+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Wysyłka paczek na terenie kraju

  1. #1
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Wysyłka paczek na terenie kraju

    W jaki sposób wysyłacie paczki na terenie kraju? korzystacie z usług firm brokerskich? Taki sposób może być dużo bardziej opłacalny niż bezpośredni kontakt z kurierem. Pośrednicy mają lepsze ceny wynegocjowane, zamawiając tak tani kurier Geis https://www.szybkikurier.eu/kurier-geis może być jeszcze tańszy. Wiedzieliście o tym?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Wysyłka paczek na terenie kraju

    a wysyłka przez brokera się opłaca?

  3. #3
    halinkaza Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wysyłka paczek na terenie kraju

    tylko paczkomat to najwygodnijsze rozwiązanie ever, nie ma ludzi z którymi możesz się nie dogadać odbierasz i nadajesz o każdej godzinie to jest najlepsza rzecz jaką wymyślili

  4. #4
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Wysyłka paczek na terenie kraju

    Według mnie broker broker kurierski to najlepsza opcja, ponieważ sami możemy sobie wybrać kuriera spośród kilku. Ja z zadowoleniem korzystam z Sendit. Możliwość skorzystania z paczkomatu też tam jest, ja też zawsze na ich stronie nadaję paczkę. Ceny mają dobre, działają sprawnie, mi Sendit pasuje jak najbardziej.

  5. #5
    Anita79 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Postów
    30
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wysyłka paczek na terenie kraju

    Inpost najlepszy

  6. #6
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Wysyłka paczek na terenie kraju

    Inpost i nadawanie paczek z pomocą paczkomatu - najtaniej, najszybciej i do tego w dowolnej godzinie, paczkomatów w całym kraju jest tysiące. Same zalety zarówno dla nadającego jak i dla odbierającego. A i żaden problem paczkę sprawnie zapakować i to nawet tą dużą. Wiecie, że w sklepie z opakowaniami w sieci można zamówić kartony do paczkomatów Inpost o gabarycie C? Jak zacząłem więcej nadawać paczek to znalazłem taką ofertę, super sprawa bo dokładnie wiesz już, że taki karton spełnia wymiary gabarytu C i zmieści się do paczkomatu. Nie trzeba mierzyć już jego wymiarów.

  7. #7
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wysyłka paczek na terenie kraju

    Lubię mieć kontrolę nad swoimi wydatkami, dlatego niewiedza jaki będzie koszt nadania paczki mi nie służy. Uważam za to, że super rozwiązaniem jest allekurier. Na jego serwisie można online nadawać przesyłki i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Dzięki temu znam koszt wysyłki jeszcze przed wysłaniem jej.

  8. #8
    Pierwiosnek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wiek
    33
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wysyłka paczek na terenie kraju

    Tylko kurier. Ostatnio najczęściej korzystam z Inpostu, bo paczkomaty są bardzo wygodne.

  9. #9
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Wysyłka paczek na terenie kraju

    Przy czym jeśli chodzi o tego typu kwestie, to na pewno powinniście podejść do tematu na poważnie. Pamiętajcie, że szykując towary do wysyłki, warto na pewno skorzystać z takich folii jak https://pakujto.pl/product-category/...folia-stretch/ Dzięki temu będziecie mieli pewność, że towar nie uszkodzi się z Waszej winy w transporcie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Tanie wysyłanie paczek kurierem
    By Keto in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-23, 15:24
  2. Lombard na terenie Warszawy
    By Max25 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-06-21, 08:16
  3. nadawanie paczek
    By baka in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-02-21, 09:05
  4. internetowe nadawanie paczek
    By dinol in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-01-21, 23:54

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów