+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Idealne miejsce na randkę

  1. #1
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Idealne miejsce na randkę

    Szukam idealnego miejsca na randkę. Myślicie, że restauracja włoska to dobry pomysł? Wydaje mi się, że wszyscy lubią makarony i pizze, tym bardziej jeżeli taka pizza jest z pieca i robiona tylko i wyłącznie przy użyciu włoskich składników. Znalazłam taką restaurację Toruniu, jest to ta http://staremetropolis.pl/ Czy ktoś z was miał przyjemność tam gościć?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Sokolnik Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2017
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    E tam. Lepiej wziąć kocyk, dwie butelki wina i wybrać się nad rzekę... Trochę natury podobno zwiększa libido
    A na poważnie, to można się fajnie przytulić - bo przecież zimno, napić się w dobrym towarzystwie i potem chociaż będzie co wspominać.

  3. #3
    Dajmond Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2018
    Wiek
    41
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Ja byłem dwa razy w tej restauracji- Stare Metropolis, przy ul. Podmurnej. Aczkolwiek nie na randce tylko zjeść Ravioli z ricottą robią pyszne.

  4. #4
    Diamentowaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Włoska restauracja jest naprawdę świetnym miejscem na pierwszą randkę. Doskonale pamiętam pierwsze spotkanie z moim chłopakiem. Miejscem akcji tej wiekopomnej chwili była właśnie restauracja. Jelenia Góra bardzo pozytywnie mnie wtedy zaskoczyła, ponieważ wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego, że w tym mieście funkcjonuje tak dobra restauracja serwująca prawdziwą, włoską pizzę.

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Najlepiej będzie jeśli zabierzesz swoją połówkę na randkę do restauracji! Zajrzyj na https://zjedz.my/ i zobacz, jakie restauracji znajdują się w Twojej restauracji i następnie dokonaj rezerwacji (możesz to zrobić online, za pośrednictwem strony www).

  6. #6
    Adam321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Postów
    30
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Jeżeli chodzi też o to, jak zachowywać się na randce, to ja mogę polecić bloga https://www.uwodzenie.org/ - sporo jest tam ciekawych informacji

  7. #7
    kazik33201 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Teraz idealnych miejsc na randkę naprawdę jest bardzo dużo.Sam mam takich osiem miejsc.

    __________________________________________________ ______
    tłumaczenia stron Niemiecki

  8. #8
    Wyrzucony z DoFo ameliad Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Postów
    130
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Świetnym miejscem na różnego rodzaju spotkania jest też restauracja w Lublinie Kuchnia Otwarta. Ostatnio u nich gościłam i naprawdę mi smakowało. Polecam zajrzeć do menu: https://kuchniaotwarta.com/menu/ . Myślę, że Wam też przypadnie do gustu.

  9. #9
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Z dziewczyną na pewno można się spotkać w najlepszej restauracji w Toruniu https://hotelamazonka.pl/restauracja...a-ciechocinek/ .O tej restauracji dowiedziałem się bardzo przypadkowo do mojej znajomej.

  10. #10
    Müller Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Myślę, że knajpka z fajnym klimatem to dobre miejsce

  11. #11
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Ja z moją dziewczyną bardzo często spotykam się w restauracja Ciechocinek .Ta restauracja jest bardzo dobra i naprawdę można w niej bardzo dobrze zjeść.

  12. #12
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Idealne miejsce na randkę

    Restauracja jak najbardziej. W końcu jak to mówią przez żołądek do serce można trafić. W Lublinie jeśli szukacie to restauracja 16 stołów będzie idealna. Można zarezerwować stolik online, sprawdzić na stronie w sieci jakie mają menu. Moim zdaniem ciężko w mieście o drugie takie miejsce. Jeśli miałbym wybierać gdzie zabrać ukochaną na niezapomnianą kolację to tylko tam. Obsługa dokłada wszelkich starań by każdy gość wyszedł w 100% zadowolony.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Fajne miejsce do wypoczynku
    By priest in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 09-12-21, 20:54
  2. Sprawdzone miejsce
    By mczay in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-21, 14:55
  3. Idealne lądowanie
    By SsMyQ in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-01-07, 14:04

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów