+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: perfumy

  1. #1
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie perfumy

    macie swoje własne ulubione perfumy?

    Ja ostatnio muszę Was zaskoczyć zdecydowałam się na perfumy spod znaku mało rozpoznawalnej firmy Paris Avenue, a konkretnie Panthery oraz Gushi Flower. U mnie sprawdziła się wersja de luxe z wyższym zaperfumowaniem.
    A udało mi się dodatkowo dostać na promocji z http://edp24.pl/ zreszta też fajnego sklepiku więc jak dla mnie ekstra.
    Tak samo jest wiele odpowiedników perfum przykładowo cocoe marybelle to Channel Mademoisselle najczęściej można mniej więcej poznać po nazwie co jewst czego odpowiednikiem. Plus w sieci, jak i na stronie łatwo znaleźć co jest czego odpowiednikiem.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: perfumy

    Mój kumpel też kupuje odpowiedniki, ale ja nie jestem do tego przekonany. To jednak nie jest to samo, co oryginalny perfum. Na skórze nie utrzymują się już tak długo, więc szybciej się kończą i musisz kupić nowy flakon. Zresztą jak dobrze poszukać, to w internecie można kupić perfumy w bardzo okazyjnych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Mam swoją ulubioną perfumerię internetową i tam się zawsze zaopatruję. Niedawno kupiłem u nich 1milion lucky w super cenie https://perfumy.pl/product-pol-3362-...wa-100-ml.html Dałem 100zł taniej niż w sklepie galeryjnym.

  3. #3
    malamii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    29
    Postów
    45
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: perfumy

    Ja perfumy kupuję w tym sklepie internetowym https://replix.pl/ W tym sklepie jest bardzo duży wybór pięknych zapachów w bardzo atrakcyjnych cenach. Perfumy są bardzo trwałe. Bardzo polecam wszystkim.

  4. #4
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: perfumy

    Na szczęście dzisiaj wcale nie jest to tak skomplikowane. Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób moglibyście już teraz poradzić sobie z poszczególnymi rozwiązaniami w kontekście doboru odpowiednich perfum, to ja na pewno mogę WAm polecić, że Fabryka Zapachu ma bardzo fajne zamienniki Hugo Bossa. Warto zajrzeć do ich oferty i zastanowić się, jak dobrze mogłaby się ona u Was sprawdzić. TO świetna rzecz, więc koniecznie zapoznajcie się bliżej z tym tematem.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Perfumy
    By Borowka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 09-12-21, 20:14
  2. Perfumy w prezencie
    By dino34 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-21, 16:45
  3. Perfumy
    By Enemigo in forum Moda
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-03-21, 22:29
  4. Kwiatowe perfumy
    By dino34 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-07-20, 12:12
  5. Perfumy testery
    By Enemigo in forum Moda
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 16-08-16, 10:54

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów