+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Inteligentne urządzenia

  1. #1
    jjajeczkoo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    30
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Inteligentne urządzenia

    Witajcie coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem inteligentnych urządzeń do domu ze smarthome24 koleżanka ma bezdotykowy włącznik światła i bardzo sobie chwali. Widziałam też czujnik czadu podzielcie się opiniami na temat tych urządzeń??

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    dawid324 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    30
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inteligentne urządzenia

    My mamy czujnik czadu z tego smarthome24 także jak dla mnie jeśli chodzi o jakość urządzeń z tego sklepu to jest na bardzo wysokim poziomie. Za czujnik czadu zapłaciłem ok 300zł ale teraz chociaż mam pewność że dzieci jak zostają same w domu to są bezpieczne. Widziałem jeszcze czujnik dymu także najprawdopodobniej też zamówimy z bezpośrednim alarmem na smartfona

  3. #3
    Keto Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inteligentne urządzenia

    Inteligentne urządzenia to dobre rozwiązanie dla poprawy komfortu życia ja posiadam pilota uniwersalnego do sterowania wieloma urządzeniami w domu jak sprzęt rtv/agd, klimatyzacja itd , i bardzo to poprawia wygodę w domu, polecam kupić bo koszt takiego urządzenia nie jest duży, sklep smarthome o którym piszecie ma tego mnóstwo

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inteligentne urządzenia

    Dokładnie tak, to wszystkie urządzenia, które poprawiają standard naszego życia. Także na pewno w takim domu dobrze jakby znalazła się chociażby innowacyjna klimatyzacja, bo chyba każdy z was wie jak ciężko jest wytrzymać podczas upałów. A teraz pogoda bywa zaskakująca. Dlatego poczytajcie sobie tutaj https://klimatyzacjawroclaw.pl na temat klimy i wybierzcie dla siebie odpowiedni model.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Inteligentne urządzenia

    Zdecydowanie monitoring, lub alarm, ostatnio sam się zdecydowałem na założenie alarmu w swoim domu i bardzo sobie cenię. Serdecznie mogę wam polecić firmę alarmy Bielsko-Biała zadanie wykonali szybko i perfekcyjnie

  6. #6
    Mariola12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    28
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Inteligentne urządzenia

    Zdecydowanie elektryczny programator czasowy oraz czujnik ruchu poprawia komfort twojego życia. Zdecydowałam się na taki zakup z https://www.skynet.pl/category/inteligentny-dom i jak najbardziej jestem zadowolona, montaż takich urządzeń prosty, bez problemowo można samemu taki zainstalować. Można przy tym również sporo zaoszczędzić

  7. #7
    korciak94 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    29
    Postów
    23
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inteligentne urządzenia

    My mamy system inteligentnego domu, jest super! Naprawdę bardzo wygodna opcja, dużo urządzeń z których korzystamy jest tutaj - https://www.skynet.pl/category/inteligentny-dom i sprawdzają się naprawdę dobrze

  8. #8
    ZimnoCiepo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2020
    Wiek
    24
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inteligentne urządzenia

    Ja mam klimatyzację, i termostaty... takie coś dopina się do grzejnika i można sterować jego temperaturą

  9. #9
    paja3 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Wiek
    33
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Inteligentne urządzenia

    Jak inteligentny dom, to obowiązkowo klimatyzacja. Tu masz namiar na firmę, która Ci to ogarnie bez większego problemu: https://www.soltherm.pl/

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Urządzenia peryferyjne do komputera
    By kijkami in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-19, 12:53

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów