+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Event firmowy

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Event firmowy

    Witajcie czy ktoś korzystał z oferty firmy https://bigbeans.pl/kontakt/ oferującej dostarczenie kawy na eventy firmowe? Prowadzę mały biznes i chciałabym na czasie zorganizować taki event, myślałam własnie o wynajęciu tej firmy

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Zdecydowanie o kawę lepiej zatroszczyć się samemu. Znaleźć dobry sklep z kawami i zamówić przez internet z dostawą. Na takich eventach mamy zrobiony mały bufet z dozownikami z gorącą wodą i pracownicy sami robią sobie kawę. Dobrze nam się to sprawdza już od kilku lat. Wolimy pieniądze wydać na organizację samego spotkania i gadżety dla pracowników.

  3. #3
    Reklamovvanka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Pamiętaj o tym, że jeśli zależy Ci na tym, by na Twoim evencie zjawiło się sporo gości, to musisz uprzednio zadbać o odpowiednią reklamę. Organizowałam kiedyś taką imprezę, która okazała się prawdziwym hitem. Swój sukces zawdzięczam jednak nie tylko dobrej organizacji, ale również przykuwającym wzrok szyldom i banerom reklamowym, które pozwoliły mi dotrzeć do pożądanej przeze mnie grupy docelowej. Skorzystałam wówczas z usług pewnej firmy oferującej m.in. wycinanie liter ozdobnych na zamówienie. Z tych przestrzennych elementów mogłam stworzyć piękne, przykuwające uwagę logo, przy którym moi goście chętnie robili sobie zdjęcia.

  4. #4
    Sasen Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Pamiętaj również o ty, by dobrze rozreklamować swój event. Jeśli na zorganizowanej przez Ciebie imprezie pojawi się wielu gości oraz prasa, to automatycznie bardzo pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy. Dam Ci jeszcze jedną dobrą radę: ludzie kochają gadżety. Wystarczy, że wręczysz komuś kolorowy pendrive z grawerem, a już logo Twojej firmy będzie się nieść po świecie.

  5. #5
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Zanim zaczniemy taki event organizować, najlepiej sobie najpierw wszystko dokładnie zaplanować, a najlepiej spisać punkt po punkcie. Wtedy nic nie umknie. A w sumie najlepiej jak taka obsługa eventów outdoorowych zostanie zlecona firmie która się na tym zna i ma duże doświadczenie w organizacji takich eventów. Wtedy możemy być pewni, że wszystko wyjdzie znakomicie.

  6. #6
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Korzystanie z usług takich firm nie jest złe z uwagi na to, że firma jest w stanie wszystko zorganizowac za nas. Trzeba tutaj jednak nastawić się na fakt, ze nie bedzie to tanie i swoje trzeba będzie za taką pomoc jednak zapłacić. Jeśli impreza integracyjna nie będzie duża, wbrew pozorom zorganizowanie jej nie bedzie takie problematyczne. Na pewno warto będzie się zastanowić nad zainteresowaniami osób, które będa brały udziął w imprezie. Inne atrakcje zaplanujemy dla grupy młodych mężczyzn, inne dla starszych pań.

    Jeśli mogę coś polecić to dobrą opcją będzie sala Airo w Warszawie. Można zrobić tam integrację na trampolinach:

  7. #7
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Event firmowy


  8. #8
    Fiaern Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    W firmie, w której od niedawna pracuję często odbywają się różne eventy promocyjne, na które zapraszamy sławnych celebrytów i media. Moja praca polega na dopięciu wszystkich spraw organizacyjnych na ostatni guzik. Muszę wówczas nie tylko zadbać o wystrój sali oraz przebieg całej imprezy, ale również m.in. o upominki dla zaproszonych gości. Zazwyczaj przygotowuję dla nich wówczas prezenty, w skład których wchodzą reklamowane przez nas produkty oraz pyszne krówki z logo dla firm zapakowane w ozdobne papierki, na których opakowaniach znajdują się zaprojektowane przez nas grafiki. Upominki te zawsze rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

  9. #9
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Organizacja eventów firmowych to nie tylko świetna okazja do reklamy ale i do integracji pracowników. Według mnie warto pomyślec o atrakcjach typu VR , co jest obecnie bardzo popularne i cieszy się zainteresowaniem osób w każdym wieku. Ta firma https://www.vrpoint.pl/oferta/ organizuje takie profesjonalne stanowiska praz użycza porządny sprzęt gamingowy. Kiedyś bylam na podobnej imprezie i każdy świetnie się bawił

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Cytat Napisał Sasen Zobacz post
    Pamiętaj również o ty, by dobrze rozreklamować swój event. Jeśli na zorganizowanej przez Ciebie imprezie pojawi się wielu gości oraz prasa, to automatycznie bardzo pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy. Dam Ci jeszcze jedną dobrą radę: ludzie kochają gadżety. Wystarczy, że wręczysz komuś kolorowy pendrive z grawerem, a już logo Twojej firmy będzie się nieść po świecie.
    To prawda, gadżety na takich wydarzeniach są bardzo pomocne i warto je zakupić. Nie są drogie, a dobrze o nas świadczą. My ostatnio organizowaliśmy konferencję i wszyscy uczestnicy dostali od nas takie zestawy startowe, jak np. notesy, smycze, kubki i takie https://adpensite.pl/dlugopisy-z-nad...ido-solid.html długopisy z nadrukiem Kalido Solid. Moim zdaniem to bardzo miłe i kiedy sam jestem uczestnikiem zawsze robi na mnie wrażenie. Widać, że organizator się porządnie przygotował!

  11. #11
    JanuszEk124 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    38
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Warto jeździć na takie eventy

  12. #12
    URBAN9212 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Wiek
    38
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Ja zauważyłem, że ostatnio coraz to popularniejsze jest zapraszanie różnych zespołów grających na żywo na własnie takie imprezy firmowe. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba. Jest to znacznie lepszy pomysł niż zaproszenie dj, który puści tylko muzykę z komputera i nie da nic więcej od siebie. Jakiś czas temu widziałem bardzo ciekawą ofertę zespołu jazzowego https://triojazz.pl/. Myślę czy by ich nie zaprosić w przyszłym roku na imprezę firmową. Pracownicy na pewno by się z czegoś takiego ucieszyli

  13. #13
    OSkarUnio Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Ja z chęcią poszedłbym na taki event.

  14. #14
    floe Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Postów
    54
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Eventy z pracy mamy zwykle w hotelu Astra https://www.astra.media.pl/oferta w Dąbrowie Górniczej. Najpierw mamy kilka prezentacji, a później już sam bankiet z jedzeniem, muzyka, tańcami, aperitifem, itp. Ich oferta jest opłacalna, mają korzystne ceny, jedzenie smaczne, sala jest klimatyzowana i przestronna. Do tego od razu mieliśmy noclegi w hotelu, co jest bardzo przydatną opcją, to komfortowe rozwiązanie. Moja siostra miała tam wesele i też zachwalała salę oraz obsługę.

  15. #15
    AlkoNaWesele Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Event firmowy

    Czy na event firmowy można zamówić szampan weselny?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dobry hotel na wyjazd firmowy
    By kosek77 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-08-23, 18:09
  2. Wyjazd firmowy
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-03-21, 11:44
  3. Hej, planujemy zorganizować wyjazd firmowy
    By kosek77 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-02-21, 11:46

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów