+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Blizny

  1. #1
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Blizny

    Od zawsze moim kompleksem były blizny i naprawdę sądziłam, że będę z nimi żyć już zawsze. Natomiast przypadkiem trafiłam tutaj http://wszystkoobliznach.pl/ i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że jest kilka sposobów aby się ich pozbyć. Waszym zdaniem który powinnam wybrać? Może wy również borykaliście się z takim problemem?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo marion Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Wiek
    33
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Blizny

    Zabieg dermapen jaki wykonują w klinice http://artederm.pl/ skutecznie likwiduje blizny więc uważam że powinnaś z niego skorzystać zamiast się poddawać

  3. #3
    maniek33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2018
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Blizny

    No wszystko rób tylko się nie poddawaj, jest tyle metod że nie ma stresu! Olejkiem bio-oil zacznij to smarować, może przejdzie? Na pewno się na tyle blizna zmniejszy że nie będzie aż tak przeszkadzała.

  4. #4
    pait11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2012
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie Odp: Blizny

    U mnie najlepszy efekt dałły plastry sutricon, było troche tego naklejania bo w sumie kilka miesięcy ale byłow arto, bo blizna jest już bardzo słabo widoczna, duzo jaśniejsza i nie jet taka wypukła jak byla,te plastry polecił mi lekarz i jak szukałam info to sporo osób je chwalilo i też na różne rodzaje blizn się nadaj.

  5. #5
    mandokowa
    Guest

    Domyślnie Odp: Blizny

    Laserowe usuwanie to jedyna możliwa opcja, ja wykonywałam zabieg w klinice Bienkowscy Clinic i tam spotkałam się z mega profesjonalną obsługą.

  6. #6
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Blizny

    Na blizny jest sporo skutecznych zabiegów. Miałem jedną sporą po oparzeniu na ręce i dzięki laserowym zabiegom w CM Arnica w Starych Babicach pod Warszawą udało mi się jej pozbyć. Smarowanie wcześniej maściami nic poza rozjaśnieniem nie dało, po zabiegach jest za to dużo płytsza i węższa.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia
    By switas in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 27-02-07, 12:34
  2. Blizny
    By Hitman in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 08-11-06, 18:47

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów