+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Własna firma

1. Na górę | #16
    jakub3332 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Własna firma

Ja trochę pieniędzy zainwestowałem i kupiłem sobie bardzo fajne biurko regulowane wprost z sklepu internetowego https://fly-desk.com/ . Ten wybór naprawdę był bardzo dobry bo pracuje mi się teraz lepiej.

2. Na górę | #17
    mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    1

Warto prowadzenie firmy połączyć z prowadzeniem strony. Firma wtedy prężniej się rozwija. Prowadzenie strony nie musi być kosztowne. Świetne i atrakcyjne cenowo oferty ma nazwa.pl . Możesz tutaj kupić domenę, hosting, certyfikat SSL a nawet pocztę. Polecam, ja wykupiłam tutaj domenę i hosting i jestem zadowolona

3. Na górę | #18
    Woninka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Prowadząc własny biznes np rolniczy warto zdecydować się na nowoczesne rozwiązania np w zakresie żywienia zwierząt. Bardzo dobre dodatki paszowe oferuje firma Vetsorb. W ich ofercie znajdziecie produkty przeznaczone do zwalczania i zapobiegania biegunkom, mykotoksynom a także do higienizacji ściółki. Na stronie firmy znajdziecie szczegółowy opis poszczególnych preparatów.

4. Na górę | #19
    blober Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2015
    Siła Reputacji
    0

Ludzie od produkcji z pewnością docenią maszyny przemysłowe od Fanuc

5. Na górę | #20
    HUgardyczek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

A korzystaliście kiedyś w swoich firmach ze specjalnie dedykowanych oprogramowań? Ja ostatnio postanowiłem wypróbować program księgowy https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/. To mój pierwszy raz z takim czymś, ale jestem generalnie zadowolony. Wydaje mi się, że bardzo to ułatwia prowadzenie firmy jako tako, ale na pewno można w pewnym stopniu zrezygnować z usług księgowych, a co za tym idzie - więcej pieniędzy zostaje w firmowej kieszeni

6. Na górę | #21
    URBAN9212 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

Własną firmę na pewno jest trudno prowadzić.

7. Na górę | #22
    rybka13 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

To przede wszystkim duże wyzwanie, również finansowe. Dlatego nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z pomocy osób, które umożliwią Ci finansowanie na poziomie, którego oczekujesz. Skorzystaj z odnawialnej linii finansowania. To rodzaj karty kredytowej, z której możesz korzystać w dowolnym momencie, na wszystko co niezbędne. Dzięki obecnie wprowadzonemu systemowi akceptacji klientów, który jest automatyczny, wszystko przechodzi bardzo szybko i sprawnie. Polecam skorzystać i zapoznać się z jego działaniem na www.finiata.pl.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)