+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Okulary przy prezbiopii?

  1. #1
    MagdaLunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    33
    Postów
    48
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Okulary przy prezbiopii?

    Hej, u mnie większość znajomych, którzy mają problem ze wzrokiem nosi soczewki. Ale może znajdzie się ktoś kto będzie w stanie mi coś podpowiedzieć na temat okularów. Chodzi mi o okulary dla mojej mamy i jej do soczewek na pewno nie przekonam. Mama, co normalne w jej wieku, cierpi na prezbiopię. Dotychczas nosiła zwykłe okulary, czyli tak naprawdę miała dwie pary - do bliży i do dali. Jest to jednak dość kłopotliwe, bo trzeba je co chwilę zmieniać - nie ma komfortu użytkowania takich zwykłych okularów. Są oczywiście szkła progresywne, tutaj dość dobrze opisane - http://zobacztozjzo.com.pl/jak-dzial...ogresywne.html Moje pytanie, czy do soczewek progresywnych jest się łatwo przyzwyczaić, czy stanowi to jakiś problem? Bo tego obawia się moja mama, bo ktoś jej naopowiadał, że to nie każdy sie do takich okularów przekonuje. Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami w tym temacie?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    kostek55 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    12
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Okulary przy prezbiopii?

    ja sądzę, że okulary progresywne to najlepsza opcja, są bardziej komfortowe niż soczewki. Moja mama też ma prezbiopię i okulista zalecił Jej właśnie szkła progresywne i jest bardzo zadowolona z ich działania. Sporo istotnych informacji jest na stronie https://czasnawzrok.pl/rozwiazania-dla-prezbiopow/ Za pośrednictwem tej strony kupowałem też okulary dla mojej mamy. Warto zajrzeć. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam

  3. #3
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Okulary przy prezbiopii?

    W takim przypadku są potrzebne soczewki progresywne, jak najbardziej można takie dostać, mogą to być soczewki miesięczne , jednodniowe bądź dwutygodniowe w zależności od preferencji. W sklepach internetowych ceny najlepsze, sporo taniej można dostać niż stacjonarnie a produkt identyczny, wysokiej jakości oczywiście bo oryginalny. Nie ma co przepłacać w końcu. Co miesiąc te soczewki się kupuje przecież.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Bawilibyscie sie przy tym ?
    By OZESZLOL in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-06-08, 11:56
  2. Nie czytac przy jedzeniu
    By Enemigo in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-05-07, 09:22
  3. co to za akcja przy starcie ?
    By sztetke in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-09-05, 21:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów