+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Produkty bezglutenowe

1. Na górę | #1
    heniutek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Produkty bezglutenowe

Ja rozumiem, że część osób najzwyczajniej w świecie nie toleruje glutenu, ale jak to jest w sytuacji, gdy ktoś go po prostu nie je, bo to nie jest modne? No i czemu producenci też zwietrzyli w tym dobry biznes? Chociaż nie powiem, niektórzy zrobili dobrą robotę. Zobaczcie chociażby na taką firmę jak https://kupiec.pl/. Szybko się odnaleźli w bezglutenowym świecie, przy czym potrafią utrzymywać ceny na sensownym poziomie, a nie tak jak niektórzy za sam znaczek "gluten free" podwyższają cenę o 60%.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    jankooo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Produkty bezglutenowe

Faktycznie, to dobry temat do przemyśleń. Natomiast ja zastanawiam się czy istnieje jakaś dieta cud . Tyle mówi się o odchudzaniu, zdrowym trybie życia. Nagle wszyscy chcą być fit, ale czasami... jakim kosztem? Uważam, że zdrową sylwetkę buduje się latami - nie tylko dobrze zbilansowaną dietą, ale także ruchem fizycznym.

3. Na górę | #3
    Miodzio Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

Ja jem wszystko, ale z rozsądkiem i zdrowym podejściem staram się na prawdę od pewnego czasu dbać o zdrowie i mam sporą mobilizację. Fajny artykuł też mnie zmotywował https://www.pogotujmy.pl/przepis/jak...-postanowieniu . Jak ktoś ma uczulenie to jasne niech nie je. ale niektóre składniki jednak warto w diecie uwzględnić

4. Na górę | #4
    mandokowa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

Widze, ze nie jestem jedyna ktora cierpi na nietolerancje glutenu. Masakra jakas.. trzeba bardzo uwazac z dieta, bo potem problemy jelitowe jak nic. Ale moge wam polecic inteste - odkad ja stosuje to biegunki praktycznie zniknely

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)