+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Czyszczenie kominów

  1. #1
    jjajeczkoo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    30
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Czyszczenie kominów

    witajcie bardzo mi się za przeproszeniem kuchy z pieca do domu podczas palenia. Znajomy mówił mi że to wina sadzy w kominie. Co mam z tym zrobić, ma ktoś może jakiegoś dobrego kominiarza z okoilic Warszawy

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    dawid324 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    30
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czyszczenie kominów

    Mój znajomy ostatnio też miał identyczny problem. Pamiętam że w czyszczeniu kominów pomagała mu firma http://komin-ms.eu/czyszczenie-komina/ Działają na terenie całej polski także spokojnie można zamawiać fachowców. Z tego co się orientowałem to mają również bardzo dobre opinie w necie. Widać że poważna firma na pewno zrobią to bardzo dobrze. Firm tego typu jest bardzo mało także znaleźć dobrą to też duże wyzwanie

  3. #3
    Dajmond Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2018
    Wiek
    41
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czyszczenie kominów

    My w ubiegłym roku sami czyściliśmy ale średnio wyszło, więc chyba też będziemy szukać kominiarza. Dzięki za namiar.

  4. #4
    MagdaLunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    33
    Postów
    48
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czyszczenie kominów

    Czyszczenie powinno pomóc, natomiast jeśli się okaże podczas czyszczenia, że komin wymaga remontu (bo tak niestety może być) to warto zdecydować się na systemy renowacyjne do przewodów kominowych, bo wtedy remont będzie szybszy, łatwiejszy, tańszy, a w dodatku będziesz mieć pewność, że komin będzie w pełni bezpieczny. U moich rodziców właśnie w taki sposób naprawili stary komin. Zdecydowali się na system firmy Cermas - https://www.cermaspolska.pl/ . Jest to polska, solidna firma, która produkuje różnego typu systemy i wkłady kominowe, wszystkie wysokiej jakość, którą potwierdzają certyfikaty. W swojej ofercie mają też wkłady ceramiczne, systemy do renowacji kominów, a także masy uszczelniające.

  5. #5
    rla
    Guest

    Domyślnie Odp: Czyszczenie kominów

    Też mieliśmy wykonywane czyszczenie komina, mechaniczne, którym zajęła się firma Usługi Kominiarskie Adam Orell – Szczecin https://kominiarze-szczecin.pl/uslug...e-mechaniczne/. Wykorzystywana przez nich metoda mechanicznego czyszczenia komina gwarantuje bezpieczeństwo i bardzo dobre rezultaty, jest nieinwazyjna, no i w bardzo korzystnej cenie. Te firmę jak najbardziej polecam, mają szeroki zakres usług, są doświadczeni i kompetentni, z czyszczeniem poradzili sobie bardzo dobrze, polecam.

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czyszczenie kominów

    No pewnie, że trzeba to robić. Mój tato nie serwisował w ogóle komina i na końcu okazało się, że ma problem ze wszystkim. Nawet musiał montaż kominów zamówić. Nie mówię zaraz, że wszystkie, ale kilka na pewno. A ma 4 kominy, w 4 różnych budynkach. Taka oszczędność wcale nie jest oszczędnością. To po prostu głupie i nierozważne posunięcie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Czyszczenie WC
    By stern in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-04-17, 12:12
  2. Czyszczenie obiektywu
    By Enemigo in forum Dyskusje
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-09-06, 18:14

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów