+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Event firmowy

1. Na górę | #1
    czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Event firmowy

Witajcie czy ktoś korzystał z oferty firmy https://bigbeans.pl/kontakt/ oferującej dostarczenie kawy na eventy firmowe? Prowadzę mały biznes i chciałabym na czasie zorganizować taki event, myślałam własnie o wynajęciu tej firmy

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    dino34 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Event firmowy

Zdecydowanie o kawę lepiej zatroszczyć się samemu. Znaleźć dobry sklep z kawami i zamówić przez internet z dostawą. Na takich eventach mamy zrobiony mały bufet z dozownikami z gorącą wodą i pracownicy sami robią sobie kawę. Dobrze nam się to sprawdza już od kilku lat. Wolimy pieniądze wydać na organizację samego spotkania i gadżety dla pracowników.

3. Na górę | #3
    Reklamovvanka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Event firmowy

Pamiętaj o tym, że jeśli zależy Ci na tym, by na Twoim evencie zjawiło się sporo gości, to musisz uprzednio zadbać o odpowiednią reklamę. Organizowałam kiedyś taką imprezę, która okazała się prawdziwym hitem. Swój sukces zawdzięczam jednak nie tylko dobrej organizacji, ale również przykuwającym wzrok szyldom i banerom reklamowym, które pozwoliły mi dotrzeć do pożądanej przeze mnie grupy docelowej. Skorzystałam wówczas z usług pewnej firmy oferującej m.in. wycinanie liter ozdobnych na zamówienie. Z tych przestrzennych elementów mogłam stworzyć piękne, przykuwające uwagę logo, przy którym moi goście chętnie robili sobie zdjęcia.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia