+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: fotograf na ślub

1. Na górę | #1
    kostek55 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie fotograf na ślub

W sierpniu moja siostra wychodzi za mąż, już nie mogę się doczekać, będę świadkiem Dostałem też poważne zadanie i muszę znaleźć jakiegoś solidnego fotografa ślubnego, kogo byście polecili? Tak sobie dzisiaj przeglądałem w internecie i znalazłem ciekawą ofertę od Łukasz Olejniczaka http://www.lukaszolejniczak.net.pl/ Zastanawiam się czy Go poprosić.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    To_Matylda Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: fotograf na ślub

Pamiętajmy o tym, że świetnym uzupełnieniem każdej sesji zdjęciowej będzie również spójny teledysk ślubny, dzięki któremu cenne wspomnienia będą powracać do nas jak żywe. W zeszłym roku udało mi się nakręcić wzruszającą relację ze ślubu mojej ukochanej przyjaciółki, z którą znamy się od dziecka. Choć posiadam spore doświadczenie w kręceniu filmów (studiowałam operatorstwo), to jednak nie mogę sobie jeszcze pozwolić na zakup profesjonalnego sprzętu filmowego, który jak wiadomo jest niezwykle kosztowną inwestycją. Wybawieniem okazała się dla mnie wówczas firma oferująca wynajem sprzętu filmowego w Warszawie. Platformy latające, które mogłam wynająć, okazały się bardzo intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu bez trudu mogłam nakręcić piękne ujęcia z lotu ptaka.

3. Na górę | #3
    Konwencjusz Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: fotograf na ślub

W okresie letnim fotografia ślubna zawsze cieszy się sporą popularnością. Nic w tym dziwnego, w końcu sesje plenerowe najlepiej organizuje się, gdy jest ciepło. Mój mąż jest profesjonalnym fotografem, dlatego też jestem na bieżąco z wszystkimi najnowszymi trendami w fotografii ślubnej. Aktualnie bardzo modne są przede wszystkim ślubne reportaże, podczas których fotograf towarzyszy młodej parze na każdym kroku. Dzięki temu mogą powstać bardzo naturalne zdjęcia obrazujące prawdziwe emocje.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)