+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: fotograf na ślub

  1. #1
    kostek55 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    12
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie fotograf na ślub

    W sierpniu moja siostra wychodzi za mąż, już nie mogę się doczekać, będę świadkiem Dostałem też poważne zadanie i muszę znaleźć jakiegoś solidnego fotografa ślubnego, kogo byście polecili? Tak sobie dzisiaj przeglądałem w internecie i znalazłem ciekawą ofertę od Łukasz Olejniczaka http://www.lukaszolejniczak.net.pl/ Zastanawiam się czy Go poprosić.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    To_Matylda Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Pamiętajmy o tym, że świetnym uzupełnieniem każdej sesji zdjęciowej będzie również spójny teledysk ślubny, dzięki któremu cenne wspomnienia będą powracać do nas jak żywe. W zeszłym roku udało mi się nakręcić wzruszającą relację ze ślubu mojej ukochanej przyjaciółki, z którą znamy się od dziecka. Choć posiadam spore doświadczenie w kręceniu filmów (studiowałam operatorstwo), to jednak nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup profesjonalnego sprzętu filmowego, który jak wiadomo jest niezwykle kosztowną inwestycją. Wybawieniem okazała się dla mnie wówczas firma oferująca wynajem sprzętu filmowego w Warszawie. Platformy latające, które mogłam wynająć, okazały się bardzo intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu bez trudu mogłam nakręcić piękne ujęcia z lotu ptaka.

  3. #3
    Konwencjusz Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    W okresie letnim fotografia ślubna zawsze cieszy się sporą popularnością. Nic w tym dziwnego, w końcu sesje plenerowe najlepiej organizuje się, gdy jest ciepło. Mój mąż jest profesjonalnym fotografem, dlatego też jestem na bieżąco z wszystkimi najnowszymi trendami w fotografii ślubnej. Aktualnie bardzo modne są przede wszystkim ślubne reportaże, podczas których fotograf towarzyszy młodej parze na każdym kroku. Dzięki temu mogą powstać bardzo naturalne zdjęcia obrazujące prawdziwe emocje.

  4. #4
    LBoroczowski Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    39
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Dobry fotograf to jest podstawa każdego udanego wesela. Myślę, że chyba każdy z nas chce mieć z tego wyjątkowego dnia super pamiątkę, a bez wątpienia zdjęcia taką pamiątką są. Ja polecam dobrze rozejrzeć się za fotografami, żeby byli to profesjonaliści, bo fotografia ślubna wcale nie jest prosta. Trzeba mięć wyjątkowy talent, żeby sobie poradzić z ogarnięciem całej zabawy. Wiem o czym mówię, bo mój brat jest takimi fotografem też.

  5. #5
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Na pewno na doświadczenie fotografa trzeba postawić. Jak sam miałbym doradzać to pewnie byłby to Rafał Ogłaza. Pracuje głównie w Szczecinie, okolicach. Na stronie można zobaczyć jego dotychczasowe dzieła. I z wesel i sesji zdjęciowych rodzinnych. Dla mnie rewelacja. Nie jeden bliski znajomy już z nim współpracował i wszyscy bardzo zadowoleni. Zdjęcia można śmiało pokazywać, idealnie chwytane momenty i wspaniała jakość.

  6. #6
    mikusTERA Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    A ile taki fotograf bierze za sesję?

  7. #7
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Ważna sprawa, szczególnie jeśli konieczny jest ktoś z pasją, zainteresowaniem i nieszablonowymi pomysłami. No, ale to to ja znalazłam u kogoś, kogo znajdziecie wpisując w Google hasło fotograf ślubny tychy. To naprawdę dobry specjalista od zdjęć ślubnych, ale i sesji narzeczeńskich czy małżeńskich, również w ładnym, zagranicznym plenerze.

  8. #8
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Ja znalazłam już dla siebie idealnego fotografa. Zobaczcie sobie ofertę - https://moment.com.pl/ . Oni działają z czystą pasją, powołaniem. Niesamowicie się angażują w swoją pracę i dlatego takie piękne zdjęcia u nich wychodzą. Warto kogoś takiego zatrudnić na tak ważne chwile.

  9. #9
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Fotograf którego ja wybrałabym na swój ślub to Fotograf ślubny Gliwice jego zdjęcia są po prostu nieziemskie. Zobaczcie i sami oceńcie ale moim zdaniem to jeden z najlepszych fotografów na całym Śląsku. Poczytajcie ofertę zapoznajcie się i kontaktujcie. Polecam.

  10. #10
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    A jaki jest dobry fotograf ślubny Kraków? Planujemy ślub córki i chcemy, aby ktoś profesjonalnie uwiecznił ten dzień, jednak oferta fotografów jest tak szeroka, że nie wiadomo na co się zdecydować.

  11. #11
    wladyslawek_1 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    37
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    A jakie macie sesje ślubne? W sumie teraz każdy się prześciga w coraz to nowszych i dziwniejszych pomysłach. Ja raczej stawiam na coś takiego tradycyjnego i wiem, że będzie mi się w stu procentach podobało. Oczywiście mówię tutaj o plenerze ślubnym nad morzem z https://rafalkowalski.pl/plener-slubny-nad-morzem/. Widziałem, że robią tam piękne zdjęcia, więc się na to zdecyduję

  12. #12
    GiovanniFU Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2021
    Wiek
    36
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Na pewno znalezienie odpowiednie fotografa ślubnego trochę potrwa, bo tych ofert obecnie jest naprawdę dużo. Moim zdaniem należy sobie na spokojnie usiąść i zacząć coś tam szukać w internecie. Dobrym pomysłem jest popytanie znajomych, może oni kogoś znają. Ja na przykład mogę polecić ofertę https://www.fotosteria.com.pl/fotograf-slubny-zywiec. Na pewno przypadnie Wam do gustu

  13. #13
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Ja ostatnio odkryłem bardzo dobrego fotografa https://www.pawelstec.eu/ . Ten fotograf swoją pracę wykonuje bardzo dobrze.

  14. #14
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Muszę i ja znaleźć świetnego fotografa i kamerzystę. Na wesele udało mi się załatwić występ zespołu Bayer Full dlatego koniecznie muszę mieć jak najlepsze zdjęcia z tego wydarzenia. Już się nie mogę doczekać, jak Wy również chcecie zaprosić legendę disco polo to wystarczy się skontaktować z nimi poprzez stronę w sieci. Bardzo chętnie pojawiają się na weselach i naprawdę stają na wysokości zadania, śpiewają na żywo jeszcze lepiej jak w telewizji.

  15. #15
    Anita79 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Postów
    30
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: fotograf na ślub

    Organizacja wesela to duże wyzwanie w dzisiejszych czasach. W pierwszej kolejności trzeba postawić sobie jakieś oczekiwania, i sprawić tak by zmieścić się w ustalonym wcześniej budżecie. Najgorsze co możemy zrobić to szukać wszystkiego na ostatnią chwilę, wtedy na 100% przepłacimy. Skorzystajmy z możliwości jakie daje nam internet. W wyszukiwarkach czy też porównywarkach znajdziemy najlepsze oferty czego przykładem jest makijaż na wesele robiony przez profesjonalistów. Panna młoda jest gwiazdą tego wyjątkowego dnia dlatego też trzeba zapewnić jej idealny makijaż. Oczekiwanych rezultatów nie osiągniemy metodami domowymi także warto jest dopłacić te niewielkie pieniądze i mieć pewność.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Ślub humanistyczny
    By mczay in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-09-21, 12:18
  2. Co zamiast garnituru na ślub
    By Azar in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-10-20, 14:09
  3. Taneczne wejście na ślub
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-12-09, 12:40
  4. elton gejzer john i jego ślub
    By arcz in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-06, 22:07

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów