+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Atrakcje na wesele

1. Na górę | #16
    KiniaC Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

Radzę Ci zainwestować w dobry zespół muzyczny na wesele. Zapewniam, że Twoi goście z pewnością dostrzegą, że serwowana im muzyka grana jest na żywo. Warto przy tym pamiętać, że młodzi wokaliści potrafią być bardzo kreatywni. Ich autorskie aranżacje najpopularniejszych utworów wprowadzą powiew świeżości. Sama zdecydowałam się wynająć na swoje wesele zespół i z perspektywy czasu nie żałuję swojej decyzji.

2. Na górę | #17
    Danniela Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Pamiętaj o tym, że organizacja wesela to ogromne przedsięwzięcie, na które składa się szereg detali. Pamiętam, że kiedy przygotowywałam się do ślubu, to na moich gościach ogromne wrażenie zrobiły zaprojektowane przeze mnie eleganckie zaproszenia ślubne, które były takie bardzo... Nasze? Przednią stronę zdobiła nasza fotografia, a we wnętrzu, w punkcie centralnym znajdował się zabawny wierszyk naszego autorstwa. Wisienką na torcie było piękne, koronkowe zdobienie, które pięknie komponowało się z kremowym, połyskującym papierem.

3. Na górę | #18
    Hannersa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem, czy można to uznać za atrakcję, ale na moim ślubie w plenerze prawdziwą furorę zrobiły dwie ogromne hale namiotowe, w których moi goście mogli spożywać posiłki i szaleć na parkiecie. Wszystkie panny młode mogę zapewnić o tym, że wynajem hal namiotowych wcale nie jest drogi. Warto więc zainteresować się tego typu ofertą.

4. Na górę | #19
    sansa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

a ja jestem totalnie zauroczona pokazami barmanskimi, bardzo mi sie to podoba. Konkretnie, moge polecic zespol speedbar, daja taki popis, ze goscie zbieraja szczęki z podlogi ;d uwierzcie mi, wszystko tak fajnie zgrane z muzyka, ze swiatlami, kazdy szczegol dopracowany. Mega!!!

5. Na górę | #20
    mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    2

Chciałbym Wam polecić serdecznie oferte fotograf ślubny . Wesele to ważny dzień dla każdego z nas, takie jest moje zdanie, dlatego warto skorzystać z pomocy najlepszych. Sam skorzystałem z usług Pana Michała Bachulskiego i jestem bardzo zadowolony.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)