+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Jakie legowisko dla psa?

  1. #1
    Psiara Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Jakie legowisko dla psa?

    W zeszłym tygodniu zdecydowałam się przygarnąć psa, małą znajdę, która błąkała się sama po lesie. Jestem właśnie w trakcie kompletowania wyprawki dla mojego czworonożnego przyjaciela. Waham się teraz nad wyborem odpowiedniego kojca. Wydaje mi się, że dla takiego małego kundelka odpowiednie będą wygodne legowiska dla małych psów. Znalazłam już taki kojec w jednym sklepie internetowym, chyba się na niego skuszę, ponieważ legowisko wydaje się naprawdę bardzo wygodne.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Kiszaa
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    Szukając odpowiedniego legowiska dla psiaka, bez wątpienia dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą https://www.dogplus.eu/pl/128-deluxe . Znajdziemy w niej bowiem zarówno produkty przeznaczone dla mikro piesków, jak i przedstawicieli dużych raz. Przy czym należy tutaj podkreślić, że są one bardzo starannie wykonane i fajnie się prezentują. Poza tym jednak zrezygnowałabym z kojca na rzecz klatki kennelowej. Futro będzie dużo bardziej zadowolone z takiej opcji

  3. #3
    welonka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    Słuchajcie, a czy te legowiska mają zdejmowany pokrowiec? Zastanawiam się, jak się je później czyści. Mam dużego psa. Do tej pory spał na naszym łóżku. Jednak chcemy mu kupić legowisko i nauczyć go tam spać.

  4. #4
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    Z tego co wiem, legowiska dla psów przeważnie mają ściągane pokrowce. Wtedy wrzucasz do pralki i po kłopocie. Jak masz dużego psa to polecam kupić rozmiar największy. My mamy legowisko z podwyższonymi bokami w butelkowym kolorze https://johndog.pl/kategoria-produkt...wiska-dla-psa/. Wygląda jak kanapa, a nasz pies za nią przepada. Ma sporo miejsca, żeby się rozłożyć po swojemu

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo reszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    34
    Postów
    49
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    sluchajcie,a co sadzicie o lokalizatorach dla psow, kotow? ostatnio gdziesz wyczytalam , ze zwierzeta domowe maja czasem tak, ze uciekaja, wtedy moznaby je bez problemu zlokalizowac i uniknac stresu i poszukiwan

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    72
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    Planujemy zaadoptować pieska i zastanawiamy się nad tym, czy piesek będzie miał wygodnie w naszym mieszkaniu. Rasę, jaka nas interesuje znaleźliśmy w liście ras, które mogą być w mieszkaniu i taką listę możecie znaleźć sobie na stronie https://germapol.pl/pl/n/36 Polecam serdecznie sprawdzić sobie informację, jeśli macie aktualnie ten sam problem, jak ja. Jeszcze do końca nie podjęliśmy odpowiedniej decyzji.

  7. #7
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    Świetnego legowiska dla Waszego pieska możecie szukać sobie na stronie https://www.animalzoone.pl/akcesoria-dla-psa Moim zdaniem wybór jest dość duży i można tam znaleźć fajne propozycje, w dobrej cenie, które na pewno spodobają się Waszym psiakom i zostaną przez nie zaakceptowane. Ja też często wracam do tego sklepu np. po karmę, bo mają również fajny wybór.

  8. #8
    Domi1987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2020
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    Ja ostatnio kupiłam legowisko dla psa i jest tak niestabilne jestem bardzo niezadowolona z niego

  9. #9
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    Wiele osób decyduje sie na adopcję psa, jednak nie zdają sobie sprawy z obowiązków. Dlatego wszystkim zainteresowanym polecam wejśc na pies ze schroniska i poczytać. Opieka nad psem to zarówno przyjemność jak i odpowiedzialnośc, która wiąże sie z jego odzywianiem oraz zdrowiem .

  10. #10
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie legowisko dla psa?

    Dzisiaj na przykład przeczytałem bardzo ciekawy artykuł https://mry.pl/psy-z-wlosami-dowiedz-sie-jakie-to-rasy/ . W tym artykule jest o psy z włosamy, pies z włosami.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jakie sporty polecicie i jakie uprawiacie?
    By ringa in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-11-19, 19:21
  2. Jakie to auto?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 11-01-08, 12:10
  3. Jakie CB ???
    By Nazwisko in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-08-07, 21:57
  4. jakie tło??????
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-06-07, 23:23
  5. Jakie...
    By B-A-T-O-N in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-02-06, 18:52

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów