+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Callan czy tradycyjnie dla dorosłego od podstaw

  1. #1
    IlonaGaj Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2017
    Wiek
    44
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Callan czy tradycyjnie dla dorosłego od podstaw

    Witajcie, jak najszybciej nauczyliście się języka obcego ( zaznaczę w dorosłym wieku! bo tu już wyższa szkoła jazdy z reguły). Ambitnie zacząłem podchodzić do tematu nauki angielskiego, zastanawiam się czy angielski Katowice (bo tu mieszkam) najlepiej wchodzi metodą CALLANA? czy na początku pójść na tradycyjne nauczanie? Słyszałem, że w elsinore-angielski.katowice.pl profesjonalnie uczą, tylko obawiam się czy nie będę najstarszym kursantem hahah.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Callan czy tradycyjnie dla dorosłego od podstaw

    Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia co to za metoda... Myślę, że szkoła językowa łódź najszybciej nauczy cię języka obcego. Nie ma co kombinować z dziwnymi metodami. Lepiej postawić na sprawdzonych lektoratów.

  3. #3
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Callan czy tradycyjnie dla dorosłego od podstaw

    Sama chciałabym się nauczyć języka angielskiego. Wtedy mogłabym sobie wyjechać na wakacje zagraniczne. A tak to po co, jak się nie dogadam.

  4. #4
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Callan czy tradycyjnie dla dorosłego od podstaw

    Cytat Napisał lila00 Zobacz post
    Sama chciałabym się nauczyć języka angielskiego. Wtedy mogłabym sobie wyjechać na wakacje zagraniczne. A tak to po co, jak się nie dogadam.
    To ja z takiego samego założenia wychodzę. Chcę rozumieć co ktoś do mnie mówi i chcę móc swobodnie się wypowiadać w tym języku. Fajne lekcje na https://youtu.be/ycNeXWpUM4o znalazłam. Takie na początek jak przydatne słownictwo za granicą. Super jest ten lektor, ponieważ tak tłumaczy, że wszystko można zrozumieć i co ważne zapamiętać. Zobacz sobie, ja się chcę zapisać na darmowe lekcje, żeby zobaczyć jak ten kurs Aktywny Angielski wygląda w praktyce.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-12-10, 10:12
  2. Callan
    By mineczka in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-05-08, 11:42

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów