+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kantor online

  1. #1
    MagdaLunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    33
    Postów
    48
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Kantor online

    Co myślicie o wymianie pieniędzy przez internet? Macie może konto w jakimś e-kantorze? Muszę wymienić dość dużą kwotę PLN na EUR i szukam najkorzystniejszej i najbezpieczniejszej opcji. Co wybralibyście na moim miejscu, kantor online czy stacjonarny? Macie jakieś rady na co zwrócić uwagę wybierając kantor internetowy? Może jakiś mi polecicie?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    julianmaciej Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Skąd
    Moje miejsce zamieszkania to Gdynia
    Wiek
    45
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Kantor online

    Ja wymieniam tylko w stacjonarnych. Do online nie ma zaufania.
    Jeśli lubisz artykuły poradnikowe dla uczniów, to zapraszam na stronę Szkoły: zspswidwin.pl

  3. #3
    mandokowa
    Guest

    Domyślnie Odp: Kantor online

    Ja tam bardzo czesto wymieniam online. Glownie na platformie https://www.pluskantor.pl/ bo maja swietne oferty - a przelewy ida mega sprawnie.

  4. #4
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Kantor online

    Nie korzystam z kantorów online bo mam konto walutowe w banku Raiffeisen i nie płacę za korzystanie z usługi bankowości elektronicznej do wymiany walut r-dealer.

  5. #5
    domc1x Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2018
    Wiek
    32
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Kantor online

    Giełda walut jest okej. Gdy wracałam z Niemiec właśnie tego kantoru używałam.

  6. #6
    MagdaLunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    33
    Postów
    48
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Kantor online

    Też się w końcu odważyłam i faktycznie, nie ma się czego bać. Okazało się, że przez kantor online, można naprawdę wymienić taniej i dużo wygodniej. I nawet osoba, która nie ma zbyt dużego doświadczenia w obsłudze internetu, może sobie z tym poradzić. Każdemu kto się zastanawia, polecam spróbować, bo warto.

  7. #7
    set
    Guest

    Domyślnie Odp: Kantor online

    Jakoś nigdy nie byłam wielką fanką kantorów online, wolę jednak pójść stacjonarnie i wymienić pieniądze. W tym celu chodzę do firmy Lombard Kraków https://www.lombardkrakow.com/kantor na ul. Kalwaryjskiej, oni mają zawsze dobre, opłacalne kursy walut. To bezpieczne i rzetelne miejsce, zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, ja się nigdy na nich nie zawiodła. Lepiej trafić nie mogłam, naprawdę szczerze ich polecam.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jaki kantor w Warszawie polecicie?
    By Azar in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-07-19, 15:28

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów