+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: sejf biurowy

1. Na górę | #1
    kostek55 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie sejf biurowy

cześć
    Założyłem niedawno małą firmę transportową, jak na razie wszystko idzie elegancko. Muszę jednak kupić jeszcze sejf do biura, z czasem będzie przybywało ważnych dokumentów i chciałbym to jakoś zabezpieczyć. Dzisiaj szukałem w internecie i znalazłem sejfy marki hartmann tresore, muszę przyznać, że wyglądają solidnie. Cenowo też całkiem nieźle, co o tym sądzicie? Warto kupić sejf tej marki?

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    Borowka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: sejf biurowy

To bardzo dobra firma, mój mąż potrzebował kupić drzwi pancerne i szukał opinii w internecie, a także pytał doradcę, który zajmuje się zabezpieczaniem budynków przed włamaniem i wszyscy polecali mu Hartmann Tresore. Zdecydowaliśmy się na drzwi https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/drzwi-pancerne/ w najwyższej klasie bezpieczeństwa z dodatkowym zabezpieczeniem przed pożarem, choć mówiono nam, że nawet te w niższych klasach są wystarczające i niezawodne.

3. Na górę | #3
    marion Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: sejf biurowy

U nas jest sejf i szafy które dostarczyła na ta firma http://avarus.pl/ , serwisują też sprzęt biurowy, można im też zlecić kopertowanie czy profesjonalne niszczenie dokumentów i nośników danych

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia