+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Konkretny adwokat Katowice

  1. #1
    DorotaO Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    46
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Konkretny adwokat Katowice

    Witajcie chciałabym poznać wasze opinie, jeśli są tutaj osoby z Katowic o sprawdzonych kancelariach prawnych w naszym mieście. Potrzebuję sprawdzonego adwokata do omówienia ważnych kwestii w prawie handlowym, zdaję sobie sprawę z tego, że adwokat Katowice to full ogłoszeń , różnych biur po drodze, zależy mi na informacji od osób, które mają doświadczenie na własnym przykładzie. Jak na razie, polecano mi http://piotrbanczyk.pl/ to adwokat podobno z szerokim zakresem działania, ale może jeszcze ktoś ze mną podyskutuje o tym? Dziękuję z góry i pozdrawiam

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Nomi32 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    36
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Konkretny adwokat Katowice

    Ja, jeśli chodzi o porady prawne to korzystam zawsze z pomocy radcy prawnego pani Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ . Specjalizuje się ona w prawie administracyjnym (w tym szczególnie prawie leśnym i łowieckim), pawie spadkowym, a także jest mediatorem. Działa na terenie całej Polski. Jest rzetelnym, konkretnym fachowcem, który nie raz pomógł mi w trudnej sytuacji, czy to w życiu prywatnym, czy jeśli chodzi o funkcjonowanie firmy. Jest osobą godną zaufania.

  3. #3
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Konkretny adwokat Katowice

    Wiecie ja też potrzebuje porady prawnej, ponieważ mam problemy z byłym mężem, który nie chce płacić alimentów. Przejrzałam sobie jednak różne oferty oraz opinie i trafiłam na (link) bialystok-adwokaci.eu . Ta kancelaria wydaje się najbliższa mojemu sercu.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Konkretny adwokat Katowice

    Znalezienie naprawdę bardzo dobrego i rzetelnego adwokata to na pewno spore wyzwanie. W końcu każdy z nas szuka kogoś, kto naprawdę nam pomoże. Ja dowiedziałam się ostatnio, że kompleksowe porady prawne bydgoszcz oferuje Kancelaria Adwokacka Roman Wiatrowski. Adwokat ten specjalizuje się w najróżniejszych dziedzinach prawa i ma bogate w tym kierunku doświadczenie. Można na nim polegać w każdym zakresie.

  5. #5
    mandokowa
    Guest

    Domyślnie Odp: Konkretny adwokat Katowice

    W wojewodztwie pomorskim to zdecydowanie adwokat Węgłowski - Email lukasz.weglowski@wp.pl gdyby ktos potrzebowal rowniez potrzebowalam kogos naprawde solidnego, bo chodzilo o sprawe karna mojego brata - wiadomo, zalezalo nam na tym, zeby chlopak mimo swoich bledow, dostal mozliwie najnizszy wymiar kary i sie udalo

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jaki dobry optyk Katowice
    By ringa in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-02-24, 18:16
  2. Medycyna estetyczna Katowice
    By Baranek17 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-01-21, 09:17
  3. Katowice powiększanie ust
    By zaro in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-02-20, 19:17
  4. GKS Katowice?
    By STERN in forum SPORT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-12-05, 21:21

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów