+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 31 do 44 z 44

Temat: zabawki dla dziecka

  1. #31
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    A ja tam uważam, że dzieciaki to mają za dużo zabawek, wiec po prostu tym razem patrzę na stroje dla dzieci . Wiem, że tego nie mają, a w końcu niedługo może rozpoczną się baliki i inne takie. Dlatego myślę, że to będzie ważną sprawą, żeby w razie co były przygotowane. Córka jako księżniczka, a syn jako SuperMen.

  2. #32
    sarczarek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Ja nie wiem kiedy moje dzieci uznałyby, że mają dosyć zabawek, to chyba niemożliwe

  3. #33
    potokmaciej Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Ja dawkuję dzieciom zabawki, żeby rozwijać ich kreatywność przy użyciu jak najmniejszej ich ilości

  4. #34
    dalekipiotrek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Klocki, puzzle i wszelkiego rodzaju zabawki pobudzające wyobraźnię u dziecka

  5. #35
    Mira
    Guest

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Warto pomyśleć o zakupie planszówek. To idealna opcja jeśli chodzi o rozwój dziecka i naukę przez zabawę. Polecam rzucić okiem na gry planszowe logiczne: https://egmont.pl/Gry-planszowe/Gry-...,267272,k.html.

  6. #36
    lopatakarol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Ja jestem zwolennikiem gier logicznych, które zmuszają dzieci do myślenia i dzięki temu wpływają pozytywnie na ich rozwój

  7. #37
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Warto też wiedzieć, że są zabawki dla dzieci z autyzmem, wiele osób nie ma o tym pojęcia, a wiele dzieci zmaga się z tą chorobą. Dlatego jeżeli wybieracie się na urodziny takiego dziecka, warto pomyśleć o prezencie, który będzie pomagał w rozwoju.

  8. #38
    majakis
    Guest

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Myślę, że zabawki są niezbędnym elementem, który pozwala w rozwoju dziecka. Na stronie https://swiat-rodzicow.pl/prezent-dl...ascie-pomyslow znajdziecie prezent dla 4 latka. Warto dostosować zabawki do wieku dziecka, gdyż wtedy macie pewność, że zabawa będzie bezpieczna i odpowiednio dostosowana do możliwości dziecka. Jeśli szukacie prezentu to może warto podpytać dziecko albo rodziców?

  9. #39
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    A co powiecie na memorki albo puzzle, ale takie bardziej spersonalizowane? Ja coś w tym stylu podarowałam mojemu chrześniakowi i oszalał ze szczęścia. Wyszło super, bo np. memorki były związane z naszą rodziną hahaha. Takie produkty wykonała na moje zamówienie firma Media Gold z Krakowa. Ich oferta jest szeroka, a usługi drukarskie stoją na bardzo wysokim poziomie. Nie zawiedliśmy się na nich, są rzetelni pod każdym względem, szczerze mogę ich wam polecić, usługi mają w konkurencyjnych cenach.

  10. #40
    kask
    Guest

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Mój Jasio miał straszne problemy z mówieniem i odpowiednią wymową wyrazów, chodzimy do logopedy, ale także ćwiczymy w domu. Mam różne gry do tego typu ćwiczeń, więc Jaś nawet nie zauważa, że ćwiczymy mowę, tylko super się bawi. Obecnie ma on swoja ulubioną grę, czyli domino. Kupiliśmy je i wiele innych rzeczy, w internetowym sklepie logopedycznym: Komlogo: https://www.komlogo.pl/index.php/kom...komlogo-domina To rzetelna firma,. Ich oferta jest szeroka, a ceny ich produktów są niewygórowane , dostępne tam gry naprawdę działają.

  11. #41
    Lemon841 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    43
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Jeśli chodzi o klocki lego dla dzieci i dorosłych to polecam ten sklep internetowy https://www.hurtowniazabawek.pl/klocki-lego/ Bez problemu zamówisz tam wszelkiego rodzaju klocki. U nas obecnie lego są absolutnym hitem.

  12. #42
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    U nas najlepszą zabawką są piłki tenisowe. Żadne grzechotki ani maskotki. Piłki są najlepsze. A że z mężem gramy w tenisa, to mamy ich pod dostatkiem. Czasami nie trzeba kupować drogich zabawek interaktywnych, żeby dziecko miało zajęcie na długie godziny. Pewnie też macie takie przedmioty w domu.

  13. #43
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Ciekawa sprawa. Ja mogę już teraz podpowiedzieć Wam, byście w pierwszej kolejności dowiedzieli się, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w kontekście doboru zabawek dla Waszych maluchów. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://www.moja-ostroleka.pl/art/15...ych-propozycji i sprawdzić takie propozycje. Myślę, że może się to bardzo fajnie sprawdzić u Was, więc weźcie to już teraz pod uwagę.

  14. #44
    chad Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zabawki dla dziecka

    Ciekawe produkty, dzięki!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Gdzie kupić zabawki
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-08-22, 15:43
  2. zabawki hitmana
    By Donald Tusk in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-06-08, 10:10
  3. dom dziecka
    By Tutenchamon in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 15-02-07, 20:25
  4. Pamietacie Takie zabawki ???
    By Simmek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-12-06, 17:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów