+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: odwołany lot

Hybrid View

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

  2. #2
    malamii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    29
    Postów
    45
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: odwołany lot

    Z racji odwołanego lotu należy nam się odszkodowanie, więcej informacji na ten temat można uzyskać na odszkodowanie lot. Moja znajoma korzystała z ich usług i byłą zachwycona bo odzyskała sporą sumkę za odwołany lot.

  3. #3
    szeleszczyn Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2019
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: odwołany lot

    jeśli masz ubezpieczenie to tak możesz dostać odszkodowanie

  4. #4
    Haidi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    14
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: odwołany lot

    W ubiegłe wakacje odwołano nam lot i co prawda dostaliśmy odszkodowanie, ale mieliśmy potem problem, żeby dotrzeć do hotelu, w którym spędzaliśmy urlop. W tym roku postawiliśmy na inne rozwiązanie, wynajmujemy kampera i robimy objazdową wycieczkę po stolicach Europy. Mam nadzieję, że obędzie się bez niespodzianek, wybraliśmy firmę https://kampery-wynajem.pl/ ponieważ mają dobre opinie, a ich kampery są zadbane i bardzo dobrze wyposażone. Wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłam w większości stolic, cieszę się, że będę mogła nadrobić te zaległości.

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo dinol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    90
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: odwołany lot

    Dokładnie jak wyżej napisane jak masz polisę to dostaniesz odszkodowanie. Skoro jesteśmy przy temacie lotów to łapcie https://kioskpolis.pl/promocje-na-bi...-tania-podroz/ , tutaj znajdziecie kilka wskazówek jak można taniej dostać bilety lotnicze

  6. #6
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: odwołany lot

    My zawsze jesteśmy ubezpieczeni, więc odszkodowanie dostajemy, ale warto jest także mieć ubezpieczenie rezygnacji z podróży, nam takie cos zawsze załatwia firma CST Lotnicze z Krakowa. Oni mają szeroki zakres usług, organizują także nasze podróże służbowe, bookują wszystkie loty, itp. Ich usługi są w atrakcyjnych cenach, przez co są całkowicie opłacalne, ogólnie jest to rzetelna firma i jak najbardziej godna polecenia,

  7. #7
    dariusz_pe6 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: odwołany lot

    Ja miałem wykupione odszkodowanie w razie gdyby lot miał się nie odbyć, więc według tego należy mi się pełny zwrot środków

  8. #8
    Karpielek Człowiek z aspiracjami Avatar Karpielek
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Skąd
    Gdynia
    Wiek
    33
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: odwołany lot

    Linie lotnicze często mają ubezpieczenie w cenie biletu, dobrze jest wcześniej przeczytać umowę i kupić bilet odrobinę droższy. Czasami cena różni się nieznacznie, bo o kilka-kilkadziesiąt złotych.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Andriu został odwołany!
    By MaT in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-09-06, 14:46

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów