+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: wanna jaką wybrać?

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie wanna jaką wybrać?

    Witajcie mam dość dużą łazienkę w której bezproblemowo zmieści się wanna z prysznicem. Bardzo podobają mi się wanny wolnostojące, jednak dużo osób mi je odradza jakie jest wasze zdanie na ten temat?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    malamii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    29
    Postów
    45
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: wanna jaką wybrać?

    Czemu Ci odradza? mam wannę wolnostojącą i jest naprawdę ok, wanna bardzo wygodna, z czystością również nie mam problemów. Przejrzyj sobie asortyment wanien na https://www.lazienkaplus.pl/ duży wybór ceny też całkiem ok. Kupowałam tam sporo rzeczy, często również czytam bloga piszą świetnie.

  3. #3
    malamii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    29
    Postów
    45
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: wanna jaką wybrać?

    Ale przy zakupie też dobrze popatrz na jakość wanny nie bierz wanny tylko z tego powodu że jest tania bo wanny mają to do siebie że lubią popękać podczas użytkowania. Ja tak jak już pisałam powyżej kupiłam wannę za około 2,5 tyś i jest naprawdę bardzo dobra jakościowo nie decyduj się na tańszą bo później będziesz musiał wymieniać.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: wanna jaką wybrać?

    Cytat Napisał malamii Zobacz post
    Ale przy zakupie też dobrze popatrz na jakość wanny nie bierz wanny tylko z tego powodu że jest tania bo wanny mają to do siebie że lubią popękać podczas użytkowania. Ja tak jak już pisałam powyżej kupiłam wannę za około 2,5 tyś i jest naprawdę bardzo dobra jakościowo nie decyduj się na tańszą bo później będziesz musiał wymieniać.
    Wiem własnie już ostatnio się wpakowałem w kabinę prysznicową, bo była dość tania i po roku wymieniałem. Także naprawdę nie warto kupować tanich urządzeń, szczególnie tych co będą nam służyć przez lata. Lazienka Plus ma dość dobre opinie na fb czy też w google także zamówię u nich coś za około 3 tyś.

  5. #5
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: wanna jaką wybrać?

    Jestem na etapie urządzania, na razie w fazie projektu naszego nowo zakupionego domu pod Warszawą. Już się nie mogę doczekać naszej przeprowadzki z centrum. Teraz będziemy mieć w końcu ciszę i spokój, w okolicy piękno przyrody i własny ogród. Na stronie można zobaczyć osiedle http://www.ventana.pl/ Właśnie lezy przede mną mój projekt łazienki, wszystko w szarości i bieli. Żona chce tam mieć swoją strefę relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu. Od zawsze wiedziała, że jak już będziemy mieć swój dom, to kupimy wannę wolnostojącą. Twierdzi, że wyglądają nieziemsko i efekt SPA robi się praktycznie sam. W sumie muszę przyznać jej rację.. Prysznic też zamierzamy wstawić, ale w łazience dla gości.

  6. #6
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: wanna jaką wybrać?

    Różne teraz są wanny do wyboru, wolnostojące albo tradycyjne i też różne kształty można teraz wybrać. Zobaczcie na https://www.ceneo.pl/Obudowy_do_wanien jakie są teraz do wyboru obudowy do wanien. Bardzo ładnie to wygląda, znacznie lepiej niż płytkami jak to przeważnie się robi. Sama nie wiem, czy u siebie na taką obudowę się nie zdecyduję. Tu jest duży wybór.

  7. #7
    korciak94 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    29
    Postów
    23
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: wanna jaką wybrać?

    Mi również bardzo się podobają, jak dobierze się do nich jakąś ładną baterię jeszcze i całość odpowiednio zaaranżuje, to w ogóle super Jeśli chodzi o baterie to polecam spojrzeć tutaj - https://sklep.sotbe.com/

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jakie panele fotowoltaiczne wybrać
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-02-24, 14:18
  2. Jakie panele fotowoltaiczne wybrać
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-09-23, 07:06
  3. Gdzie można się wybrać na koncert
    By Max25 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-08-21, 21:16
  4. Jaką agencje pracy wybrać
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-02-21, 12:03
  5. Które głośniczki wybrać?
    By K-A-S-I-A in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-11-08, 09:54

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów