+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Wkacyjna apteczka

  1. #1
    Wyrzucony z DoFo marion Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Wiek
    33
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Wkacyjna apteczka

    Szykuję apteczkę na wyjazd, mam plastry, wodę utlenioną, gaziki, środki przeciwbólowe, na biegunkę, przeciwgorączkowe, co jeszcze powinnam mieć?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Na wyjazd tak jak u mnie to jeszcze coś na chorobę lokomocyjną. Wyposażenie wakacyjne apteczki w kilka minut wybrałam i zamówiłam w aptece internetowej wapteka. Szybko miałam u siebie paczkę, a przy okazji jeszcze kilka kosmetyków dokupiłam. Nawet nie sądziłam, że tyle taniej zapłacę niż zwykle.

  3. #3
    maniek33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2018
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Dobry pomysł z tym zamówieniem internetowym ja uzupełniam apteczkę zgodnie z tą listą http://doranyprzyloz.com.pl/apteczka więc kilka rzeczy będzie do zamówienia, chcę też dodatkowo zamówić maxibiotic bo chcę zabrać go do pracy, przydaje się na drobne skaleczenia i zadrapania a w pracy mamy prawie pusto w apteczce i jak się coś przydarzy to nie ma czego użyć

  4. #4
    mandokowa
    Guest

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Ja tez zawsze staram sie pamietac, zeby wziac cos na jelita. U nas najlepiej sprawdza sie intesta - ktora zawsze stosujemy tez przed urlopem, zeby nie spotkaly nas zadne rewelacje na tle jelitowym

  5. #5
    Adam321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Postów
    30
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Całkiem dobrze skompletowana ta apteczka :P Nie wiem, czy coś więcej potrzeba, to zależy też od tego gdzie jedziecie (ja ze swojej strony mogę polecić https://sevenseas.pl/) ale wydaje wszystko potrzebne

  6. #6
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Z tego co czytałam, to probiotyki są bardzo ważne.

  7. #7
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Ja zawsze pamiętam o probiotyku, nie tylko na wyjazd. Dbam w ten sposób o właściwy mikrobiom czyli florę bakteryjną. Zmiana miejsca, diety, o biegunkę nie trudno zwłaszcza u dzieci. Trzeba potem uzupełnić dobre bakterie.

  8. #8
    Borowka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    26
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Jeśli jedziesz w jakieś słoneczne miejsce, to zabierz krem do opalania z mocnym filtrem, ewentualnie jakiś środek na poparzenia słoneczne, nigdy nie wiadomo kiedy takie rzeczy przydadzą się. Jako że jestem kobietą, to u mnie w apteczce dodatkowo zawsze są tampony https://nastolatki.myob.pl/jak-zaaplikowac-tampon Raz mi sie zdarzyło, że ich potrzebowałam, a nie miałam. Mój mąż musiał jechać ponad 40 km na najbliższą stację benzynową, bo niestety byliśmy w takiej głuszy. Od tamtej pory zawsze mi przypomina o tamponach.

  9. #9
    patrymark Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    o to to to zawsze trzeba mieć bo nie raz już mi życie uratowała Chociaż zawsze chłopak się z tego śmieje to nigdy nie pojade w podróż bez apteczki D:

  10. #10
    julianmaciej Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Skąd
    Moje miejsce zamieszkania to Gdynia
    Wiek
    45
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Podczas wakacji, szczególnie tych wymagających i pieszych, dobrze jest mieć także odpowiedni sprzęt, który sprosta wszystkich warunkom. Dlatego też polecam serdecznie https://www.brytyjka.pl/plecak-survi...h-cid-291.html dzięki któremu masz pewność, że podczas wyprawy wszystko będzie iść zgodnie z planem.
    Jeśli lubisz artykuły poradnikowe dla uczniów, to zapraszam na stronę Szkoły: zspswidwin.pl

  11. #11
    Kiszaa
    Guest

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Moim zdaniem w naszej apteczce nie tylko przy okazji wakacyjnych wyjazdów nie może zabraknąć środków na zranienia . Szczególnie dzieci bardzo często nim ulegają, wobec czego należałoby się zabezpieczyć na wszelkie ewentualne urazy tego rodzaju.

  12. #12
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Pamiętajcie, że przede wszystkim na wakacje powinniście wziąć zdrowy rozsądek. Tylko w ten sposób będziecie w stanie przeżyć je bez zbędnych komplikacji. Wiadomo, że warto mieć ze sobą chociażby groprinosin, ale to tylko dodatek do dbania o swoje zdrowie.

  13. #13
    Grazka123 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Postów
    14
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Ja zawsze przy sobie mam plastry na ból dzięki czemu zawsze jak mnie coś boli to je przykejam i ból mija. Jestem badzo z nich zadowolona zamawiam je na stronie https://www.tiande.shop.pl/phyto-patch Myślę że to świetna opcja dla każdego z was który ma problem z bólem

  14. #14
    DorotaK Człowiek z aspiracjami Avatar DorotaK
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Wiek
    39
    Postów
    60
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Wkacyjna apteczka

    Zgadzam się, ze probiotyki mogą się przydać, zwłaszcza w w odleglejszych krajach. Ja zawsze na takie wyjazdy zabieram kapsułki multilac, zawierają aż 9 szczepów bakterii i nie trzeba ich przechowywać w lodówce.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów