+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Atrakcje na wesele

  1. #1
    zakrecona Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2018
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Atrakcje na wesele

    Hej zbliża się moje wesele. Możecie polecić mi atrakcje która według was jest najlepsza. Słyszałam dużo o fotobudkach, aniołach itp. Co o tym uważacie?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    rybka9 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    34
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Uważam, że warto postawić na coś oryginalnego. Świetną atrakcją jest pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski RedBull freestyle football. Dawid ma ogromny talent. Dobiera muzykę i rekwizyty pod okazję. Taka atrakcja na pewno wszystkim się spodoba. Tutaj namiary http://kojakfree.com

  3. #3
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Ostatnio byłem na weselu gdzie był pokaz barmański, dron, sztuczne ognie, fancy drinki (po które chodziły dzieci i podlotki) oraz kilka innych rzeczy.
    Fotobudka z jakimiś maskami i podpisami typu "Piękna i Bestia" jest już trochę oklepana - po zdjęciach znajomych. Co robi atrakcja pod tytułem Anioł ?
    Szczerze powiem, że powyższe wesele wspominam bardzo dobrze, ale z powodu ludzi którzy tam byli. Dodatkowe atrakcje każdy podciągnął pod delikatną bekę pt. "Royal Wedding"
    W mojej opinii mało znaczące i kosztowne podnoszenie rzekomego prestiżu takiej imprezy - posadź tylko dobrze znajomych, starszyznę do sali 55+ żeby dewoty nie pokazywały na każdego palcem "ile on ku*wa potrafi wlać !", odwołaj kamerzystę i będzie zajebiście

  4. #4
    Adam321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Postów
    30
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Fotobudka może nie tyle oklepana, co już obowiązkowa :P Pokaz barmański to dobry pomysł, akurat na wesele

  5. #5
    maniek33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2018
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Mi się podoba jedno i drugie, jak będzie taka możliwość to w Albizji w Lemanach sobie takie coś zamówimy ale taką decyzję i tak zostawiam narzeczonej bo to ona zajmuje się przygotowaniami, ja nie nie miałbym cierpliwości. Samo szukanie sali było wyzwaniem ale mamy idealną, z dobrą kuchnią i przyjaznymi cenami

  6. #6
    mandokowa
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    My robiliśmy na bardzo fajnej sali Krzewi Róg w Chmielnie - super kontakt z pracownikami, w ogóle organizacyjnie jesteśmy bardzo zadowoleni bo mieliśmy ogromne wsparcie i pomoc z ich strony i nie możemy się do niczego doczepić

  7. #7
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Pierwszy raz byłam na weselu gdzie był bar lemoniadowy i stół finger food, czyli przekąski na jeden kęs. Aż żal było je ruszać, tak pięknie ułożone wszystko. Tylko z drugiej strony, jak tu nie spróbować. To wesele było w https://www.amore-plock.pl/ . Jeszcze nie raz wspominamy, jakie to było super wesele.

  8. #8
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Drink bar? jak najbardziej! fotobudka? obowiązkowo! sam jak widzę, że jest na weselu to wiem że będzie udane i będzie niezła frajda z robienia sobie śmiesznych zdjęć. Ostatnio z babcią sobie robiliśmy, stwierdziła że najfajniejsza zabawa weselna w jakiej uczestniczyła a lat ma 84 także swoje przeżyła ogólnie fotobudki są w modzie i całkiem niezły interes można na nich zrobić, nie tylko na wesela ale i różne inne imprezy wynajmują ludzie. Mój znajomy ma taki sprzęt i koszty szybko mu się zwróciły, a chętnych mnóstwo bo ma ma porządny model (na to przy wynajmie też radzę patrzeć). U tego producenta się zaopatruje https://smove.pl/ rzeczywiście mają jakościowo bardzo dobre urządzenia i świadczą sprawny serwis, zdalny dostępny o każdej porze dnia i nocy. Chyba jako jedyni, w razie awarii to mega pomoc.

  9. #9
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    To wszystko zależy od tego, co kto lubi. Jednym się podoba na przykład fotobudka, innym nie. Moje wesele było w ośrodku Wiktorowo, od Bydgoszczy jakieś mniej więcej 40 km. Mogliśmy wybrać co chcemy, organizatorzy są tam w stanie sprostać niemal każdym wymaganiom. Chociaż tam już sala jest atrakcją, żywe drzewa wewnątrz. Cała aranżacja robi niesamowite wrażenie. Cudnie tam

  10. #10
    AmandaK Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2018
    Wiek
    35
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    My robimy w Warszawie w Polnej Róży i w sumie jakoś dużo atrakcji nie przewidujemy. I tak jest ten dzień za krótki zawsze i brakuje czasu będziemy mieć 6 dań ciepłych, zeby ludzie mieli się siły bawić. Fajnie bo mają przygotowane oferty sprawdzonych przez nich fachowców fotografa i DJ, oraz zespołów muzycznych więc już mamy to z głowy

  11. #11
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    U nas sporo atrakcji było, animatorka dla maluszków, dla dorosłych to cały komplet zabaw Naprawdę fajnie było, udane wesele. Robiliśmy w Zamościu w Sali Imprez Okolicznościowych. Jak ktoś jest z okolicy to polecam to miejsce, ceny też spoko 130-140 zł

  12. #12
    swinkapiggy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2019
    Wiek
    37
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    fotobudka to jest juz oklepana.. na kazdym weselu jest.. my wynajelismy fotografa ze smiesznymi gadzetami który poza udokumentowaniem ślubu i ludzi na weselu zrobil dla chetnych sesje zdjęciową na ogródku przy fontannach które znajdują się w Dworku Kurowskim gdzie odbylo sie wesele jako atrakcje wynajelismy magika

  13. #13
    MartynaBorut Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Pamiętaj o tym, że żadna zabawa weselna nie będzie udana, jeśli nie zagwarantujesz swoim gościom tanecznej muzyki. Z racji tego, że zawodowo jestem tancerką, zależało mi bardzo na tym, by zespół na wesele, z którego usług zdecyduje się skorzystać, zapewnił mi fantastyczną zabawę aż po świt. Po długich i żmudnych poszukiwaniach, w końcu udało mi się na szczęście natrafić na prawdziwych profesjonalistów, z którymi od razu udało mi się złapać świetny kontakt. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, jeśli kiedykolwiek będę jeszcze planować większą imprezę, to z pewnością ponownie wynajmę ten właśnie zespół.

  14. #14
    Denerys Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Zgadzam się z moją przedmówczynią co do tego, że znalezienie odpowiedniego zespołu ma bardzo istotne znaczenie dla przebiegu całej imprezy. Moja koleżanka posiadająca bardzo specyficzny gust muzyczny bardzo długo poszukiwała dla siebie odpowiednich muzyków. Wybawieniem dla niej okazał się dla niej dopiero pewien zespół na wesele, który na jej specjalne życzenie zagrał dla niej w Łodzi.

  15. #15
    KiniaC Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Radzę Ci zainwestować w dobry zespół muzyczny na wesele. Zapewniam, że Twoi goście z pewnością dostrzegą, że serwowana im muzyka grana jest na żywo. Warto przy tym pamiętać, że młodzi wokaliści potrafią być bardzo kreatywni. Ich autorskie aranżacje najpopularniejszych utworów wprowadzą powiew świeżości. Sama zdecydowałam się wynająć na swoje wesele zespół i z perspektywy czasu nie żałuję swojej decyzji.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wakacje na działce, a atrakcje dla dzieci
    By dino34 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-07-23, 18:14
  2. Atrakcje
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-21, 11:49
  3. Atrakcje
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-21, 11:06
  4. wesele
    By Velvet in forum Moda
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-07-07, 21:58
  5. Czarne wesele lub wesele Afro-Amerykanow innymi slowy
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-07, 19:55

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów