+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Wózki dla dzieci

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Wózki dla dzieci

    Niedawno urodził mi sie syn , więc szukałem dla niego odpowiedniego wózka. Moja siostra poleciła mi http://wozkidladzieci.com.pl/najpopu...zki-parasolki/, jest to strona, na której znajduje sie ranking wózków dla dzieci .

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Styczniowa34 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Pamiętaj o tym, że jeśli planujesz zabrać dziecko na spacer, to warto wyposażyć wózek w ciepłe, przyjemne w dotyku kocyki minky, które ochronią Twoje dziecko przed kwietniowymi, porannymi przymrozkami. Sama posiadam trzy takie koce i zapewniam, że świetnie się one u mnie sprawują.

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo dinol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    90
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    O tak, to bardzo ważne rady. A tak trochę z innej beczki, jakie mleczko piją wasze dzieci? bo moja to tylko i wyłącznie bebiko https://www.bee.pl/bebiko-junior-4-m...g_p998090.html , inne jej totalnie nie podchodzą

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo marion Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Wiek
    33
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Dla mnie x-lander jest numerem jeden, ma fajne bajery takie jak diody led w podnóżku, super modne kolory, no i jest solidny i wygodny dla mamy i dziecka dzięki dużej budce i różnym dodatkom

  5. #5
    Czeslavva Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Jeśli poszukujesz solidnego wózka o doskonałych parametrach, to zapewniam, że wózek dziecięcy Bebetto Vulcano Cię nie zawiedzie. Pamiętaj o tym, że podczas jazdy należy zapewnić dziecku najbardziej komfortowe warunki, odpowiednie ułożenie dziecka w foteliku w perspektywie czasu może przecież wpływać na jego postawę ciała. Fotelik, w który wyposażone są niektóre modele wózków tejże marki, posiada świetnie wyprofilowane podparcie o ergonomicznym kształcie. Dzięki temu maluszkowi będzie w wózku wygodnie.

  6. #6
    Matianka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Nadchodzi lato, czas więc przestawić się na spacerówki, dzięki którym letnie spacerki staną się czystą przyjemnością. Wszystkim mamom zwracającym uwagę na jakość produktów, polecam sprawdzić wózki spacerowe 4baby, które moim zdaniem nie mają sobie równych. Mój model wyposażony jest m.in. w wygodne pasy bezpieczeństwa, aluminiowy stelaż, uchwyt na napoje i pojemny kosz, który zdaje się nie mieć dna. Dodam jedynie, że wózek udało mi się kupić w naprawdę świetnej cenie, wszystkim zainteresowanym mamom polecam więc sklepy internetowe, na których można natrafić na naprawdę świetne oferty.

  7. #7
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Zajrzyj na blog o dzieciach: dzieci blog - znajdziesz na nim wiele, ciekawych artykułów, które powinny pomóc Ci w wyborze odpowiedniego wózka (znajdziesz na nim również porady dotyczące wychowania dzieci, czy wyboru odpowiedniego przedszkola).

  8. #8
    stefan3332 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Wiek
    46
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Ja mojemu kochanemu dziecku ostatnio kupiłem pieluchy że sklepu internetowego Pieluszki bambusowe .W tym sklepie kupujemy od bardzo dawna pieluszki.

  9. #9
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Jak wózek, zwłaszcza wielofunkcyjny, to koniecznie od producenta Coletto. My mamy od nich wózek, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia, czyli model ASTIN 2020 https://www.coletto.pl/produkt/94/astin-2020. On nie tylko dobrze wygląda, jest też faktycznie świetny pod względem jakości wykonania, nic złego się z nim nie dzieje, pomimo intensywnego użytkowania. Ma odpowiednią wentylację, amortyzację, nieprzemijalne koła, które sprawdzają mi się na różnych powierzchniach. Szczerze polecam.

  10. #10
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Tak, to są fajne wózki tak samo jak x-landery, są one nie tylko ładne ale i funkcjonalne.Swojego zamówiliśmy do domu za darmo na próbę bo żona chciała na spokojnie go wypróbować i muszę powiedzieć że ten wózek jest jeszcze lepszy niż na zdjęciach

  11. #11
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Właśnie też tak przeglądam różne wózki dziecięce i nie wiem na co się zdecydować... Naprawdę wybór jest przeogromny... Właśnie jestem na stronie sklep-mile.pl i nie mogę się na patrzeć... Co model to inny- inne możliwości. Szok. Ceny fajne- bo nie są wcale wygórowane, także to też plus.

  12. #12
    loud42
    Guest

    Domyślnie Odp: Wózki dla dzieci

    Nie jestem zbyt wysoka, dlatego rozglądałam się za przeciętnych rozmiarów wózkiem, który będzie lekki. Bardzo zależało mi też na tym, aby dawał radę w każdym terenie. W 100% moje oczekiwania spełnił wózek Euro-Cart Volt Pro. Polecam

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wózki widłowe - Lemarpol
    By DamianSt1 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-21, 09:06
  2. Dzieci
    By Hitman in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 05-11-07, 19:25
  3. dzieci
    By juSta in forum Humor
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-06-06, 10:38

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów