+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Wesele

  1. #1
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Wesele

    Stoję właśnie przed wyborem sali weselnej. Niestety jest to znacznie cięższe zadanie, aniżeli mi się wydawało. Wybór jest ogromny, a różnica pomiędzy świadczonymi usługami jeszcze większa. Na szczęście dzięki stronie http://www.lokale-wesele.pl/ wybór jest o wiele łatwiejszy, ponieważ mam dostęp do wszystkich informacji równocześnie.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    maniek33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2018
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wesele

    Byliśmy niedawno w Ablizji w Lemanach na weselu i bardzo się mi tam podobało więc jeśli szukasz odpowiedniej sali tam koniecznie zajrzyj, wystrój jest bardzo elegancki i nieźle gotują

  3. #3
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Wesele

    Ja bardzo miło wspominam wesele w Amore, na którym byłam. Przy okazji zostaliśmy do poniedziałku, żeby miasto zwiedzić czyli Płock. Nie było problemu, ponieważ w tym lokalu są pokoje, gdzie goście mogli się zatrzymać. Sala weselna i obsługa zrobiła na mnie wrażenie.

  4. #4
    mandokowa
    Guest

    Domyślnie Odp: Wesele

    No sala to jedna z cięższych i w sumie ważniejszych decyzji jaką podejmujemy jeśli chodzi o wesele. My robilismy w Krzewim Rogu w Chmielnie - przyjemnie miejsce z dobrym jedzeniem ale muszę podziękować i pochwalić niesamowite wsparcie ze strony pracowników

  5. #5
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Wesele

    U nas na szczęście z salą poszło gładko, ponieważ Balladę w Pilicy znaliśmy już wcześniej. Jak ja to powiedziałam super lokal w super miejscu Bardzo nam się tam spodobało, wszystko tak dopracowane i wzorowa obsługa. Też okolica robi wrażenie.

  6. #6
    AmandaK Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2018
    Wiek
    35
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wesele

    My robimy niedaleko stolicy bo koło Legionowa :P W sumie to już dawno wiedziałam jaką salę będę miała bo w Polnej Róży bylismy na kilku weselach i zawsze było wszystko super. Mnie się też samo miejsce bardzo podoba i wystrój no i wiejskie stoły organizuję <3 pyszotka

  7. #7
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: Wesele

    My zaczęliśmy od zaklepania sali, chcieliśmy żeby to była http://salaimprezokolicznosciowych.pl/ . Sala ładna z eleganckim wystrojem, z klimatyzacją oczywiście i spora bo mieści do 150 osób. U nas było 130, praktycznie wszyscy się stawili. Szef kuchni tam to mistrzostwo po prostu, takie pyszne wszystko było i dużo tego. Gościom smakowało bardzo. Poprawiny też tam były.

  8. #8
    swinkapiggy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2019
    Wiek
    37
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wesele

    znam ten ból.. organizacja wbrew pozorom nie jest latwa mnie duzo pomogla kuzynka ktora zostala swiadkowa oraz siostra (maz jest marynarzem wiec wiecej go nie bylo jak byl). Z narzeczonym wybralismy tylko sale w Dworku Kurowskim koło Szczecina i zespol. Dzieki menagerowi sali mielismy dekoracje takie jak mi sie wymarzyly, menu polskie z dodatkiem sushi dla chetnych i rewelacyjne ciasta

  9. #9
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Wesele

    To może i ja coś doradzę bo byliśmy z żonką na weselu dopiero co, tutaj http://www.hotelarnia.pl/. Mnie raczej mało co zachwyca ale przyznaję że ten hotel ma potencjał i gościom się na pewno będzie podobał, nawet tym wybrednym. Jedzenie to wyższa szkoła kulinarna, smakołyki same świetnie podane przede wszystkim, sala jest elegancka, bardzo dobrze wyciszona, jak idziesz do pokoju odpocząć to nic nie słychać, że jest wesele. Okolica w ogóle spokojna, zadbana, można sobie wyjść pospacerować, latem musi być jeszcze lepiej. cenowo z tego co już sam patrzyłem na stronie to jak za takie warunki to jest tanio, pokoje dla gości standard high, bardzo zadbane. Ogólnie serio polecam, jak ktoś z okolic to jestem pewny że nie będzie żałował wyboru.

  10. #10
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: Wesele

    Jesteśmy z żoną już rok po ślubie i muszę przyznać, że to było spore przedsięwzięcie do zorganizowania. Faktycznie, najważniejsza jest sala i dobra muzyka. Te dwie rzeczy goście przecież zapamiętają najbardziej. W ogóle organizację najlepiej zacząć od znalezienia sali i odpowiedniego terminu. Trzeba zacząć dość szybko, bo już około rok lub nawet dwa wcześniej, żeby zarezerwować termin w najlepszej restauracji. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca. Chcieliśmy urokliwej sali na około 100 osób i dodatkowo miejsc noclegowych dla mojej rodziny, która miała przyjechać. Po rozmowie i obejrzeniu restauracji styl 70 http://restauracjastyl70.pl/przyjeci...jecia-weselne/ wiedzieliśmy, że to jest właśnie to!. Nie pomyliliśmy się, wesele udało się rewelacyjnie. Goście bawili się do białego rana. Jedzenie wszystkim smakowało Mam już taki pomysł, że zrobimy u nich przyjęcie na naszą 25 lecie małżeństwa

  11. #11
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Wesele

    Przygotowań do tak ważnego dnia jest całe mnóstwo. Ważne, żeby wszystko było zgrane ze sobą. Z tego co wiem to często młodzi korzystają z tego typu blogów https://wedbook.pl/ . Na tym znajdziecie różne porady, między innymi o fryzurach, bukietach i wielu innych równie ważnych tematach. Jakby nie patrzeć, taki blog to trochę jakby pomoc.

  12. #12
    Mariola12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    28
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Wesele

    My z mężem kiedy szukaliśmy sali weselnej postawiliśmy na Kameliowy Zakątek, oczywiście z polecenia z znajomych, którzy mieli okazje już tam być. Sala super delikatnie przyozdobiona, wszystko pasowało do siebie jak ulał. Jedzenie zgadzało się z tym co ustaliliśmy, było fenomenalne! Porcje były spore, także każdy się najadł. Polecamy to miejsce.

  13. #13
    AleKsAndEreK Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wesele

    A udało Wam się zapłacić za takie wesele bez zaciągania kredytu?

  14. #14
    Mateuszek81 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    39
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wesele

    A sami sobie organizujecie wesele czy może korzystacie z pomocy tych wszystkich organizatorów? Mnie się wydaje, że teraz bardzo popularne jest korzystanie własnie z pomocy takich organizatorów. Myślę, że to dobre rozwiązanie, bo młoda para jest zbyt zestresowana całym ślubem, żeby myśleć jeszcze o organizacji wesela.

  15. #15
    janek443 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    39
    Postów
    59
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Wesele

    Teraz każdy chciałby zorganizować bardzo dobre wesele.Dlatego na pewno warto skorzystać z naprawdę bardzo dobrej oferty firmy https://magicdayij.pl/ .Dużo osób z tej firmy korzysta.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. rosyjskie wesele??:)
    By profektus in forum Humor
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-12-07, 21:37
  2. wesele
    By Velvet in forum Moda
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-07-07, 21:58
  3. Czarne wesele lub wesele Afro-Amerykanow innymi slowy
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-07, 19:55
  4. kozackie wesele
    By DZIADZIA in forum Humor
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-11-06, 14:49
  5. wesele...
    By katsiu in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-09-06, 19:34

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów