szybko odzyskac pełną sprawność.

  4. #4
    brolly Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    A gdzie najlepiej kupic sprzet do takiego gabinetu?

  5. #5
    Anita79 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Postów
    30
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    Nie mozna jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie poniewaz to zalezy od wielu czynnikow. Niestety wiele osob prowadzacych takie gabinety stara sie jak najbardziej oszczedzac. To troche zla strategia patrzac na efekty dlugoterminowe. Postawienie na wysoka jakosc swiadczonych uslug powinno byc dla nas priorytetem. Szczegolnie w tak specjalistycznej branzy. Nie mozna sobie pozwolic w niej na zaden blad. Biorac pod uwage sprzęt do fizykoterapii jaki mamy dostepny na rynku to rozbieznosci sa czasami dosc duze. Najlepszym wyjsciem z sytuacji bedzie przeczytanie literatury medycznej, jest pare wiekszych stron w sieci poruszajacych ta tematyke. Z tego co mi sie udalo wyczytac to duza popularnoscia cieszy sie sprzet Astar - https://sklep.astar.pl/77-fizykoterapia wykorzystywany w bardziej cenionych placowkach. Glownie to ze wzgledu na dobry stosunek ceny do oferowanych mozliwosci, to zawsze dobre kryterium przy dokonywaniu ostatecznego wyboru.

  6. #6
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    Dam tez kontakt https://fizjoter.pro/o-nas/

  7. #7
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    Niestety zwlaszcza w podeszlym wieku trudniej dojsc do zdrowia po wypadku. Z tego co wiem to profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i wymagającymi pomocy rehabilitanta zapewnia Dom Seniora pod Topolami https://podtopolami.eu Świadczą usługi polegające na opiece, karmieniu, zmianie opatrunków, podawaniu leków, pomocy w higienie osobistej, sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów, pielęgnacji osób chorych i niepełnosprawnych, przewożeniu do lekarza czy rehabilitację. Co wiecej panuje tam rodzinna atmosfera- moja ciocia ktora tam przebywa jest bardzo zadowolona

  8. #8
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    A to ja zawsze stawiam na rehabilitację w Jaśle, o której możecie przeczytać sobie na stronie https://www.fizjoterapiadziecikrosno.com/metody Moim zdaniem jeśli chodzi, jak w tym przypadku, o rehabilitację dziecięcą, to powinno sięgać się po porady najlepszych specjalistów, bo tutaj bez żadnego problemu można spodziewać się zadowalających efektów. Pomyślcie sobie o tym i skorzystajcie.

  9. #9
    Robo4_1 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    No taka rehabilitacja to naprawdę bardzo ciężka praca.

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo Mazina12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    Zawsze rehabilitacja pomoże. W Warszawie bardzo dobrzy rehabilitanci sa w Kriosonik. Potrafia idealni dobrac odpowiednie zabiegi ,czy ćwiczenia . Kilku moich znajomych tam chodzi ,sama kiedyś się nabawiłam kontuzji w kolanie i swietnie mi pomogła fala uderzeniowa. Warto tam popytac.

  11. #11
    Mariola12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    28
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    Dokładnie, rehabilitacja to jest bardzo ciężka praca, ale jeżeli trafimy na odpowiednie osoby to czasem jest również efektowna. Ja osobiście mam ogromny sentyment do http://rehapro.com.pl/ ponieważ robią dosłownie wszystko aby człowiek staną o własnych siłach. Mój znajomy miał rehabilitacje właśnie tam, dziś nie ma już śladu po starych dolegliwościach

  12. #12
    Oli_Grosz Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    Takie rehabilitacje to bardzo żmudne procesy.

  13. #13
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    To, jakiego polecacie rehabilitanta w Warszawie?

  14. #14
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    W Warszawie to Centrum Medyczne Gamma warto byłoby odwiedzić. Jest to miejsce, gdzie możecie znaleźć świetnych specjalistów. Druga strona medalu- to fakt, że mają dobrze przygotowane też sale rehabilitacyjne w których można przeprowadzić masę usprawniających ćwiczeń. Także możecie tam podjechać, dokładnie zapoznać się z tą placówką, dowiedzieć więcej na temat leczenia etc.

  15. #15
    Wyrzucony z DoFo kaziapifko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    33
    Postów
    118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Rehabilitacja po wypadku

    W celu rehabilitacji warto zgłosić się do centrum rehabilitacji Open Medical: https://openmedical.pl/. Tę placówkę polecam Wam z własnego doświadczenia. Bardzo im dziękuję za rehabilitację ortopedyczną po wypadku samochodowym.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Potrzebna rehabilitacja
    By dino34 in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 17-03-24, 13:38
  2. Chce walczyć o odszkodowanie po wypadku
    By kosek77 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-10-20, 12:23
  3. 1 z 23ech ludzi zginie w jakimś wypadku
    By bezpieczenstwo01 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-03-09, 03:07
  4. 2 filmiki z wypadku w mielcu (lol)
    By arcz in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-05, 12:15

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów