+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Pożyczki bez przesadnych formalności

1. Na górę | #1
    heniutek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Pożyczki bez przesadnych formalności

Jakie możecie polecić pożyczki, które można uzyskać bez zbędny formalności. Jedyne co kojarzę to kredytok.pl, ale wolę się rozeznać w necie.

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    czaki Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Pożyczki bez przesadnych formalności

To chyba jedynie chwilówki online , one zwykle nie mają wielkich formalności, są udzielne szybko i naprawdę na dobrych warunkach, tylko to też pewnie zależy od firmy i wysokości kwoty pożyczanej. Nie znam się za wiele, ale właśnie takie chwilówki są popularne teraz.

3. Na górę | #3
    dawid324 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Ja brałam pożyczkę na wyposażenie gabinetu lekarskiego. Bardzo długo planowałam założenie własnej przychodni no ale bałam się tych wszystkich formalności itd. Dopiero w zeszłym roku się zdecydowałam. Pożyczka bardzo mi pomogła szczególnie na zakup potrzebnych sprzętów. Na chwilę obecną planuję jeszcze kupić na poprawę jakości gabinet coś podobnego do tego sprzętu http://fscan.com.pl/content/7-biorezonans-dirp biorezonans. Fakt to urządzenie mało nie kosztuje ale bardzo by się przydało pacjentom

4. Na górę | #4
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Siła Reputacji
    0

Pożyczkę cudnej urody można dostać w banku raiffeisen. Pożyczasz 4 tysiaki a oddajesz 4120 i to przez 2 lata. Jest naprawdę fajna

5. Na górę | #5
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Siła Reputacji
    14

Wez sie kurwa do roboty leniwy bakłażanie, a nie pytaj o pozyczki. Chyba, że lubisz byc walony w dupsko bez mydła przez providenta. Dalej wierzcie w bajki, że po 10latach zaplacisz tylko dwie dychy wiecej. Podstawy ekonomii i logicznego myslenia powinny byc obowiazkowe w tym durnym kraju juz od przedszkola.
    Identify,Predict,Decide,Execute.

6. Na górę | #6

Jest taka strona recenzjepozyczek.pl myślę, że warto trochę poczytać przed podpisaniem czego kolwiek.

7. Na górę | #7
    Adam321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Siła Reputacji
    0

Można też skorzystać z pożyczek pod zastaw. Gdyby ktoś potrzebował większych sum, to moim zdaniem bardzo dobrze działa https://www.konsorcjumfinansowe.pl/ Polecam sprawdzić

8. Na górę | #8
    mall Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Formalności ograniczone do minimum , szybka decyzja bo wstępna w 5 min, to jedne z wielu zalet kredytu w https://kredyt123.pl/ . Do tego oprocentowanie już od 5 % i kwotę kredytowania nawet do 120 tyś . Wielu zadowolonych klientów to dodatkowa zaleta .

9. Na górę | #9
    kijkami Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2017
    Siła Reputacji
    0

Nie powiem że non stop na chwilówkach jade ale parę już brałem, na szczęście wszystko spłacone. Najsensowniej mnie w kredyt OK traktują, oddział mam pod nosem to jakoś tak zaufanie największe. Jak się z ratą spóźniłem to grzecznie upominali. Bo wiecie, chwilówki są ok jak spłacasz w terminie, gorzej się robi jak zalegasz. Są firmy z którymi się dogadasz a są takie co ci bedą po sąsiadach chodzić. A to czy brać czy nie brać to inny temat jak się nie ma wyjścia to się bierze wiadomo po to one są. tylko myśleć trzeba

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia