+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Atrakcje na wesele

  1. #16
    Danniela Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Pamiętaj o tym, że organizacja wesela to ogromne przedsięwzięcie, na które składa się szereg detali. Pamiętam, że kiedy przygotowywałam się do ślubu, to na moich gościach ogromne wrażenie zrobiły zaprojektowane przeze mnie eleganckie zaproszenia ślubne, które były takie bardzo... Nasze? Przednią stronę zdobiła nasza fotografia, a we wnętrzu, w punkcie centralnym znajdował się zabawny wierszyk naszego autorstwa. Wisienką na torcie było piękne, koronkowe zdobienie, które pięknie komponowało się z kremowym, połyskującym papierem.

  2. #17
    Hannersa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Nie wiem, czy można to uznać za atrakcję, ale na moim ślubie w plenerze prawdziwą furorę zrobiły dwie ogromne hale namiotowe, w których moi goście mogli spożywać posiłki i szaleć na parkiecie. Wszystkie panny młode mogę zapewnić o tym, że wynajem hal namiotowych wcale nie jest drogi. Warto więc zainteresować się tego typu ofertą.

  3. #18
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Chciałbym Wam polecić serdecznie oferte fotograf ślubny . Wesele to ważny dzień dla każdego z nas, takie jest moje zdanie, dlatego warto skorzystać z pomocy najlepszych. Sam skorzystałem z usług Pana Michała Bachulskiego i jestem bardzo zadowolony.

  4. #19
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    No atrakcją samą w sobie może być na przykład udany plener ślubny , ale wiem, że nie każdy ma na to czas i siłę, żeby w ogóle szukać takiego miejsca. Ale też dobry fotograf, taki jak Marcin Orzołek może nam pomóc robić cudowny reportaż ślubny, bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Ma na to specjalne sposoby.

  5. #20
    Wyrzucony z DoFo Mazina12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Z tymi atrakcjami to bywa różnie. Ja nie miałam. Miałam za to fajne wesele w Glamour we Wrocławiu. Bardzo miła obsługa. Jedzenie znakomite. Polecam kazdemu bo można się świetnie bawić. Duzym udogodnieniem jest to ze lokal jest w centrum i blisko Urzędu Stanu Cywilnego. Można dosłownie przejść piechotą

  6. #21
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    teraz to są różne atrakcje do wyboru

  7. #22
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    To prawda, różne są teraz atrakcje do wyboru. Tyle, że przeważnie się one na weselach powtarzają jak fotobudka czy drink bar, to tak dla przykładu. Za to nigdy nie byłam na weselu gdzie atrakcją byłby taki prawdziwy zespół na żywo jak Bayer Full. A czytałam na https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-te...wojego-wesela/ , że jak najbardziej jest taka możliwość. Jest nawet podane jak się kontaktować. Obecność tak popularnego i lubianego zespołu byłaby zdecydowanie czymś wyjątkowym.

  8. #23
    AlkoNaWesele Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    A co byście powiedzieli o barmanie? Rozumiem, że trzeba było by zakupić dodatkowy alkohol dla barmanów?

  9. #24
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Co do wyboru odpowiednich zaproszeń ślubnych, zawsze powinniście stawiać na jak najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://artma-zaproszenia.pl/kategor...-dla-rodzicow/ i tam dowiedzieli się, co faktycznie mogłoby zadziałać najlepiej w Waszym przypadku. To ważna rzecz, pomyślcie nad tym dobrze.

  10. #25
    ewelina_ws Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    33
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Tutaj możesz zobaczyć, jak uatrakcyjnić swoje przyjęcie weselne z pomocą fajerwerków. Moim zdaniem naprawdę powinnaś rozważyć zapewnienie tego typu atrakcji swoim gościom.

  11. #26
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Pewnie, że tak. Chodzi w końcu przede wszystkim o to, byście zawsze dobierali jak najlepsze rozwiązania związane z organizacją Waszego ślubu. Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków, to na pewno warto zajrzeć do https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/dodatki-weselne/ i sprawdzić tę ofertę. To super opcja, szczególnie dla wymagających osób.

  12. #27
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Na pewno dużą atrakcją są podarunki dla gości. Byłam na weselach gdzie goście dostawali słodycze czy magnesy, jednak prędzej czy później takie gadżety lądują w koszu. Już lepiej zdecydować się na "prezent" tego typu: https://posadzimy.pl/blog/nietypowy-...sci-weselnych/ i mieć swój własny wkład w ochronę środowiska.

  13. #28
    brolly Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Organizacja wesela to zawsze spore wyzwanie od strony logistycznej. Najważniejsze jest oczywiście wybranie sali weselnej i jej lokalizacji. Często popełniamy w tym kontekści błąd ponieważ ograniczamy swoje poszukiwania tylko do lokalnego rynku. A kto powiedział, że nie opłaca się zrobić wesela w jakimś większym mieście? Z pewnością tam będzie większa konkurencja, co przełoży się pozytywnie na jakość oferowanych usług. Sama mam znajomych, którzy zdecydowali się na zrobienie wesela na prawie drugim końcu Polski. Dla gości zorganizowali autokar więc problem z transportem został szybko rozwiązany. Wartościowe porady zawsze można znaleźć w internecie. Jednym z ciekawszych poradników jest ten - https://www.female.pl/artykul/20408-...yczny-poradnik Zaoszczędzimy w ten sposób wiele czasu, a nawet pieniędzy.Jeszcze wklejam ciekawy komenatrz odnośnie dnia w jakim powinno sie odbywać wesele."Uznałam, że temat jest ciekawy, wart poruszenia i interesuje mnie opinia innych. Mi to też nie przeszkadza się i, jak wspomniała, sama myślałam na terminem śródtygodnowym, jak mi kiedyś odbije. Tym, że zostałam zaproszona na wesele w poniedziałek podzieliłam się ze znajomymi na spotkaniu i wywiązała się dyskusja, w której większość była przeciwko. Tymczasem, jak wpisalam w NET "wesele w tygodniu" wyszło, że jest to dość popularny trend ale budzi różne emocje.Ludzie krytykują i będą krytykować bo są ludźmi. Krytyka wiąże się ze wszystkimi inicjatywami czy to wesele czy pogrzeb."

  14. #29
    JanuszEk124 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    38
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Atrakcje na wesele mogą być bardzo różnorodne i nieograniczone tylko do tradycyjnych pokazów i zimnych ogni. Możesz zaoferować gościom weselnym wyjątkowe wrażenia, takie jak: pokaz magiczny, fotobudka, degustacja alkoholi, pokaz sztucznych ogni, występy artystyczne, quizy, konkursy i turnieje, gry i zabawy, pokazy tańca itp itd.

  15. #30
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    447
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Atrakcje na wesele

    Zastanawiałem się nad wyborem prezentu dla kolegi z pracy i natrafiłem na ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi kubkami z wybranym nadrukiem, w tym np. kubki świąteczne w świetnej cenie. Według mnie jest to idealny pomysł na drobny prezent dla bliskiej osoby.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wakacje na działce, a atrakcje dla dzieci
    By dino34 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-07-23, 18:14
  2. Atrakcje
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-21, 11:49
  3. Atrakcje
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-21, 11:06
  4. wesele
    By Velvet in forum Moda
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-07-07, 21:58
  5. Czarne wesele lub wesele Afro-Amerykanow innymi slowy
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-07, 19:55

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów