+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Odzież robocza

  1. #1
    Budujemy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odzież robocza

    Czy ktoś z Was prowadzi może firmę budowlaną? Jeśli tak, to z pewnością w okresie zimowym Wy również poszukujecie odpowiedniej odzieży roboczej dla Waszych pracowników, w końcu do zasad BHP trzeba się stosować. W tym miesiącu dotarły do nas lekkie kurtki robocze zimowe, które z pewnością przypadną do gustu moim robotnikom. Materiał, z którego została wykonana odzież jest niezwykle lekki i ciepły, kurtki wyposażone są ponadto w pojemne kieszenie i głębokie, odpinane kaptury. Ubrania te zamówiłem w pewnym sklepie internetowym oferującym odzież BHP, w przyszłości z pewnością jeszcze nieraz złożę tam zamówienie.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    beniuś Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odzież robocza

    Zgadzam się, że trzeba się stosować. Kurtki akurat nie są mi potrzebne, ale ostatnio zamawiałem obuwie robocze dla moich pracowników. Jestem zaskoczony tym, że ceny bardzo się nie zmieniły przez ostatni rok.

  3. #3
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Odzież robocza

    Jesli potrzebujecie taka odziez robocza to warto tez zakupic porzadne pokrowce na ubrania dzieki ktorym transport bedzie znacznie latwiejszy. Szczegolnie jesli taka odziez robocza -zabrudzona chcemy przewiezc samochodem.; Firma IZIsport oferuje takie pokrowce w cenie hurtowej

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odzież robocza

    Z całą pewnością każdy pracownik powinien być stosowanie ubrany do wykonywanej pracy. Jest to bardzo istotne, bo chodzi nie tylko o odpowiedni komfort, ale i również bezpieczeństwo. Ja ostatnio widziałam, że sklep https://www.bhp-gabi.pl ma całkiem szeroki asortyment różnorodnych artykułów bhp.

  5. #5
    XkaziczekX Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odzież robocza

    Oczywiście, że idą do pracy, a szczególnie tam gdzie potrzebna jest specjalna odzież musimy zawczasu o nią zadbać. Z racji, że pracuję na swoim to nikt mi takiej odzieży roboczej nie kupi i wszystko muszę załatwiać sobie sam. Niedawno z polecenia znajomego trafiłem na sklep bhp https://www.optimumbhp.pl/. Wydaje się być bardzo fajnym miejscem, z dużym asortymentem, więc na pewno warto z tego skorzystać. Co o tym sądzicie?

  6. #6
    MARIOjesty Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    39
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odzież robocza

    Odzież robocza jest mi bardzo obca i nigdy tego nie kupowałem.

  7. #7
    rla
    Guest

    Domyślnie Odp: Odzież robocza

    My mamy salon kosmetyczny, w nim potrzebujemy wyglądać schludnie, ale przy tym chcemy też wyglądać profesjonalnie, dlatego postawiliśmy na odzież medyczną. Taką odzież dla naszych pracowników kupujemy ze sprawdzonego sklepu internetowego - Joke https://odziezmedyczna.joke.pl/odziez-medyczna-damska. Ich oferta jest kompleksowa, maja korzystne ceny, są rzetelni, jakość ubrań od nich jest bardzo wysoka, ceny mają korzystne, zdecydowanie ich polecam.

  8. #8
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: Odzież robocza

    My odzież roboczą kupujemy wyłącznie w sklepie internetowym Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE Outlet https://www.zowsklep.com.pl/ubranie-robocze . Ich oferta jest kompleksowa, posiadają świetnej jakości ubrania, odzież roboczą i ochronną, w bardzo dobrych cenach. Jeżeli was to interesuje, to sklep stacjonarnie znajduje się w Gdyni. Zdecydowanie warto jest skorzystać z ich usług, polecam serdecznie.

  9. #9
    szostkakapi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2021
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odzież robocza

    Zastanawiam się nad zakupem czegoś porządnego, co posłuży mi jako odzież robocza. Poczyniłem poszukiwania w sklepach bhp i znalazłem spodnie robocze Snickers https://optimumbhp.pl/Spodnie-robocze-Snickers-c2595 które wyglądają jednocześnie na funkcjonalne i wytrzymałe.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odzież zimowa
    By mczay in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-05-21, 12:15
  2. odzież reklamowa
    By Arest4942 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-05-21, 12:11
  3. odzież gastronomiczna - jaki sklep polecacie?
    By deborah in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-01-21, 14:49

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów