+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Tłumacz online

  1. #1
    malamii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    29
    Postów
    45
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Tłumacz online

    Szukam tłumacza online który zna bardzo dobrze język serbski, niemiecki i norweski. Zależy mi również na cenie aby no nie była dość wysoka.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tłumacz online

    Najlepiej oczywiście znaleźć dobre biuro tłumaczeń. Takie firmy proponują profesjonalną obsługę dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Dlatego jeżeli macie zamiar wykonać tłumaczenie dowolnego języka to skorzystajcie z oferty firmy https://berligo.com/ Oferują tłumaczenia chyba we wszystkich językach świata

  3. #3
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tłumacz online

    Ja polecam skontaktować się z biuro tłumaczeń Lublin oni maja super ofertę według mnie najlepszą. Bardzo szybkie tłumaczenia online. Bardzo ciekawa opcja wygodna i bezpieczna. Poczytajcie ich oferty oraz cennik. Macie to wszystko na stronie. Polecam najmocniej.

  4. #4
    TADroczek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    39
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tłumacz online

    Chyba warto z tego korzystać.

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tłumacz online

    Przede wszystkim, aby zlecić tłumaczenie komuś on-line, trzeba mieć pewność, że jest to osoba godna zaufania, która nie tylko dobrze i dokładnie wykona swoją pracę ale też w wyznaczonym terminie. Jak się okazuje ze strony: https://norweski24.pl/ zrobienie takiego tłumaczenia nie jest "bułką z masłem" - tłumacz musi nie tylko znać znaczenie trudnych często specjalistycznych wyrażeń, ale także oddać ich kontekst, tak aby cała wypowiedź była poprawna i spójna. Na stronie znajdziesz na pewno wiele przydatnych informacji, więc polecam tutaj zajrzeć.

  6. #6
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Tłumacz online

    Wczoraj powiedziałem kumplowi, żeby skorzystał z bardzo dobrej firmy tłumaczenia medyczne .Z tej firmy codziennie korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.

  7. #7
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Tłumacz online

    Moim zdaniem to ważna rzecz. Warta na pewno zadbać o to, by wasze dzieci potrafiły porozumieć się w językach obcych. Dzięki takim kursom jak https://pl.tutlo.com/kursy/kurs-angi...dzieci-online/ będzie to zdecydowanie prostsze. Warto podejść do tego tematu na poważnie, bo chodzi w końcu o kompetencje waszych dzieci.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Tłumacz symultaniczny
    By deborah in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-21, 09:47

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów