+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Alergia

Arkadiusz1
    Guest

Domyślnie Odp: Alergia

Pytanie tylko, jaka jest przyczyna? Najważniejsze dzisiaj jest to, byście dobrze zastanowili się, w jaki sposób jesteście w stanie zwalczyć konkretne schorzenia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, że jeśli przytrafi się Wam liszaj, to żebyście podeszli do tego na poważnie.

ada71 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Siła Reputacji
    0

W przypadku takiej choroby na pewno warto zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza. Nie tylko można w ten sposób usunąć rożne pyłki z powietrza, ale również wyeliminować bakterie czy wirusy. Tutaj https://zdrovi.pl/produkt/coway-airmega-300s/ jest dostępny tego typu sprzęt. Znajdziecie tam różne modele. Dzięki temu można wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich konkretnych potrzeb.

set
    Guest

No właśnie jak zaczęła się wiosna, to już myślałam, ze będzie powtórka z rozrywki, czyli przewlekły katar, zapalenie spojówek, itp. Na szczęście zdecydowałam się na odczulanie, zabieg, który przeprowadziła moja pani alergolog Teresa Stelmasiak w Specjalistycznym Gabinecie Alergologicznym http://www.alergolog.lublin.pl/badan...nostyczne.html w Lublinie. Odczulanie się powiodło, obecnie nieżyt nosa już mnie nie męczy, spojówki są zdrowe, a ja oddycham bez problemu . Warto było jej zaufać, to kompetentna i rzetelna osoba, polecam gorąco.

Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Siła Reputacji
    0

Niestety coraz więcej osób cierpi na alergię, choć nie wszyscy mają ją zdiagnozowaną. Uważam, że warto wykonać badania w kierunku alergii, gdyż dzięki temu będziemy mogli świadomie unikać czynnika alergizującego, co wiąże sie nie tylko z większym komfortem życia, ale też często z poprawą zdrowia

majakis
    Guest

Alergia jest bardzo męcząca i dużo osób ma z nią problem. Jeśli posiadacie uczulenie na pył, kurz czy roztocza to warto w pierwszej kolejności poznać domowe sposoby na alergię, dzięki którym poziom waszego życia może wzrosnąć i nie będziecie mieć, aż tak mocnych objawów. W artykule dowiecie się jakich ziół używać, jakie sposoby na sprzątanie w domu może pomóc oraz czego pozbyć się w swoim mieszkaniu.

Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Alergii nie powinno się lekceważyć, a gdy tylko zauważysz jej objawy, powinnaś zdecydować się na testy alergiczne. Na stronie: https://www.testdna.pl/alergia/testy-alergiczne/ jest sporo istotnych informacji na temat takich testów, więc warto przed zrobieniem ich się z nimi zapoznać.

Małgosia77
    Guest

U mnie w domu najlepiej sprawdza się niemiecka chemia. Dużą uwagę zwracam na skład i na to czy proszki i inne detergenty są odpowiednie dla alergików, bo mój syn niestety nie potrzebuje wiele, żeby zaczął się problem. Wszystko do sprzątania i prania kupuję przez internet, bo tak mi jest najwygodniej i mogę w łatwy sposób przeszukać sobie całą ofertę.

asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Siła Reputacji
    2

Wszystkie środki czystości oraz akcesoria zamawiam w u sprawdzonego producenta i hurtowni czystości dla przemysłu, rolnictwa, motoryzacji i dla domu. Posiadają rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)