+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Czy powinienem mieć stronę www?

  1. #1
    halujkid8 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    41
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Czy powinienem mieć stronę www?

    Witajcie, chcę spytać o firmę stacjonarną, tzn. o rozkręcanie jej. Mówią, że czasy się zmieniły i teraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności zaczyna się od profesjonalnej strony www, dobrej reklamy w sieci itd. Czy są tutaj osoby, które potwierdzą swój start w biznesie właśnie z tym przekonaniem? Interesują mnie strony internetowe Olkusz, przeglądam, chłonę opinie. Chciałbym aby moja strona była porządnie przemyślana, żeby się wyróżniała, mam pomysł żeby zrobić jakiś boom graficzny znacie może codemo.com.pl, podobno innowacja i nowoczesność, otwartość przez duże " O", jakoś z kimś chcę wypłynąć biznesowo na razie tworzę podstawę działania, dlatego pytam o opinie. Dzięki

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Czy powinienem mieć stronę www?

    Myślę, że tak. Teraz wszystko kręci się wokół internetu, więc warto byłoby zainwestować w taką stroną i strony na portalach społecznościowych. Natomiast nie wiem co to za firma? Może potrzebujesz magazynu? Bo jezeli tak, to ze swojej strony mogę polecić Ci firmę która w tej branży jest pionierem. kliknij tutaj a dowiesz się więcej na ten temat.

  3. #3
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Czy powinienem mieć stronę www?

    Strona internetowa to w dzisiejszych czasach piorytet. Warto zadbać o jej odpowiedni wygląd. Słyszałam pozytywne opinie na temat projektowania stron firmy https://heronart.pl/ w Krakowie. Bardzo wiele osób sobie chwali i rekomenduje dalej tą firmę. Wystarczy spojrzeć na ich dotychczasowe realizacje, aby zauważyć że wykonują projektowanie stron na najwyższym poziomie.

  4. #4
    dago1990 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Wiek
    33
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czy powinienem mieć stronę www?

    Nie da się żyć bez strony internetowej

  5. #5
    sawKlaudia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czy powinienem mieć stronę www?

    Strona internetowa to taka... wizytówka. Ja sobie nie wyobrażam, żebym mogła rozpocząć cokolwiek nowego - nie posiadając swojego chociażby bloga. No chyba, że masz dużo zleceń z poczty pantoflowej, to wtedy... i tak warto byłoby przemyśleć postawienie nawet prostego WordPressa, ale już raczej nie będzie takiej konieczności od razu.

  6. #6
    Adam321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Postów
    30
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czy powinienem mieć stronę www?

    Myślę, że teraz rozkręcanie firmy bez strony internetowej mija się z celem. Ważne też, aby była dobrze zrobiona. Akurat tutaj https://www.konsorcjumfinansowe.pl/ masz bardzo fajny przykład

  7. #7
    PivotStrony Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2018
    Wiek
    31
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czy powinienem mieć stronę www?

    Tak naprawdę, najważniejsza jest widoczność w Google, żeby twoja firma tam była, kontakt do niej i godziny otwarcia

  8. #8
    Kanalia Człowiek z aspiracjami Avatar Kanalia
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Skąd
    Online
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Czy powinienem mieć stronę www?

    Myślę że ważniejsze w Twoim przypadku będzie założenie wizytówki w google i widoczność firmy na mapach.
    Najtańsze pieczątki online przez internet w sklepie e-pieczatki24.pl

  9. #9
    dino34
    Guest

    Domyślnie Odp: Czy powinienem mieć stronę www?

    Cytat Napisał halujkid8 Zobacz post
    Witajcie, chcę spytać o firmę stacjonarną, tzn. o rozkręcanie jej. [..] podobno innowacja i nowoczesność, otwartość przez duże " O", jakoś z kimś chcę wypłynąć biznesowo na razie tworzę podstawę działania, dlatego pytam o opinie. Dzięki
    Oczywiście strona internetowa to podstawa, ale również innowacje i jak mówisz otwartość. Mi długo zajęło zrozumienie wszystkich rad, jakie dostawałem od innych. Wszystko chciałem robić sam, ale tak się nie da. Rozmawiałem kiedyś z koleżanką i to ona pokazała mi vendo erp https://www.cfi.pl/vendo-erp/ Program można określić takim słowem - centralne dowodzenie. Zajmuje się wieloma oddziałami i pod oddziałami w naszej firmie typu: logistyka, personel, produkcja. Ja mam podgląd i dostaję wyczerpujące raporty. Wtedy o wiele łatwiej jest mi wszystkim zarządzać.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jak stworzyć własną stronę www?
    By matras2 in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 15-04-24, 14:16
  2. tworzenie blogów na stronę firmową
    By deborah in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-23, 14:49
  3. Kazdy to powinien mieć!!!
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16-02-07, 01:26
  4. Mieć zły dzień ...
    By Miekki in forum Humor
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-01-07, 15:27
  5. Musisz to mieć :)
    By STERN in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-01-06, 07:23

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów