+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: wymarzone auto z salonu

  1. #1
    lila00
    Guest

    Domyślnie wymarzone auto z salonu

    Różnie się słyszy o kupowaniu używanych samochodów, dlatego zdecydowałam się na nowe. Możecie polecić gdzie się udać w Poznaniu? Co do marki nie mam jednej konkretnej.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: wymarzone auto z salonu

    Jeśli chodzi o samą markę i ogólnie poziom obsługi, ofertę i podejście do klienta, ja zdecydowałam się na https://krotoskicichyprzezmierowo.pl/pl . To nie to, że pojechałam do jednego, wybrałam i już. Dla mnie najlepsi pod każdym względem. Dokładnie to w Przeźmierowie się znajdują, no i to autoryzowany dealer Volkswagena. Polecam ich zdecydowanie.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: wymarzone auto z salonu

    Co do zakupu auta z salonu to ja kupiłem Mini od dealera Bawaria Motors Mini w Katowicach i jestem z niego zadowolony. Dali mi tam dobrą cenę, obsługa też była profesjonalna i w porządku. A same auto jest mało awaryjne, dobrze trzyma się drogi i nie pali wiele.

  4. #4
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: wymarzone auto z salonu

    Samochody z salonu są dość drogie, nie każdego stać na to aby kupić je od ręki. Natomiast jeśli jesteście na etapie oszczędzania, to możecie skorzystać chociażby z wynajem samochodów Kraków W ComfortCar oferują bardzo dobre warunki wynajmu, w konkurencyjnych cenach. Warto nieco bliżej zapoznać się z ich ofertą.

  5. #5
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: wymarzone auto z salonu

    Teraz jest spory wybór. Ja się rozglądam za crossoverem do 80 tysięcy. Kilka jazd próbnych już za mną. W poniedziałek wybieram się na wypróbowanie Juke Nissan http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/. To mój główny faworyt. Zobaczymy jak się sprawdzi na trasie. Jestem go bardzo ciekaw Może ktoś z was już nim jeździ jakiś czas i podzieli się opinią?

  6. #6
    choinka
    Guest

    Domyślnie Odp: wymarzone auto z salonu

    Ja, zanim się zdecyduję na audi wynajem długoterminowy będę musiała uskutecznić. Wiem, że te nowsze modele inaczej się prowadzi, one mają swoje jakieś tam wymagania i ja nie mogę po prostu się zdecydować na coś innego. Bo jednak chcę mieć takie super autko, ale zanim je kupię, zdecyduję się na wynajem. Dla mnie to będzie wygodniejsze i przygotuję się do jazdy.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Monitoring do salonu fryzjerskiego
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-08-23, 16:51
  2. Monitoring do salonu fryzjerskiego
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-09-21, 12:59
  3. Oświetlenie do salonu?
    By Krollax in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-05-21, 13:15
  4. Monitoring do salonu fryzjerskiego
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-09-20, 16:07
  5. Jaki stół do salonu
    By zaro in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-20, 14:29

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów