+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Atrakcje na wesele

1. Na górę | #1
    zakrecona Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Atrakcje na wesele

Hej zbliża się moje wesele. Możecie polecić mi atrakcje która według was jest najlepsza. Słyszałam dużo o fotobudkach, aniołach itp. Co o tym uważacie?

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    rybka9 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

Uważam, że warto postawić na coś oryginalnego. Świetną atrakcją jest pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski RedBull freestyle football. Dawid ma ogromny talent. Dobiera muzykę i rekwizyty pod okazję. Taka atrakcja na pewno wszystkim się spodoba. Tutaj namiary http://kojakfree.com

3. Na górę | #3
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    16

Ostatnio byłem na weselu gdzie był pokaz barmański, dron, sztuczne ognie, fancy drinki (po które chodziły dzieci i podlotki) oraz kilka innych rzeczy.
    Fotobudka z jakimiś maskami i podpisami typu "Piękna i Bestia" jest już trochę oklepana - po zdjęciach znajomych. Co robi atrakcja pod tytułem Anioł ?
    Szczerze powiem, że powyższe wesele wspominam bardzo dobrze, ale z powodu ludzi którzy tam byli. Dodatkowe atrakcje każdy podciągnął pod delikatną bekę pt. "Royal Wedding"
    W mojej opinii mało znaczące i kosztowne podnoszenie rzekomego prestiżu takiej imprezy - posadź tylko dobrze znajomych, starszyznę do sali 55+ żeby dewoty nie pokazywały na każdego palcem "ile on ku*wa potrafi wlać !", odwołaj kamerzystę i będzie zajebiście

4. Na górę | #4
    Adam321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

Fotobudka może nie tyle oklepana, co już obowiązkowa :P Pokaz barmański to dobry pomysł, akurat na wesele

5. Na górę | #5
    maniek33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2018
    Siła Reputacji
    0

Mi się podoba jedno i drugie, jak będzie taka możliwość to w Albizji w Lemanach sobie takie coś zamówimy ale taką decyzję i tak zostawiam narzeczonej bo to ona zajmuje się przygotowaniami, ja nie nie miałbym cierpliwości. Samo szukanie sali było wyzwaniem ale mamy idealną, z dobrą kuchnią i przyjaznymi cenami

6. Na górę | #6
    Miodzio Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

My jesteśmy już po weselu, robiliśmy je w Zajeździe Kwadrat w Dabrowie Górniczej - super miejscówka A zabawy mieliśmy różne, była tez fotobudka, no i sporo ciekawych zabaw od dj'a ale takich z klasą. Ogólnie wszyscy goście chwalili i zabawę i samą salę

7. Na górę | #7
    mandokowa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

My robiliśmy na bardzo fajnej sali Krzewi Róg w Chmielnie - super kontakt z pracownikami, w ogóle organizacyjnie jesteśmy bardzo zadowoleni bo mieliśmy ogromne wsparcie i pomoc z ich strony i nie możemy się do niczego doczepić

8. Na górę | #8
    patka12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

Pierwszy raz byłam na weselu gdzie był bar lemoniadowy i stół finger food, czyli przekąski na jeden kęs. Aż żal było je ruszać, tak pięknie ułożone wszystko. Tylko z drugiej strony, jak tu nie spróbować. To wesele było w https://www.amore-plock.pl/ . Jeszcze nie raz wspominamy, jakie to było super wesele.

9. Na górę | #9
    kijkami Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2017
    Siła Reputacji
    0

Drink bar? jak najbardziej! fotobudka? obowiązkowo! sam jak widzę, że jest na weselu to wiem że będzie udane i będzie niezła frajda z robienia sobie śmiesznych zdjęć. Ostatnio z babcią sobie robiliśmy, stwierdziła że najfajniejsza zabawa weselna w jakiej uczestniczyła a lat ma 84 także swoje przeżyła ogólnie fotobudki są w modzie i całkiem niezły interes można na nich zrobić, nie tylko na wesela ale i różne inne imprezy wynajmują ludzie. Mój znajomy ma taki sprzęt i koszty szybko mu się zwróciły, a chętnych mnóstwo bo ma ma porządny model (na to przy wynajmie też radzę patrzeć). U tego producenta się zaopatruje https://smove.pl/ rzeczywiście mają jakościowo bardzo dobre urządzenia i świadczą sprawny serwis, zdalny dostępny o każdej porze dnia i nocy. Chyba jako jedyni, w razie awarii to mega pomoc.

10. Na górę | #10
    lila00 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2018
    Siła Reputacji
    0

To wszystko zależy od tego, co kto lubi. Jednym się podoba na przykład fotobudka, innym nie. Moje wesele było w ośrodku Wiktorowo, od Bydgoszczy jakieś mniej więcej 40 km. Mogliśmy wybrać co chcemy, organizatorzy są tam w stanie sprostać niemal każdym wymaganiom. Chociaż tam już sala jest atrakcją, żywe drzewa wewnątrz. Cała aranżacja robi niesamowite wrażenie. Cudnie tam

11. Na górę | #11
    AmandaK Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2018
    Siła Reputacji
    0

My robimy w Warszawie w Polnej Róży i w sumie jakoś dużo atrakcji nie przewidujemy. I tak jest ten dzień za krótki zawsze i brakuje czasu będziemy mieć 6 dań ciepłych, zeby ludzie mieli się siły bawić. Fajnie bo mają przygotowane oferty sprawdzonych przez nich fachowców fotografa i DJ, oraz zespołów muzycznych więc już mamy to z głowy

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)